Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

newsorbo

Przed Państwem PlayStation 3!

Rekomendowane odpowiedzi

Przed Państwem PlayStation 3!

wtorek 17.05.2005

 

Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 5 i Tekken 6 - oto tylko niektóre gry, szykowane z myślą o konsoli PlayStation 3. Przed właściwymi targami E3 2005 firma Sony nareszcie oficjalnie zaprezentowała swoją kolejną platformę, mającą trafić do sklepów wiosną przyszłego roku. Zapraszamy Was do przejrzenia wybranych danych technicznych oraz oglądnięcia projektu (design może ulec zmianie) i fotografii!

 

Procesor główny (Cell)

rdzeń bazujący na Power PC; taktowanie 3,2 GHz; 512 KB cache L2; 218 miliardów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę

 

Procesor graficzny (RSX)

taktowanie 550 MHz przy przepustowości 20 (zapis) i 15 (odczyt) GB na sekundę; 1,8 biliona operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę

 

Pamięć operacyjna i graficzna

256 MB RAM typu XDR (3,2 GHz przy przepustowości 25,6 GB na sekundę); 256 MB VRAM typu GDDR3 (700 MHz przy przepustowości 22,4 GB na sekundę)

 

Pamięć masowa

napęd BD-ROM (nośniki optyczne o pojemności do 25 GB); dysk twardy z możliwością odłączenia

 

Wejścia i wyjścia

obsługa maksymalnie siedmiu bezprzewodowych kontrolerów w standardzie Bluetooth; sześć portów USB 2.0 (cztery z przodu i dwa z tyłu); po jednym gnieździe na pamięć zewnętrzną Memory Stick, SD i CompactFlash

 

Możliwości sieciowe

gotowość do nawiązania połączenia bezprzewodowego (Wi-Fi lub Bluetooth) i kablowego (Ethernet)

 

Możliwości multimedialne

wsparcie dla wielu standardów zapisu danych (oprócz BD-ROM, BD-Video, BD-R i BD-RE m.in. CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R i DVD+RW)

 

Standard obrazu

kilka trybów wyświetlania linii wertykalnych: 480 i 1080 (przeplot) oraz 480, 720 i 1080 (skanowanie progresywne)

 

Standard dźwięku

wielokanałowy dźwięk przestrzenny (Dolby 5.1 i DTS); LPCM

 

Inne

kompatybilność wsteczna z PS i PS2; współpraca z PSP (używanie przenośnej konsoli w charakterze kontrolera)

 

post-29836-1116490109_thumb.jpgpost-29836-1116490116_thumb.jpgpost-29836-1116490124_thumb.jpgpost-29836-1116490131_thumb.jpgpost-29836-1116490145_thumb.jpgpost-29836-1116490150_thumb.jpg

post-29836-1116490136_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 pipelines dodałbym jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co 3 topic o ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale PS było, jest i bedzie zawsze gówniane

Nie zgodze się, coraz lepsze gry wychodzą na konsole (PS, Xbox) i jako duży plus dla PS że się kupuje na raz i chodzi pięknie, a żeby pograć na komputerach ( najnowsze gierki ) to już są kłopoty poniważ trzeba zmieniać grafiki żeby się nowa fajna gierka nie cieła...

 

Co do PS3: ładnie wygląda, ale cena nie miła ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ... Komp do pracy , a takie cudenko do grania :P Kto wie , moze kiedys bedzie to normalne , ze Pc bedzie sluzyl do sciagana gier na konsole ...:E A moze gry beda tak tanie , ze nie bedzie oplacalo sie sciagac piratow ? :D

Marzyciel :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale PS było, jest i bedzie zawsze gówniane

 

 

hmmm nie rozumiesz ze wypowiadasz sie na forum i takie wypowiedzi są conajmniej załosne :E Świadcza o Twojej bardzo niskiej inteligencjii tylko...

 

a co do PS3 na pewno PC bedzie ustępował jakoscią grafiki i grywalnością PS 3 przez kilka lat :( na dobrym telewizorze of course jeśli chodzi o bijatyki , platformówki to PC juz teraz nie ma szans...

 

i wcale nie trzeba pakować jakies duzej kasy bezsensowanie w jakies drogie karty grafiki co jest wg. mnie głupotą sam żałuje ze mam taka drogą :E strata kasy i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro żałujesz to możemy się wymienić :E Co za różnica, skoro i tak już Pieca skreśliłeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro żałujesz to możemy się wymienić :E Co za różnica, skoro i tak już Pieca skreśliłeś? :)

 

heheh taki złom chcesz :> teraz juz dwurdzeniowe wchodza Athlona X2 :P a nie takie ścierwo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie starocie...ale wywal to w cholere! Tylko później podaj dokładny adres gdzie ten złom leży :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lubicie PS?? Mój kumpel kupił ten szajs i się w szkole tak podniecał tym że gra w metal gear soild (czy jakoś tak :E ), że w końcu postanowiłem do niego pójść i sobie pograć... masakra!!!! celowałem w kolesia pół godziny i jescze nie trafiłem :E idiotyzm 0 grywalności w FPP i TPP(GTA na maxa zjechane bo trzeba przęłączać w co się celuję i w efekcie to trwa pół godziny i na dodatek się tnie!!!!!). Jedyne w co można pograć na PS to bijatyki :cool: i nic więceej :thumbdown: Nawet nie ma fajnej strategii, w ogóle na PS jest zero możliwości np. żeby obejrzeć sobie film DVD trzeba jakieś dziadowskie przejścówki kupić tylko po to żeby kolor nie był zielony :mad:

