Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MateuszIce

kupilem nowy komputer i jak go uruchomic?

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzis przyszedl mi ten komp :

http://allegro.pl/intel-dwa-rdzenie-2x3-4-ghz-4gb-160gb-win-xp-coa-i3730431076.html

 

noi wlaczam i pisze : "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"

 

noto poczytalem cos w google i potem ciagle zmienialem kolejnosci botowania no ale to nic nie dalo. to rozberalem obudowe i od napedu cd byl taki kabelek i go podlaczylem (poprostu go wlozylem, nie jest na wtyk itd tylko go wsunac)

 

noi pojawilo sie cos ...

 

jak wlaczam kompa to pokazuje mi :

 

"CD-ROM boot priority 1..No Medium

reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"

 

a jak mam kolejnosc bootowania to tez jakies znaki doszly przy CD/DVD...

 

 

 

jak zly dzial prosze o przeniesienie

i prosze o szybkie odp :/

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie ma wgranego systemu na dysku, tak PS zestaw który kupiłeś to złom i wtopa roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Core to są te nowsze E2xxx czy potem E5xxx i E6xxx, a nie było tak wysoko taktowanych w sprzedaży przecież, zresztą C2D nawet takich nie było. P4 odpada, ponieważ pisałoby, że to P4, a więc zostaje Pentium D, czyli dwa P4 do kupy.

 

Ogólnie, to już dawno nie widziałem większego złomu, toż to się do sapera co najwyżej nadaje. Facet w opisie jeszcze sumuje taktowanie procesora, idiota. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Core to są te nowsze, a nie było tak wysoko taktowanych w sprzedaży przecież, zresztą C2D nawet nie było. P4 odpada, ponieważ pisałoby, że to P4, a więc zostaje Pentium D, czyli dwa P4 do kupy.

 

Ogólnie, to już dawno nie widziałem większego złomu, toż to się do sapera co najwyżej nadaje. Facet w opisie jeszcze sumuje taktowanie procesora, idiota. :lol2:

 

A tam idiota w dzisiejszych czasach to się nazywa handlowiec :E Pomijając że taki szit jeszcze jest wogóle w sprzedaży :D

 

Według allegro speców mój CPU ma 8x4.7 co daje 37.6 GHz, moc jest ze mną ! :E :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według allegro speców mój CPU ma 8x4.7 co daje 37.6 GHz, moc jest ze mną ! :E :E :E :E

 

Raczej z kupującymi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk z odzysku..... Nowoczesny komputer do gier internetowych 3D...... :E

OT: Najpredzej tak jak bylo powiedziane, nie ma systemu i trzeba go sobie zainstalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DisconnecT

 

Dla mnie ten "idiota", to jest tak bardzo delikatnie powiedziane. ;) Z drugiej strony nie byłbym zdziwiony, gdyby sprzedawca faktycznie się znał, tylko na aukcji takie pierdoły wypisywał i zarabiał na jeleniach. Przepraszam tu do autora, ale taka jest prawda, pierwsze trzeba było się zapytać co kupić, jeśli się nie zna na czymś. Teraz będzie ból (dupy) zmarnowanej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dobijajcie autora

 

ale 35 osoby kupilo 35 sztuk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Owszem, będzie mógł sobie obejrzeć chociaż na screenach to "ultra". :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"4 GB ultraszybkiej pamięci 3D - znakomitej i niezbędnej do grafiki 3D"

 

Tez chce taka pamięć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie minęło 10 dni, to oddaj to jak najszybciej. I poproś na forum o złożenie zestawu za tyle ile pieniędzy możesz wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy mieliscie pomoc a nie sie smiac -.-

 

dobra ludziska, wiec trzeba mi pobrac windowsa. szukam i znalezc nie moge!

poda ktos link gdzie mozna go bezproblemu za darmo sciagnac? (XP)

 

i wystarczy nagrac na plyte i instalowac tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700zł za PC z epoki 2006r :E nawet jakby Win7 dorzucili to ledwo 600zł by łącznie kosztował.

Skąd oni biorą te zabytki ? Skupują stare używane procesory, płyty, dyski i sprzedają w zestawach ? Dobry biznes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze radzimy. Oddaj tego złoma jeśli możesz. Za tę kwotę możesz mieć O WIELE lepszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich k...sów z allegro powinni wypierdolić,ojciec dziecku by kupił taki syf na mikołaja i potem w wiadomościach by podawali,że 13-latek z zimną krwią zabił rodziców :mad2:

ODDAJ TO NATYCHMIAST!!!!! :exclam: :exclam: :exclam: :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank skusilo 6,4 GHz !!! Windowsa mozesz legalnie i za darmo pobrac ze strony Microsoftu, bo po aukcji widac, ze sprzedajacy dodal Tobie klucz do XP. Serio teraz: Bede kolejna osoba ktora podpowie Tobie abys oddal ten sprzet.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha opis tej aukcji to masakra. W ogóle jaki marketingowy bullshit :lol2:

Doskonała płyta ASROCK

z unikalną funkcją

xFast555

tej funkcji nie znajdziesz w archaicznych płytach MSI.

:lol2: Skąd oni biorą takie opsiy.

 

Doskonałe, wysokiej jakości chłodzenie, Intel BOX + wysokiej jakości pasta

 

Markowy zasilacz ATX adekwatny do tego zestawu z zapasem mocy na dodatkowe urządzenia typu dodatkowy dysk twardy lub wydajna karta grafiki.
Tylko jakiej marki i moc? :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie mi link gdzie pobrac xpeka!

potem bede dyskutowal co do kompa nie mam zamiaru go oddawac..

Szkoda że nie masz ochoty myśleć, bo jakbyś chwile pomyślał i poczytał nawet to forum, to byś go oddał i jeszcze nam dziękował żeśmy Cie wyciągnęli z kupy w którą wszedłeś. A jest wielka i śmierdząca, mówiąc w skrócie :E.

 

Haha opis tej aukcji to masakra. W ogóle jaki marketingowy bullshit :lol2::lol2: Skąd oni biorą takie opsiy.

 

Doskonałe, wysokiej jakości chłodzenie, Intel BOX + wysokiej jakości pasta[/spoiler

Pewnie AG Chemia sylikonowa :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru go oddawac..

Czemu? Wolisz mieć złoma z zasilaczem na którym bym się bał odpalić cokolwiek w obawie przed spaleniem, niż dobry markowy sprzęt?

Nie wierzysz w nasze rady? Nie mamy żadnego interesu by Ci źle radzić, w przeciwieństwie do tego który Ci ten złom wcisnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...