Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LaczekTMPL

Nie mogę zinstalować windowsa na nowym PC ? Dlaczego !

Rekomendowane odpowiedzi

OK teraz pozostaje czekac bootuje pena przez program którym mi kazałeś

 

nw ja mam czekac bo dalej mam te kreske . Co mam zrobic poczkac chwile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie przywróć w biosie ustawienia domyślne, zapisz, wyłącz komputer, podłącz pendrive'a z windowsem i po włączeniu komputera wciskaj F11 by otworzyć boot menu gdzie wybierzesz z czego uruchomić system.

 

 

 

Ten program który ci podałem służy do tworzenia bootowalnego pendrive'a z systemem, którego potem podłączasz do komputera pod port USB 2.0, nie wiem jak tu może coś nie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten dysk pod kontem błędnych sektorów...może na taki natrafia podczas instalacji i się zwiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam to sprawdzic jak nie ma windowsa a nie wiem czy sa jakies programy co sei bootuja

 

Teraz tyllko jedno pytanie czy to na 100 % wina dysku jak ta dam go na gwarancie ma go kur*** już dość !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluje widnowsa 7 64 bit w biosie dałem na początkowe i ustawiłem boot na USB i duski są na AHCI

Dyski w trybie AHCI wymagają sterownika. Bez niego, nie wykryje dysków lub nie zainstaluje oes'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest wina Płyty głównej wszystko chodzi tylko dysku

Ty nie potrafisz uruchomić instalki windowsa z usb, a do tego dysk nie jest potrzebny.

 

Dyski w trybie AHCI wymagają sterownika. Bez niego, nie wykryje dysków lub nie zainstaluje oes'a.

Windowsy od Visty mają zintegrowany sterownik AHCI, ale jakby podczas instalacji nie wykrywało dysku to autor może załadować te:

http://download1.msi.com/files/downloads/dvr_exe/rapid_storage_technology_7s.zip

z innego pendrive'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego instalowałeś pierwszy raz tego windowsa, skoro twierdzisz, że nie masz w tym kompie napędu? Chyba, że jednak masz, jeżeli tak, to ja bym uruchomił instalkę z płyty i normalnie usunął wszystkie partycje i stworzył na nowo partycję pod system i zainstalował, ale przedtem odłączyłbym kabel od internetu jeżeli jest podłączony. Wiem, dziwne rozwiązanie, ale są i takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...