Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pentium D

[vid]Wielka wojna marsjańska 1913-1917

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre obejrzałem całe :lol2:

 

www.historytv.pl/shows/wielka-wojna-marsjanska/krotka-rozmowa-z-producentami.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce całego oglądać. Obejrzałem 20 minut. Warto dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ogólnie dość ciekawe i fajnie zrobione dobrze mi się oglądało, to taka symulacja jak by w tam tym czasie wyglądała walka z obcymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się ogląda. :D Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce całego oglądać. Obejrzałem 20 minut. Warto dalej ?

 

Warto

 

Dobre obejrzałem całe :lol2:

 

www.historytv.pl/shows/wielka-wojna-marsjanska/krotka-rozmowa-z-producentami.html

 

Obejrzałem Projekt Monster o którym mowa w linku i całkiem fajny film kręcony z ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka :D

ja rozumiem że "niedawno urodzeni" nie pamiętają że kiedyś nie było stron WWW, ale no bez przesady.

dokument ciekawy, ale że nie słyszeliście o panice jaką na początku wieku wywołało czytanie "wojny światów" w radiu to (zakłądająć że ludzicie sci-fi) powinniście się wstydzić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że "niedawno urodzeni" nie pamiętają że kiedyś nie było stron WWW, ale no bez przesady.

dokument ciekawy, ale że nie słyszeliście o panice jaką na początku wieku wywołało czytanie "wojny światów" w radiu to (zakłądająć że ludzicie sci-fi) powinniście się wstydzić :E

 

Ta akcja z radiem była impulsem to nakręcenia tego filmu

 

Orson Welles 75 lat temu poszedł o krok dalej, realizując słynną audycję radiową opartą na „Wojnie światów” Wellsa. Wielu słuchaczy uznało tę udramatyzowaną transmisję z teatru Mercury za autentyczną relację z rozpoczynającej się właśnie inwazji Marsjan. To było nasze najważniejsze źródło inspiracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego czegoś na HISTORY nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać,

czemu to służy i komu? Nie obejrzałem do końca bo przynudzali i powtarzali treść jakby mantrowali i chcieli ludziom napakować do głów coś?

W jakim celu? Z okazji 100 lecia wybuchu?

To była krwawa militarnie wojna pochłonełą 15 milionów istnień i tego typu program wcale nie śmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Projekt Monster o którym mowa w linku i całkiem fajny film kręcony z ręki.

 

To obejrzyj sobie jeszcze Projekt X ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego czegoś na HISTORY nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać,

czemu to służy i komu? Nie obejrzałem do końca bo przynudzali i powtarzali treść jakby mantrowali i chcieli ludziom napakować do głów coś?

W jakim celu? Z okazji 100 lecia wybuchu?

To była krwawa militarnie wojna pochłonełą 15 milionów istnień i tego typu program wcale nie śmieszy.

 

Bo to nie ma śmieszyć tylko w ciekawej formie zachęcić małolatów do zainteresowania się tematem I wś i samodzielnego wyszukiwania informacji na ten temat niż na siłę wpychać suche fakty do łba jak to jest w szkołach.

 

@up

 

Ok zobaczę co to jest :) Aaa to ta komedia, jakoś nie kręcą mnie takie filmy o amerykańskich imprezach nastolatków, starszych zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Projekt Monster o którym mowa w linku i całkiem fajny film kręcony z ręki.

Tylko końcówka lipna :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zobaczę co to jest :) Aaa to ta komedia, jakoś nie kręcą mnie takie filmy o amerykańskich imprezach nastolatków, starszych zresztą też.

 

Pomyliło mi się, nie pamiętam jak to się nazywało ale był kręcony podobnie jak Projekt Monster trzech ludków znalazło pewną dziurę w ziemi pod czas imprezy weszli do niej i dostali moce panowania nad lewitacją które ćwiczyli aż coraz lepiej przenosili różne rzeczy i zaczęli też latać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi się, nie pamiętam jak to się nazywało ale był kręcony podobnie jak Projekt Monster trzech ludków znalazło pewną dziurę w ziemi pod czas imprezy weszli do niej i dostali moce panowania nad lewitacją które ćwiczyli aż coraz lepiej przenosili różne rzeczy i zaczęli też latać.

 

O to pewnie chodzi http://www.filmweb.pl/film/Kronika-2012-613261

 

jutro obejrzę, zapowiada się ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, z początku nawet ok ale później zaczyna nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...