Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie 6ty raz zacząłem w U4 grać, ta gra jest tak niesamowita, to poczucie przygody coś pięknego, przepiękna grafika, muzyka, lekka ale ciekawa fabuła, dialogi, naturalność postaci, dodatek też jest genialny, mimo że nie ma Nathana :(. Czekam w ramach gwarancji na nowy TV więc za 7mym razem będzie kolejne woow przy blisko 2000 nitów :D

Później GOW jeszcze raz i akurat premiera Days Gone będzie :).

Jak ogram The Last of Us, też mam zamiar zagrać U4 drugi raz, tym razem bardziej na szybko, żeby bardziej wczuć się w historię i akcję, za pierwszym razem, za dużo eksploracji i achievemenów :E Z God of War to samo, tylko muszę odkupić, bo już sobie pluje w brodę, że odsprzedałem, a na koniec Wiedźmin 3 na 65", bo już wystarczająco dużo czasu minęło od pierwszego przejścia :E RDR2, U4 z datkiem, GoW, to są te gry które muszę mieć na półce ;)

 

Czekam w ramach gwarancji na nowy TV więc za 7mym razem będzie kolejne woow przy blisko 2000 nitów :D

2000 :glodny: co to za potwór tym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie grubo, ale myślałem, że Q9 tak do 1500 to dobija. A co miałeś poprzednio i co się stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo realnie to będzie z 1500 tylko maksymalnie ma 2000, KS9500, pojawiły się plamy na matrycy a nowych już nie maja wiec albo zwrot kasy będzie albo TV od nich, w tej cenie jest akurat ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q9 miał chyba 1600 na planszy L20, zresztą nie ważne, ważne, że extra darmowa podmiana, dobrze, że zdążył na gwarancji ;) Długo katowałeś tego KSa w sumie i dziennie ?

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo katowałem, przez dwa lata praktycznie po 8h dziennie, do tego dużo grałem z HDR, akurat zaczął szwankować przed końcem gwarancji uff :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szczęście w nieszczęściu ;) Mój to inna liga, ale na razie podobnie chodzi jak u Ciebie z grami, do tego wieczorkiem jakiś film z HDR :E

Znajomy za to ma właśnie Q9 i tak samo chodzi, zobaczymy co z tego będzie.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu o zaginionym dziedzictwie ale shit poszło na raz sporo lepsze od 4. Srogie zaskoczenie :D jakby ktoś się zastanawiał to mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem Uncharted 4. Ostatnia gra dla ktorej sie nie wyspalem do pracy byl wiedzmin 3. Mysle ze Wiedzmin 3 jest lepszy ale Uncharted 4: to absolutnie genialna gra, chyba nawet przejde dodatek.

 

Naprawde polecam.

PS: Grafika jest super, HDR ok. Na oledzie calosc wyglada cudnie

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest zdecydowanie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Uncharted jest zajebista. Ostatnio ogrywałem wszystkie cześć od pierwszej i było super. Już nie pamiętałem fabuły dokładnie dlatego przyjemnie było ją ograć. Została mi tylko ostatnia część z dziewczynami. Jestem w trakcie ogrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od czesci drugiej i trzeciej sie odbilem. Niestety, po Wiedzminie 3 poprostu nie moge sie patrzec na stare gry. Gram jedynie w te do ktorych mam sentyment, jak setlers 2, rome total war, starcraft czy warcraft.(btw ostatnio w Warlords 2 Deluxe gralem, mapa europy xD, straszna gra ale sentyment mnie przy niej rtrzyma)

 

Grafika coraz wiecej dla mnie znaczy z wiekiem, dziwne.

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po dodatku do U4 to Gears 5 bierz na ruszt, ale na PC bo na konsoli jest dość wyraźnie przycięty.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagam, podlacze pc do oleda na gearsy 5.

