Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Alien: Isolation

Rekomendowane odpowiedzi

To go powinno nauczyć pokory cool.gif

[mediaz]

[/media]

:rotfl:

To wywijanie kluczem/pałką w stylu "no-ho-no-tu to ci przywalę w ten twój duży łeb" :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałało. Do końca gry już nie wyszedł z szybu cool.gif

 

Rozwaliła mnie na kolana nowa (?) modyfikacja tej gry w stylu Hello Kitty. Skrypty Obcego wykręcone na maxa, androidy biegają za graczem no i różowy Alien wraz z tymi teksturami i zdjęciami kotów na ścianach....

 

   ale miał ktoś chorą banię lol2.gif

 

EDIT:

 

img_34461421.jpg

 

 

cool.gif

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mój ostatni SPAM w tym wątku. Dla kolegów, którzy twierdzą, że to trudna gra - macie rację.

 

ALE....

 

Poznanie mechaniki Obcego, sposobu w jaki reaguje na dźwięk i w końcu - blind spot-u jaki posiada na każdym poziomie trudności ( nie widzi m.in momentu chowania się do szafki ) skutkuje tym, że można z nim zrobić niemal wszystko. Poziom Nightmare.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JvazSiwe9P8

 

 

akcja odcinka - 1:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hmm dziwne.. Ja się z czymś takim nie spotkałem a grałem na wysokim poziomie trudności. Wystarczy że dałem mu znać i przy chowaniu się do szafki od razu mnie łapał.. Ten problem z alienem jest tylko w tej lokacji? Bo może coś jest ona źle oskryptowana.

 

Nie używałeś żadnych modów ?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kurcze. Nie grałem w to wieki ale mam i mnie zaciekawiła sytuacja. Może to był poniedziałek rano? Wtedy wszystko jasne :lol2:

Co by nie mówić ta gra tkwi w pamięci, podczas gdy wiele innych z niej wypłynęło. Nietuzinkowy produkt i Obcy był w nim... sobą :thumbup:

A nie jakąś popierdółką do masowego odstrzału

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To czysta gra.

 

Aczkolwiek na modzie "Insane Mod" Można zapomnieć o takich akcjach.

 

W wielu lokacjach można go wyprowadzić tak w pole. Nie ma wątpliwości, że skrypty Aliena są celowo mocno "upośledzone" żeby gra nie była zbyt trudna.

 

W sumie ma to sens. Na tych modach wyostrzających reakcję Aliena ryzykuję stwierdzenie, że nie da się przejść całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrimoGhost jest modyfikacja do tej gry by posiadać Pulse Rifle z granatnikiem, Smartguna oraz Miniguna, termowizje i zbroje typowe uzbrojenie USMC. cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, jasne lol2.gif

 

Odpaliłem tylko infinitive items żeby się z nim pobawić.

 

Ehhh, ale bym sobie pyknął w dwójkę sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, jasne lol2.gif

 

Odpaliłem tylko infinitive items żeby się z nim pobawić.

 

Ehhh, ale bym sobie pyknął w dwójkę sad.gif

Dlatego wolę AVP 2000 Classic, tryb skirmish gdzie z tymi zabawkami czuję się jak Vasquez z Aliens i jest mega rozwałka, cool.gif:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak ze wszystkich Alienów dobrze wspominam tylko AVP. No i oczywiście Izolację. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jak gęstą atmosferę ma ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tutaj też miał problem z wgraniem sweetFX do gry ?

chodzi o błąd dll. " CreateDXGIFactory2 ", raz mi się udało to naprawić wyczytując w necie że w katologu gry trzeba zmienić dxgi.dll na d3d11.dll i raz zadziałało

 

przeinstalowałem grę bo coś mody nie chciały działać i nie mogę teraz tego naprawić, ciągle wyskakuje error po wgraniu sweetFX

 

ktoś jest zorientowany w temacie ?

 

EDIT: poradziłem sobie z tym znowu jakoś kombinująć z plikami, problem w tym że sweetFX dalej nie działa

 

ściągnąłem: SweetFX 1.5u Boulotaur2024's Injector with CeeJayDK's 1.5.1 shaders and more. ze strony sweetFX niby jest to potrzebne żeby wspierało pod 64bit system -wrzucamy do głównego folderu gry

 

potem podmieniłem pliki sweetFX settings wybranymi z neta (zmieniłem cały tekst na nowy) ale to dalej nie działa, powinno się dać zmienić w grze przy pomocy F12/scroll Lock żeby porównać efekt ale nic się nie dzieje z obrazem

 

jak to poprawnie zainstalować ? chodzi mi o ten preset:

 

https://sfx.thelazy.net/games/preset/2332/

 

wgrałem to i to akurat działa:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=324612199

 

wystarczy 1 pliczek podmienić i odpalić w opcjach gry, jednak sweetFX dalej nie ładzia bo nie ma nawet pliku .log który powinien się pojawić przy poprawnej onstalacji

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kyle_PL napisał:

Przed chwilą zabiłem obcego:

 

Warto zagrać? Zgarnąłem za free z Epica, ale na razie nie ruszyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zainstaluj sobie Insane Mod :D

 

Ale tak na serio - graj na hardzie. Gra dużo wtedy zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna, ale nie mam nerwów na drugie podejście. Chyba, że da się zablokować tego obcego, żeby dał spokojnie połazić po stacji:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Kelam napisał:

Gierka świetna, ale nie mam nerwów na drugie podejście. Chyba, że da się zablokować tego obcego, żeby dał spokojnie połazić po stacji:E.

:E

"Tu tu siedź zamknięty a ja sobie pochodzę po stacji" ;) 

Chyba jest trainer "na niewidzialność" (zobacz na gry online, oni tam mają zawsze sporo trainerów do różnych gier)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w to grać ale to nie na moje nerwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna gra, na Hard i wyżej Alien trochę za bardzo upierdliwy i wyskakuje co kilka sekund czasami z szybów wentylacyjnych. Zrobiłem calą na Normalu i świetnie się bawiłem - polecam się przełamać i spróbować bo klimat jest nieziemski - tak samo muzyka i różne detale z filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, caleb59 napisał:

Bardzo przyjemna gra, na Hard i wyżej Alien trochę za bardzo upierdliwy

Ja nie zapomnę, jak spawałem jakiś właz. Odpaliła się już animacja, Ripley na luziku otwiera śluzę, a tu ryło Obcego w środku :D :D :D yebłem ze strachu klawiaturą, odchyliłem się do tyłu i walnąłem pałą w kredens xD

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 27.12.2020 o 21:15, Kelam napisał:

 Chyba, że da się zablokować tego obcego, żeby dał spokojnie połazić po stacji:E.

Nie trzeba go blokować. Bardzo daleko można dojść chodząc po stacji na najniższym poziomie trudności i Obcy się nie wtranżala (tylko trzeba chodzić a nie biegać). Grę przeszedłem 2x. Znalazłem w całej grze dwa nieśmiertelne androidy (błąd w grze) ale o dziwo jeden jak puści to nie jest agresywny, a drugi zupełnie nie zwraca na nas uwagi.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogli dawać paczkę pampersów w edycji kolekcjonerskiej :P 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

A kto w to grał na najniższym?

A kto grał na Kitty Isolation Mod? To jest dopiero powalona modyfikacja... Poziom Nightmare to przy tym, jak easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...