Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie również U4>>>>LL. Nie podobało mi się to i również nudziło "macie tu planszę, wyczyśćcie wszystkie punkty i nara". Jedynie na początku i końcu coś się działo, takie typowo unchartedowe klimaty, a tak to takie męczenie buły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam - bardziej otwarty charakter mapy w Uncharted: LL jest tak samo krytykowany jak w Gears 5 :D

 

Kto by pomyślał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam - bardziej otwarty charakter mapy w Uncharted: LL jest tak samo krytykowany jak w Gears 5 :D

 

Kto by pomyślał ?

 

Poprostu nie robisz z gry typu Uncharted czy gearsy (tam mi mniej to przeszkadzalo) open world. Tak jak z Fallouta nie robisz mmo xD

 

PS teraz jestem na pierwszej zagadce po sloniach z cieniami. Jakis masochista to robil.

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie robisz z gry typu Uncharted czy gearsy (tam mi mniej to przeszkadzalo) open world.

 

Ciekawe co na to hennepin bo w Gearsach to mu mega przeszkadzało a w LL już wszystko cacy (nie widziałem żeby narzekał na takie zapychacze ale to Uncharted więc wiadomo) :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda zagadki są dużo trudniejsze od U4, nad niektórymi sporo główkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dosłownie jedna trudniejsza zagadka z cieniami na ścianie i tyle, a jak przez dłuższy czas nie uda się nam jej rozwiązać to są podpowiedzi lub uwaga, uwaga rozwiązanie jej z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dosłownie jedna trudniejsza zagadka z cieniami na ścianie i tyle, a jak przez dłuższy czas nie uda się nam jej rozwiązać to są podpowiedzi lub uwaga, uwaga rozwiązanie jej z automatu.

 

 

O tej zagadce pisze. Podpowiedzi sa do dupy. Meczylem sie 20 min potem postanowilem zobaczyc na youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej zagadce pisze. Podpowiedzi sa do dupy. Meczylem sie 20 min potem postanowilem zobaczyc na youtube

 

Niepotrzebnie sprawdzałeś na YT poczekałbyś chwile dłużej i wyskoczyłaby propozycja rozwiązania jej z automatu (pominięcia). Tam dalej nie ma nic trudnego to była jedna jedyna taka więc możesz być spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeszedlem dodatek U4:LL. Moje wrazenia.

 

Level design na najwyzszym poziomie. Nawet otwarty swiat na samym poczatku gry fajnie wyglada i przyczepic sie jedynie mozna do backtrackingu.

 

Fabula bardzo dobra.

 

Grafika wybitna, w polaczeniu z swietnym level designem calosc wyglada epicko.

 

Minusy: Otwarty swiat nie pasuje do serii Uncharted(brak normalnej mapy itp), kobietki podnoszace kilkutonowe dzwi recznie, generalnie smierdzi ideologia lewicowa. Biali faceci to swinie a kobiety sa mega.

 

U4 ma u mnie 10/10. Dodatek 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopia pomysłu z Uncharted 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była dla mnie na tyle porywająca, że nie pamiętam żadnego pociągu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U2 była podobna akcja ale w CoD :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociąg zrobili świetnie. Zdecydowanie lepsze zakończenie niż w U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U4 podobna akcja była w środku gry, właśnie ogrywam chyba już ósmy raz i ta gra mi się nigdy nie znudzi, arcydzieło jak dla mnie.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zawieszam się na Szkocji, pierwszym razem jak grałem też kilka dni przerwy musiałem sobie zrobić. Ostatnim razem jak grałem to za jednym zamachem przeszedłem do Szkocji, a później zwiecha i już chyba od 2 miesięcy gry nie ruszyłem. Po prostu ta lokacja to tragedia dla mnie i graficznie miejscami poziom ps3, nudne wspinanie i za dużo nudnego strzelania.

 

Czasami się zastanawiam czy oni nie zlecili stworzenia tej lokacji innemu studio, albo nie wyciągnęli jakiegoś starego projektu z szuflady, aby dodać jako zapychacz i wydłużyć grę.

https://imgur.com/a/h97F0qk

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W U4 podobna akcja była w środku gry, właśnie ogrywam chyba już ósmy raz i ta gra mi się nigdy nie znudzi, arcydzieło jak dla mnie.

 

Te gry nigdy sie nie nudzą :). Nawet jak znasz fabułę to i tak ciągle wciąga. Arcydzieło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie co najwyżej 8/10 bo gra ma klimacik i w większości bardzo ładnie wygląda graficznie, dopracowane animacje i fabuła, ale dodatek oceniam wyżej bo znacznie przyjemniej mi się go ogrywa. Jakby nie było U4 dalej cierpi na nudne i średnio wykonane strzelanie + spam wrogów, niezbyt pasujący do fabuły, no i znacznie przesadzoną ilość wspinania się, gdzie to jest po prostu totalny zapychacz na przedłużenie gry. ~25-30% gry wspinamy się gdzieś, często bez sensu. Więc do arcydzieła i 10/10 to jednak jeszcze sporo drogi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a etap w Szkocji bardzo lubię, jak dla mnie świetnie wyważony jest i klimatyczny, widoczki też piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? te brzydkie skały, niskiej jakości textury, brzydka trawa itd. Dla mnie najbrzydsza lokacja w U4 i znacznie odstająca od innych.

 

Mam tylko kilka screenów z gameplayu z Szkocji. Z photomode może coś by tam wykrzesał, ale na żywo czy screeny z gameplay to wygląda w wielu miejscach jak inna gra.

https://imgur.com/a/uh4NIcg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...