PS te wypalenie co mialem na lg b7 to okazuje sie ze gwarancja pokrywa. A ze wykupilem dodatkowa gwarancje to jeszcze 4 lata pokrywa :lol2:

 

Jednak do codziennego uzytkowania(internet, strategie, youtube) momentum jest lepszy. Oczy mniej bola...ale dokoncze o tym pisac w odpowiednim dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po U4 jak zagrasz w Gearsy to się raczej zniesmaczysz fabułą i postaciami.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie za to fajnie postrzela no i graficznie też będzie co oglądać, szczególnie w HDR. A jak na strzelankę fabuła daje radę. A w U4 walka znowu potrafi przynudzać. Nie ma idealnych gier.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i będzie się więcej dziać bo U4 miało momenty gdzie zamulali. LL jest sporo lepsze od U4. Walka w G5 jest lepiej zrealizowana i daje więcej możliwości.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po U4 jak zagrasz w Gearsy to się raczej zniesmaczysz fabułą i postaciami.

 

daj spokój już z tą fabułą bo bredzisz, i to jest właśnie problem exów Sony, które mechanicznie, czystym gameplayem i przyjemnością jaki on daje + feeling stoją raczej za Microsoftem, którego zresztą gry też bardziej skupiają się właśnie na tym i multi + co-op na rzecz cinematics-experience i filmowości której pełno właśnie w tytułach Sony, z drugiej mańki jak bym miał porównać czysty fun z grania jaki potrafią dać gry, to te całe Gearsy 5 + ostatnia forza Horizon potrafią dać więcej zabawy od Gow 4, uncharted 4 czy horizona razem wziętych bo są po prostu mechanicznie miodne i fajnie się w to gra i można grać i grać przez rozbudowane online, tryby i zawartość czerpiąc po prostu przyjemność

 

z takich miodnych czystych gameplayowych ostatnio gierek na rzecz Sony to Spider-man jest super, a jak będę chciał się doszukiwać głębokiej fabuły czy rozbudowanych postaci to proponuję dobrego rpg gdzie rzeczywiście grafika ma drugorzędne znaczenie, bo te całe fabuły z U4 czy podobnych to mimo że wybijają się na tle wielu innych gier to i tak są płytkie jak kałuża na tle pierwszej lepszej książki czy filmu klasy B no ale co kto lubi

 

PS: Nintendo z całej tej trójki jeszcze bardziej stawia na czystą zabawę z gameplayu i mechanik bez wszędobylskich QTE i cinematics-experience co 10 min i to jest grywalność i chęć ponownego przejścia i odkrywania, nie dla fabuły, a dla świata, mechanik, klimatu -chociaż to też na pewno podyktowane jest możliwościami sprzętu i tym że grafiką raczej nie zaskoczą :) cóż, każdy ma swój kierunek

 

Dlaczego ludzie potrafili i potrafią grać latami w multi Q3a, Jedi Academy, SWAT 4, AvP2, pierwszy F.E.A.R., CS'a czy Dote 2 ? nie będę na to odpowiadał :)

 

EDIT: dla mnie dalej Bloodborne to najlepsze co dało nam playstation 4 (mechanika, klimat, grywalność, wyzwanie), reszta to już rozwinięcie tego co było w większości + dodawanie otwartych światów i elementów rpg do gier gdzie nie koniecznie akurat to do końca pasuje

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Pisał że jest zachwycony W3 i U4 więc odpisałem, ze będzie zawiedzony raczej gearsami bo te na co inny nacisk stawiają, "fabuła" w gearsach jest tylko tłem do strzelania. Nie ma tak dobrze napisanych dialogów, postaci, humoru co U4 i W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że fabuła w shooterach jest zazwyczaj pretekstem do strzelania. Równie dobrze można napisać że DOOM 2016 jest kiepski bo tam fabuła też jest tylko pretekstem do anihilacj demonów.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi spokój z Gearsami nie lubię całej tej serii. Dobija mnie sposób w jaki się porusza postać, w jaki prowadzi się walkę itd. Teraz ogrywam Resistance na PS3 i ta gra jest o niebo lepsza od każdego Gearsa. Gra jest stara ale fajna, momentami trudna bo na padzie ogarnąć strzelanie nie jest wcale takie proste. Poza tym nie tak dawno na PS3 ograłem Killzone od 1 do 3 części i ta gra dawała mi więcej frajdy niż Gears.

 

Forza mnie wkurza bo komputer oszukuje i przejście nawet tego pierwszego sezonu czy jak to się tam zwie zaczęło mnie wkur***ć i porzuciłem tą grę. Odpaliłem ją ostatnio tylko dlatego żeby pograć w dodatek LEGO który jest całkiem fajny.

