Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Alien: Isolation

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że po katastrofie Aliens: Colonial Marines Sega tak szybko wróci do świata Obcych.

Niedawno pojawiły się plotki o nadchodzącej grze, a teraz jest już GENIALNY trailer.

Gra ma być skradankowym FPSem i opowiada historię córki Ellen Ripley, czyli Amandy, jeśli mnie pamięć nie myli.

Czas akcji: 15 lat po wydarzeniach w oryginalnym "Alien".

Oglądajcie i podziwiajcie klimatyczny trailer.

Pytanie, ile z tego klimatu zostanie w grze.

 

http://www.youtube.com/watch?v=meNE4CPtnCo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, trailer fajny. Niemniej sam powierzyłbym taką grę raczej np. twórcom amnezji, niż gościom od total łora :E Licho wie co im z tego wyjdzie.

 

W ramach czepialstwa- w scenie z latarką nie ma odbitego światła- pewnie już tną pod current... ehm, past geny. Za to prosta muzyczka nadrabia :E

 

Jeszcze jeden filmik i troszku skrinuff:

http://www.vg247.com/2014/01/07/alien-isolation-trailers-reveal-the-creative-assemblys-horror-project/

 

http://www.vg247.com/2014/01/07/alien-isolation-screens-reveal-amanda-ripley-her-xenomorph-nemesis/

 

Current... past geny mogliby już sobie darować.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A:CM też miał super trailery, zapowiedzi etc. a wyszło guano, generalnie.

Na nic się bym nie napalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale A:CM obiecywał rozwałkę, klimatu nie za bardzo raczej.

Tutaj zaś twórcy otwarcie mówią, że to ma być horror i skradanka, żadnej nawalanki, więc klimat nie ma być dodatkiem, tylko esencją gry.

Pewnie, po A:CM trzeba być ostrożnym, ale mnie to co zobaczyłem, bardzo wkręciło.

 

No i grafika, nie byłbym sobą: jeśli to faktycznie grafika z gry, a nie rendery, to... Crysis 3 może mieć niezłego konkurenta.

Jaki to silnik w ogóle, może CE3? :)

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alien: Isolation is set for release on PS4, Xbox One, PC, 360 and PS3 in late 2014

Nawet nie robię sobie złudzeń, bo to będzie past z "wyższymi teksturami" na nextgenach i o dopracowanym AI, złożonej fizyce z większym polem gry będzie można pomarzyć. Szklana kula mówi, że tytuł co najwyżej będzie dobry w sam raz na zimową wyprzedaż. Niestety albo się robi grę na nextgeny albo na oldgeny, a później się dociąga czymś jak rozdzielczość, czy wygładzanie krawędzi na PS4/PC. Pod koniec roku po Wiedźminie 3 to mało kto na to spojrzy, gdzie zrezygnowano z PS3/X360 aby nie uwsteczniać produktu.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pójdą w drugą stronę. Zrobią gre klimatyczną ale nudną jak flaki z olejem. Dla mnie mus to marines, rozpierducha i klimat. Skradanaka nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie będzie ale klimat obcego pozostaje na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Aliens Colonial marine to była zupełnie inna sytuacja długo czekaliśmy na ta gre i jak wypuścili ta gre to developerzy z Gearbox napluli na nasz talerz to był brak szacunku do konsumenta.

 

A tutaj to już marka robiona przez twórców serii total war i to jeszcze uderzyli w nieznane wody wiec optymitycznie myslę ze może wypalić z tym ciekawym pomyslem a jeżeli nie to trudno nikt potem o tej grze nie będzie pamietał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tfórcy" Total War, ta.... wzięli się za takie coś tylko dlatego, że nie ma tam za specjalnie AI do zaprogramowania :lol2:

Grafa lepsza niż w C3? Idź Pan do okulisty, grają oświetleniem, a niektórym już majtki robią się mokre, i te sterylne plastkowe pomieszczenia to też żadne wyzwanie, teraz na filmach ostre tekstury, a finalnie... no cóż, można się domyślać, kompresja zrobi swoje, bo pamięta ktoś filmiki z Rome 2? Piękne co nie? A w finalnej wersji wyszły im jakieś orki rodem z Mordoru :P

 

totalwar2.jpg

 

totalwar.jpg

Edytowane przez Janke5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie gadajacie... Aliens Colonial Marines nie było takie złe...

Fajny klimat ;) Radość ze strzelania...

 

Teraz gram w Aliens vs Predator i kampania marine to majstersztyk. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skradanka nie, ale klimat z AvP 1999 to bym znowu poczuł, bo A:CM to kupa bez klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem temat o grze na PC Gamer, widze ze temat juz na labie zalozony :)

Podoba mi sie inne podejscie do tematu Aliena i powrot do epickiej jedynki, ktora miazdzy wszystkie inne czesci klimatem. Jest tu potencjal a za oprawe graficzna odpowiadaja ludzie sciagnieci z Cryteka.

Problem jest w tym, ze o ile dwojke mozna bylo latwo i bez problemu przeniesc do swiata gier i mimo to sie to nie udalo, to tu schrzanic mozna jeszcze wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalwar.jpg

 

Huh, no proszę- jednak znają się chłopaki na horrorach! :E

 

Na razie zapowiedzi nie brzmią źle, to już coś.

Na moje skradanka jak najbardziej pasuje do klimatu pierwszego filmu, a i jakieś strzelanie do "innych zagrożeń (niż obcy)" będzie.

Ja tam jestem pozytywnie nastawiony do takiego typu gry- teraz tylko musi im to wyjść...

