Forum PCLab.pl: Uncharted 4: A Thief's End - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (88 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Uncharted 4: A Thief's End Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Grudzień 2014 - 01:09

Ciekawe kiedy test Digital Foundry.

#42 Użytkownik jest niedostępny   GIZIU 

• Wszyscy jesteśmy bohatery...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 01:12

Właśnie obejrzałem film i jak dla mnie jest pozamiatane jeśli chodzi o grafikę i gameplay w tej generacji Dodaj obrazek Akcja: ślizg ze strzelaniem, wyskok i nokaut karabinem- cud, miód i orzeszki Dodaj obrazek

#43 Użytkownik jest niedostępny   Starh 

• kawaii
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 01:15

Tak czytam niektóre fora i ludzie niezadowoleni ;E Ja sie pytam WTF? To jest nowy (lecz stary już) Nathan - ten sam styl rozgrywki przedstawiony po prostu w lepszej grafice. Więcej mi nie trzeba - day one.

#44 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 01:34

Po prostu jest niewyobrażalne co zrobili mając tylko 400 MB RAM, a to co mają teraz do dyspozycji. Właśnie tak średnio urywa co nieco.

#45 Użytkownik jest niedostępny   Kazubin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 01:39

Duża część osób będzie porównywać ze sobą cutsceny i dla nich różnice będą niezadowalające. Liczy się gameplay i to co w nim, a tu jest duży skok jakościowy w każdym aspekcie.

Ten post był edytowany przez Kazubin dnia: 07 Grudzień 2014 - 01:42

#46 Użytkownik jest niedostępny   Amphilyon 

• The continent of Legend
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 09:12

nie wiem czy to przez jakość YT i w tym przypadku samo nagranie gameplay'u, ale dupy nie urywa, i jak dla mnie to ten gameplay przypominał mocno TR'a z tym bieganiem po skałach, górach i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania, ale mniejsza :P -graficznie szału też nie widzę i szczerze nie wiem czym się tu podniecać -większość chyba na ślepo powtarza że graficznie wymiata i od razu GOTY bo to gra od ND, imo taki the Order na tym co pokazali już wygląda lepiej...

#47 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 09:25

Zobacz postStarh, o 07 Grudzień 2014 - 01:15, napisał(a):

Tak czytam niektóre fora i ludzie niezadowoleni ;E

to chyba jacys xboxowcy :E

#48 Użytkownik jest niedostępny   eagle 

• עם ישראל חי
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 07 Grudzień 2014 - 09:28

Dla mnie jest pozamiatane. PS3 kupiłem dla tej gry, PS4 poszło na allegro z racji braku dobrych tytułów. W chwili ukazania się tej gry PS4 ponownie wraca pod telewizor :E

#49 Użytkownik jest niedostępny   Arszenik 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 10:19

Zobacz postAmphilyon, o 07 Grudzień 2014 - 09:12, napisał(a):

nie wiem czy to przez jakość YT i w tym przypadku samo nagranie gameplay'u, ale dupy nie urywa, i jak dla mnie to ten gameplay przypominał mocno TR'a z tym bieganiem po skałach, górach i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania, ale mniejsza :P -graficznie szału też nie widzę i szczerze nie wiem czym się tu podniecać -większość chyba na ślepo powtarza że graficznie wymiata i od razu GOTY bo to gra od ND, imo taki the Order na tym co pokazali już wygląda lepiej...

Bo the order ( bardziej korytarzowy ) tylko pod względem czysto graficznym wygląda lepiej , ale cała reszta : animacje, AI, modele postaci ( mimika twarzy ) wygląda lepiej w Uncharted.
The order technicznie jest w jednym elemencie do przodu - physically based rendering, świetnie wyglądają materiały i sposób w jaki reagują na światło. ND ma jeszcze dużo czasu, więc może być tylko lepiej.

#50 Użytkownik jest niedostępny   kanon7 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 10:34

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

Zobacz postAmphilyon, o 07 Grudzień 2014 - 09:12, napisał(a):

i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania,

Tak samo mam, totalny przesyt dżunglą... skacze, skacze i skacze ciągle :P
Mechanika dla mnie 1:1 z U2 i U3 - oby dodali więcej nowych elementów - nie licząc ślizgu i skoku na przeciwnika etc.

#51 Użytkownik jest niedostępny   PHYSXftw 

• Obrońca "kąsol"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 11:00

Zobacz postkanon7, o 07 Grudzień 2014 - 10:34, napisał(a):

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

ND i obniżki ok. :lol2:

#52 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 11:43

Zobacz postGonzo3211, o 07 Grudzień 2014 - 02:34, napisał(a):

Po prostu jest niewyobrażalne co zrobili mając tylko 400 MB RAM, a to co mają teraz do dyspozycji. Właśnie tak średnio urywa co nieco.

Dodaj obrazek
to raz(wnioski chyba sobie każdy sam wyciągnie), a dwa poprzednie uncharted dużo nadrabiał artystycznie bo technicznie to tam szału nie było(w sumie nie miało jak)

#53 Użytkownik jest niedostępny   Arszenik 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 11:51

W necie ludzie ciągle stawiają znak równości downgrade watch dogs - unity, a ja w unity pomiędzy pokazem na e3 i stanem na dzisiaj nie widzę większej różnicy. Gra dalej wygląda świetnie, szkoda że gameplay średni.
http://i.imgur.com/1CypHMp.png
http://i.imgur.com/uAdEwRG.png
http://i.imgur.com/Uo6apzj.png
http://i.imgur.com/j3VbAuz.png

#54 Użytkownik jest niedostępny   qjin 

• Przy Tawernie pod Pijanym Kogutem
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 07 Grudzień 2014 - 11:55

Jakiej obniżki AC: Unity? Gra wygląda - przynajmniej na PC - tak jak na pierwszych GAMEPLAYACH.