 

Czyli jak zwykle wszystko sprowadza się do tego kto co lubi. Także nie ma co nikogo do niczego namawiać albo pisać że jedna seria jest lepsza od drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój już z tą fabułą bo bredzisz, i to jest właśnie problem exów Sony, które mechanicznie, czystym gameplayem i przyjemnością jaki on daje + feeling stoją raczej za Microsoftem, którego zresztą gry też bardziej skupiają się właśnie na tym i multi + co-op na rzecz cinematics-experience i filmowości której pełno właśnie w tytułach Sony, z drugiej mańki jak bym miał porównać czysty fun z grania jaki potrafią dać gry, to te całe Gearsy 5 + ostatnia forza Horizon potrafią dać więcej zabawy od Gow 4, uncharted 4 czy horizona razem wziętych bo są po prostu mechanicznie miodne i fajnie się w to gra i można grać i grać przez rozbudowane online, tryby i zawartość czerpiąc po prostu przyjemność

Ale czym bredzi? Skoro dla niego jest ważniejsza? Dla mnie sam Gow zamiata wszystkie gry MS, a co tu mówić o reszcie. Co kto woli.

 

Dokładnie i będzie się więcej dziać bo U4 miało momenty gdzie zamulali. LL jest sporo lepsze od U4.

Tu się nie zgodzę. U4 był lepiej wyważony, pod względem strzelania, wspinania, zagadek. LL był monotonny jak dla mnie i historia taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że fabuła w shooterach jest zazwyczaj pretekstem do strzelania. Równie dobrze można napisać że DOOM 2016 jest kiepski bo tam fabuła też jest tylko pretekstem do anihilacj demonów.

Nie, nie jest. Od wielu lat. Nawet więcej, w ostatnich to głównie gry akcji/strzelaniny mają najlepsze scenariusze. Ty piszesz, jakbyś nadal tkwił w latach 90., gdzie faktycznie dominowały prymitywne strzelaniny. Na szczęście te lata dawno przeminęły.

Fabuła w Doomie akurat jest całkiem niezła, mimo że nie jest jakoś szczególnie rozbudowana.

 

Zresztą dobra fabuła nie musi być rozbudowana. I z drugiej - gry rozbudowane pod tym względem, np. RPG-i, nie muszą mieć dobrej fabuły, bo to nie jest wyznacznik jej jakości, może być zaletą, ale również wadą. Wydawało mi się to oczywiste.

 

Tu się nie zgodzę. U4 był lepiej wyważony, pod względem strzelania, wspinania, zagadek. LL był monotonny jak dla mnie i historia taka sobie.

Mam podobne zdanie. Dla mnie spin-off jest najsłabszą odsłoną serii, chyba nawet gorszą od części pierwszej.

Uncharted 4 też ma swoje problemy, ale przynajmniej odeszli trochę od tego archaicznego już nawału walk z poprzednich części. Chociaż nie udało się tego zrobić tak dobrze jak w The Last of Us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czym bredzi? Skoro dla niego jest ważniejsza? Dla mnie sam Gow zamiata wszystkie gry MS, a co tu mówić o reszcie. Co kto woli.

 

 

Tu się nie zgodzę. U4 był lepiej wyważony, pod względem strzelania, wspinania, zagadek. LL był monotonny jak dla mnie i historia taka sobie.

 

wyjaśniłem o co mi chodziło odnośnie tych pseudo fabuł i głębi, ale co kto lubi :)

 

GoW dla mnie niczego nie zamiata (grafika, animacje pierwsza liga) ale to dalej jednorazowe cinematics-experience jeżeli chodzi o czysty gaming

 

mechanicznie i gameplayowo Gow 3 > Gow 4

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie wyjaśniłeś, bo w swojej bełkotliwej wypowiedzi bredzisz bardziej niż hennepin, którego żadnej nieprawdy nie napisał.

Uncharted 4 a jakiekolwiek Gearsy to pod względem scenariusza przepaść. A jeśli nie dostrzegasz różnicy, to nie musisz na siłę tego wmawiać innym.

Jest pełno graczy, którzy grają głównie dla fabuły.

 

PS Argument z książkami wiecznie żywy. :thumbup::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...