Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=Ow2cL-pp6p8

 

Ja myślałem że w temacie głównym U4 Spychcio już dawno będzie rozpływał się w zachwytach :E a tutaj trzeba kurz zdmuchnąć bo ostatni post z 18 listopada. Piękne klimatyczne krajobrazy, aż bym się wybrał na taką tropikalną wysepkę :D ale do poziomu grafiki z teasera to raczej daleko niestety... Nie mniej jednak pewnie gra będzie fajna. Chociaż liczba wiszenia i łażenia po krawędziach skał w ciągu 15 minut trochę jak dla mnie przytłaczająca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co mówić, gra wygląda świetnie tylko obadajcie minimum na tym większym okienku na youtube bo w tym małym nie widać detali nawet. Tam mi już koparka opadła :o Ściągam już wersję 1,6GB :thumbup:

Nie powinieneś porównywać tego gameplayu do trailera z E3 bo tam była tylko renderowana scenka, a one nawet w U2 i U3 świetnie wyglądały ;)

 

Naughty Dog ma jeszcze rok, więc gorzej nie będzie :P

 

Oby każda gra tak się prezentowała na PS4 to mogą śmiało 6 lat jeszcze cisnąć ;)

Poczekajcie na The Last of Us 2 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie tylko wersję 1.6gb. Pod względem technicznym zostawia w tyle o kilka długości starą generację. Tekstur, ilość detali, animacje, oświetlanie, modele postać w czystym gameplayu są świetnie, ale najważniejsze, że gameplay wygląda na bogatszy i widać od razu duży użytek jaki daje większa ilość ramu, większe pole gry z znacznie lepszą jakością wizualną :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do downloada plx :P

 

Obczaję na telewizorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sam wrzuciłem, tylko myślałem, że macie inne pobieranie, a i tak musiałem specjalnie ściągnąć klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja myślałem że w temacie głównym U4 Spychcio już dawno będzie rozpływał się w zachwytach :E a tutaj trzeba kurz zdmuchnąć bo ostatni post z 18 listopada. Piękne klimatyczne krajobrazy, aż bym się wybrał na taką tropikalną wysepkę :D ale do poziomu grafiki z teasera to raczej daleko niestety... Nie mniej jednak pewnie gra będzie fajna. Chociaż liczba wiszenia i łażenia po krawędziach skał w ciągu 15 minut trochę jak dla mnie przytłaczająca....

 

Nie sposób porównać całościowo sceny z e3 gdzie masz w zasadzie zbliżenie na twarz Drake`a i kilka sekund z perspektywy 3 osoby w nocy.

IMO modele nadal wyglądają tak samo, może nawet shadery skóry lepiej się prezentują, bardziej naturalnie ( ściągnij sobie na gamersyde w wys jakości, początek sceny, zbliżenie na twarz ).

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy Shit !!! :o

Pobrałem te 1,7GB i obadałem na swoim TV, jak to wygląda :o dopiero na 46" z 2,5m widać detale a sama grafika to szok :D

 

Jeśli ktoś nie może pobrać to niech wejdzie tutaj (najlepsza jakość jaka jest) i obejrzy.

Masakra a mają jeszcze tyle czasu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę jaka kupiasta jakość była na Twitchu :E

 

miłego seansu Gonzo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, jest dobrze. Ładne oświetlenie i tekstury. Ciekawe o ile wzmocnili stary silnik.

 

Ja co chwilę tylko pause-play :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMO modele nadal wyglądają tak samo, może nawet shadery skóry lepiej się prezentują, bardziej naturalnie ( ściągnij sobie na gamersyde w wys jakości, początek sceny, zbliżenie na twarz ).

 

http://i.imgur.com/8gR4Z1p.jpg

http://i.imgur.com/VNLCoX0.png

 

Jasne cutsceny to mogą być zbliżone w jakimś sensie ale w gamplayu? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne porównanie Kazubin :thumbup: te screeny dzieli przepaść a dokładniej cała generacja :cool:

 

Kozacko to wygląda:

 

ibiUSBR8Kxk8le.jpg

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/8gR4Z1p.jpg

http://i.imgur.com/VNLCoX0.png

 

Jasne cutsceny to mogą być zbliżone w jakimś sensie ale w gamplayu? :hmm:

 

Chodzi mi o to, że poza modelem drake`a ( a ten wyglada nawet lepiej ) ciężko porównaać resztę, kiedy to na e3 był tylko kilkusekundowy rzut na dżungle i do tego w nocy.

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film i jak dla mnie jest pozamiatane jeśli chodzi o grafikę i gameplay w tej generacji cool.gif Akcja: ślizg ze strzelaniem, wyskok i nokaut karabinem- cud, miód i orzeszki bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam niektóre fora i ludzie niezadowoleni ;E Ja sie pytam WTF? To jest nowy (lecz stary już) Nathan - ten sam styl rozgrywki przedstawiony po prostu w lepszej grafice. Więcej mi nie trzeba - day one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest niewyobrażalne co zrobili mając tylko 400 MB RAM, a to co mają teraz do dyspozycji. Właśnie tak średnio urywa co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża część osób będzie porównywać ze sobą cutsceny i dla nich różnice będą niezadowalające. Liczy się gameplay i to co w nim, a tu jest duży skok jakościowy w każdym aspekcie.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to przez jakość YT i w tym przypadku samo nagranie gameplay'u, ale dupy nie urywa, i jak dla mnie to ten gameplay przypominał mocno TR'a z tym bieganiem po skałach, górach i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania, ale mniejsza :P -graficznie szału też nie widzę i szczerze nie wiem czym się tu podniecać -większość chyba na ślepo powtarza że graficznie wymiata i od razu GOTY bo to gra od ND, imo taki the Order na tym co pokazali już wygląda lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam niektóre fora i ludzie niezadowoleni ;E

to chyba jacys xboxowcy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest pozamiatane. PS3 kupiłem dla tej gry, PS4 poszło na allegro z racji braku dobrych tytułów. W chwili ukazania się tej gry PS4 ponownie wraca pod telewizor :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to przez jakość YT i w tym przypadku samo nagranie gameplay'u, ale dupy nie urywa, i jak dla mnie to ten gameplay przypominał mocno TR'a z tym bieganiem po skałach, górach i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania, ale mniejsza :P -graficznie szału też nie widzę i szczerze nie wiem czym się tu podniecać -większość chyba na ślepo powtarza że graficznie wymiata i od razu GOTY bo to gra od ND, imo taki the Order na tym co pokazali już wygląda lepiej...

 

 

Bo the order ( bardziej korytarzowy ) tylko pod względem czysto graficznym wygląda lepiej , ale cała reszta : animacje, AI, modele postaci ( mimika twarzy ) wygląda lepiej w Uncharted.

The order technicznie jest w jednym elemencie do przodu - physically based rendering, świetnie wyglądają materiały i sposób w jaki reagują na światło. ND ma jeszcze dużo czasu, więc może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

 

i jeszcze ta dżungla oklepana której w każdej grze pełno do porzygania,

Tak samo mam, totalny przesyt dżunglą... skacze, skacze i skacze ciągle :P

Mechanika dla mnie 1:1 z U2 i U3 - oby dodali więcej nowych elementów - nie licząc ślizgu i skoku na przeciwnika etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...