Trochę zaskakujący jest krótki czas do premiery- ostatnio mało którą grę AAA się zapowiada i wydaje w tym samym roku...

 

Za dżojstik kom

We've also confirmed Alien: Isolation is running on an in-house engine built by The Creative Assembly, and that it features "no multiplayer whatsoever"

Alien approves

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, zapowiada się przyzwoicie, ale kiedy to to ma wyjść ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tego roku, co jest niepokojace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to ma być podobnie jak w pierwszym filmie czyli chyba tylko jeden obcy(na pewno ich nie będzie za wiele) i walka z nim ma się praktycznie zawsze kończyć śmiercią. W końcu obcy będzie obcym a nie mięsem armatnim, przynajmniej tak jest w teorii

http://www.youtube.com/watch?v=VXFBsvg61f0

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakby podzielili grę na dwie strony . Z jednej strony skradania z Amandą z drugiej jakiś marin próbuję się do niej dostać . Jeszcze żeby mieli od czasu do czasu kontakt z sobą . Dobrze to zgrać w czasie i było by fajnie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę robi CA ciekawe czy będzie tak jak z nowym Romkiem, że nie wygląda tak samo jak było na trailerach

http://www.youtube.com/watch?v=v56Rx85DUnM

Kto grał Romka wie że tak to nie wygląda. Obawiam się że Alien też tak może wyglądać.

Pamiętacie A: CM i jego jakże piękną grafę. A co dostaliśmy? Gówno. tak samo może być z tą grą patrząc na to co zrobiła CA z Romkiem.

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zakładamy taka ewentualność ale jak bedzie premeiera wtedy bedziemy oceniac.

Poki co dopiero dziś dowiedzieliśmy ze powstaje taka gra.

 

Po obejrzeniu Gameplayu jeżeli ta gra taka jak mówią to chyba bede zachwycony zapisuje kolejna gre na 2014 :D.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem krótko, sądząc że to znowu po raz kolejny SEGA macza w Alienie łapy, to wiem że to będzie po prostu crap, po prostu wiem to po ich ostatnich dwóch " wielkich " grach jak i tym że ogólnie są cieńcy i ostatnimi czasy nic sensownego nie zaprezentowali, i nawet te trailery nic tu nie pomogą, radzę sobie przypomnieć jak np wyglądało A:CM na trailerach czy nawet " gameplayach " które okazały się retuszowaną ściemą, a jak w realnej grze na kompie.

 

dlatego patrząc na to na trzeźwo to nie wiem kto za to np zapłaci na premierę 200zł ??, wątpię że ktoś po to sięgnie nie zagłębiając się dogłębnie w recenzje i nie będąc czujnym na jakiekolwiek wałki ze strony Segi i krzywe ruchy, a już na pewno prezentowane " gameplaye ", tym bardziej że biorą się za to patałachy od total wara gdzie na powyższych screenach widać ich zamiłowanie do swojej serii (gameplaye co ktoś tam wrzucił i porównanie ze stanem rzeczywistym), dlatego też dodając do tego to że oni nie specjalizują się w tego typu grach, jak i masa bugów jakie mają ich produkcję jak i to że będzie to gra na past-current-geny :E to naprawdę nic tu nie nastraja optymistycznie i wszelkie ich gadki o grze jak i gameplaye imo są dla mnie bez pokrycia bo nie daję już im po prostu wiary, tak samo jak w już w markę Aliens która ostatnimi czasy jest besztany ilekroć się ktoś jej tknie, a wielka szkoda...

 

PS: na pewno " ubezpieczę " się przed ewentualną prawie pewną wtopą kasy, i to w dodatku z czystym sumieniem, a jak wyjdzie w praniu to się pomyśli czy warto heh

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pchają to też na stare konsole, to nie ma o czym gadać. Zlewka na ten tytuł.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co dopiero dziś dowiedzieliśmy ze powstaje taka gra.

 

O grze pisano już od kilku tygodni, tak więc nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie.

Bardziej niepokoi, że oficjalnie ogłoszono informacje o grze niecały rok przed premierą.

To raczej niespotykane w przypadku dużych produkcji.

No, ale może to nie jest taka duża produkcja.

Co do wydawcy - pamiętajcie, że SEGA mocno sparzyła się na A:CM, więc jakoś trudno mi uwierzyć, żeby zupełnie nie wyciągnęli wniosków z tej porażki.

Było nie było licencja na świat Aliena musiała ich trochę kosztować, więc chyba nie jest w ich interesie zarżnąć tę markę dwoma złymi grami z rzędu.

No bo jeśli A:I będzie taką porażką jak A:CM, to raczej nikt trzeciej gry z tego uniwersum już od nich nie kupi, o ile ona by w ogóle powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem łkań na poprzednie gry od SEGI.

 

Nie wiem, pewnie grałem już po patchach zarówno w AvP jak i A:CM... ale obydwie gry były naprawde wciągające. Hejting na nie był na całego... A bawiłem się przy nich lepiej niż przy przynudnawym Bioshocku.

 

Myśle, że zabrakło tym grom szlifu... dla niektórych zabrakło spektakularnej grafiki... ale jak dla mnie miały to coś co przyciągało.

 

Pomijam fakt ceny, bo jedną gre za darmo dostałem a drugą za 15 złotych, więc wierze, że osoby które wydały 120 mogły się czuć rozczarowane gra niespatchowaną itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś młody i nie grałeś w AvP 1 i AvP 2 dobre tytuły w uniwersum Aliena i Predatora, tym samym nie masz na czym się oprzeć, no nic jeżeli gra ma być na old geny jak tu ktoś mówił to ja podchodzę do tych zapowiedzi chłodno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...