 

EDIT: ciekawe jak będzie wyglądać POLY STATION 3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak lubicie PS?? Mój kumpel kupił ten szajs i się w szkole tak podniecał tym że gra w metal gear soild (czy jakoś tak  ), że w końcu postanowiłem do niego pójść i sobie pograć... masakra!!!! celowałem w kolesia pół godziny i jescze nie trafiłem  idiotyzm 0 grywalności w FPP i TPP(GTA na maxa zjechane bo trzeba przęłączać w co się celuję i w efekcie to trwa pół godziny i na dodatek się tnie!!!!!). Jedyne w co można pograć na PS to bijatyki  i nic więceej  Nawet nie ma fajnej strategii, w ogóle na PS jest zero możliwości np. żeby obejrzeć sobie film DVD trzeba jakieś dziadowskie przejścówki kupić tylko po to żeby kolor nie był zielony

 

EDIT: ciekawe jak będzie wyglądać POLY STATION 3

 

no dokladnie tak, ze znowu pecet bedzie pare lat do tylu. ja teraz czekam az rodzice kupia jakis nowy wieeelgachny telewizor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tak, ze znowu pecet bedzie pare lat do tylu. ja teraz czekam az rodzice kupia jakis nowy wieeelgachny telewizor  :)

 

a wtedy ty im zrobisz niespodzianke i kupisz ładne srebrne DVD z napisem PlayStation3 :E

 

ale to i dobrze ze wyszlo cos tak monstrualnego :) przynajmniej na rynku pcetów cenki spadną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak lubicie PS?? Mój kumpel kupił ten szajs i się w szkole tak podniecał tym że gra w metal gear soild (czy jakoś tak :E ), że w końcu postanowiłem do niego pójść i sobie pograć... masakra!!!! celowałem w kolesia pół godziny i jescze nie trafiłem :E idiotyzm 0 grywalności w FPP i TPP(GTA na maxa zjechane bo trzeba przęłączać w co się celuję i w efekcie to trwa pół godziny i na dodatek się tnie!!!!!). Jedyne w co można pograć na PS to bijatyki :cool:  i nic więceej :thumbdown: Nawet nie ma fajnej strategii, w ogóle na PS jest zero możliwości np. żeby obejrzeć sobie film DVD trzeba jakieś dziadowskie przejścówki kupić tylko po to żeby kolor nie był zielony :mad:

 

EDIT: ciekawe jak będzie wyglądać POLY STATION 3  :lol2:

 

 

Do PS2 mozna podłaczyc dowolną myszkę czy klawiature na USB, na padzie da się grać w FPP, zawsze grałeś na PC to myślisz że od razu się nauczysz na padzie ?

A co do DVD to nie skomentuje tego :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny topic o ps3 :mad2::mad2::mad2:

 

nie możecie sobie zrobić jednego :mad2::mad2::hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jeszcze kilka takich watkow

a nikt mnie wiecej na tym forum nie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lekka przesada..jest topic zbiorczu o PS3..uprasza się moda o ześmietnikowanie topicu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do PS2 mozna podłaczyc dowolną myszkę czy klawiature na USB, na padzie da się grać w FPP, zawsze grałeś na PC to myślisz że od razu się nauczysz na padzie ?

A co do DVD to nie skomentuje tego  :thumbdown:

 

Wiadomo, że można podłączyć myszke i klawiaturę. Ale jak wtedy będę grał, chyba nie będę przynosił biurka pod TV tylko po to żeby sobie przyzwoicie zagrać w FPP. PS ma relaksować, czyli usiąść wygodnie w fotelu i zagrać sobie np. w Virutal Fighter 4 (fajna gierka :cool: ).

 

A z tym DVD to powtórzyłem tylko to co mówił mój kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z tym DVD to powtórzyłem tylko to co mówił mój kolega.

 

No to jak nie masz o czymś pojęcia to oszczędz sobie komentarzy.. ;)

a co do pada to skoro nie masz koordynacji ruchów to twój problem..może za dużo pijesz..bo granie na padzie w TPP, Bijatyki, ścigałki itp to najlepsze rozwiązanie.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City to jest TPP czy mi się tylko zdaje? Bo się w to na padzie gra beznadziejnie. Nie gram w inne TPP typu Tomb Rider :E więc może i dobrze się w to gra na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PSX, PS2 i komputer i uważam, że taki zestaw do grania jest optymalny. Ponadto przy podłączeniu do PS2 pistoletu można mieć niezłą zabawę na długie wieczory.

Jak tylko PS3 osiągnie cenę osiągalną dla zwykłego gracza, zapewne kupię tę konsolę.

Filmy wyświetlane na zielono wynikają ze złego kabla - inny jest kabel dla Pal, a inny dla NTSC - jeśli ktoś przerabiał konsolę, to musi mieć dwa kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...