Co do Watch_Dogs, pierwsza pokazówka to było demo przygotowane specjalnie na targi, nie prawdziwy gameplay, wiec logiczne, że całość była wizualnie podrasowana. Zresztą po modyfikacjach obecnie Watch_Dogs na PC wygląda bardzo dobrze.

Na PlayStation Experience był puszczony gameplay z Uncharted 4, w pewnym momencie Drake zapadł się nawet pod mapę. :E
Gra wygląda świetnie (opadu szczeny jednak nie miałem, nawet po obejrzeniu materiału w wysokiej jakości) i nie wiem, dlaczego po premierze miałoby być inaczej. Chyba że gra, zanim wyjdzie, zdąży się zestarzeć. ;) Bo wcale bym się nie zdziwił, gdyby przesuneli premierę na 2016 rok.

@Stalker
Pozwolę się nie zgodzić, bo nawet część techniczna/technologiczna poprzednich Uncharted stała na wysokim poziomie, oczywiście jak na możliwości konsoli.

Takie tam zestawienie:
http://www.dsogaming...ty-vs-crysis-3/

#55 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:05

Zobacz postqjin, o 07 Grudzień 2014 - 12:55, napisał(a):

@Stalker
Pozwolę się nie zgodzić, bo nawet część techniczna/technologiczna poprzednich Uncharted stała na wysokim poziomie, oczywiście jak na możliwości konsoli.

Ja pisałem akurat ogólnie

#56 Użytkownik jest niedostępny   kanon7 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:11

Zobacz postPHYSXftw, o 07 Grudzień 2014 - 11:00, napisał(a):

ND i obniżki ok. :lol2:

Jak ty bronisz producenta, któremu jedynie na myśli wydoić cię z kolejnych $ :lol2: mnie zastanawia czy słaby CPU nie wpłynie na efekt końcowy gry, a ty adwokat / fanboy studia - żeby w obecnych czasach ludzie tak zażarcie bronili korporacje :lol2:

Zobacz postArszenik, o 07 Grudzień 2014 - 11:51, napisał(a):

W necie ludzie ciągle stawiają znak równości downgrade watch dogs - unity

Zobacz postqjin, o 07 Grudzień 2014 - 11:55, napisał(a):

Jakiej obniżki AC: Unity? Gra wygląda - przynajmniej na PC - tak jak na pierwszych GAMEPLAYACH.

Nie chodzi mi tylko o grafikę ale także o aspekty techniczne, gdzie AC Unity na PS4 o ile graficznie było dobre, o tyle utrzymanie tego poziomu grafiki wiązał się z 20-24 kl/s i bugami (mniejszymi niż na wersji PC) - nie mówiąc już że to "tylko" 900p a nie 1080p.

#57 Użytkownik jest niedostępny   qjin 

• Ikona

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:17

Zobacz postkanon7, o 07 Grudzień 2014 - 12:11, napisał(a):

Nie chodzi mi tylko o grafikę ale także o aspekty techniczne, gdzie AC Unity na PS4 o ile graficznie było dobre, o tyle utrzymanie tego poziomu grafiki wiązał się z 20-24 kl/s i bugami (mniejszymi niż na wersji PC) - nie mówiąc już że to "tylko" 900p a nie 1080p.

To pisz konkretnie, a nie mamy się domyślić, co ty miałeś na myśli. Bo po twojej wcześniejszej wypowiedzi można było wywnioskować to, do czego akurat się odnieśliśmy.
Nie wiem też za bardzo, co to ma do pierwszych gameplayów. Przecież chyba nie myślałeś, że na materiałach promocyjnych będą pokazywać tylko momenty, w których występują błędy albo są spadki wydajnośći? :E

Zresztą Naughty Dog to nie Ubisoft. Ode mnie mają duży kredyt zaufania.

#58 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:29

Obejrzałem gameplay i powiem krótko -miażdży suty !!!! Szkoda że nie jest znana daty premiery :(

#59 Użytkownik jest niedostępny   PHYSXftw 

• Obrońca "kąsol"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:30

Zobacz postkanon7, o 07 Grudzień 2014 - 12:11, napisał(a):

Jak ty bronisz producenta, któremu jedynie na myśli wydoić cię z kolejnych $ :lol2: mnie zastanawia czy słaby CPU nie wpłynie na efekt końcowy gry, a ty adwokat / fanboy studia - żeby w obecnych czasach ludzie tak zażarcie bronili korporacje :lol2:

Typie nikogo nie bronie, Uncharted mnie akurat średnio obchodzi. Widziałeś kiedyś jakiś fail od ND?
LOL słaby cpu, zależy do czego to porównujesz, bo jak widać on daje radę - wystarczy spojrzeć na grę po sieci w KZ:SF.
Zapomniałem konsoli nie widziałeś na oczy, a youtube tego niestety nie oddaje.

#60 Użytkownik jest niedostępny   qjin 

• Ikona

Napisany 07 Grudzień 2014 - 12:34

Zobacz postElvis79, o 07 Grudzień 2014 - 12:29, napisał(a):

Obejrzałem gameplay i powiem krótko -miażdży suty !!!! Szkoda że nie jest znana daty premiery :(

Celują w końcówkę 2015 roku, ale poślizg nie jest wcale wykluczony. ;)

• (88 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »