Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

konrad28

[S] phenom II 550, ga ma 770ud3, ddr2 4X1Gb 800MHz, nokia c3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam na sprzedaż

-procesor phenom II 550 BE(jest pudełko niestety zaginął gdzieś "schładzacz boxowy", gratis dorzucam poastę termoprzewodzącą z od fotisa)na płycie z zestawu idzie na 3 rdzenie

-płytą główna gigabyte ga-ma770-ud3 rewzija 2.0{umożliwia unlock rdzeni phenomów}(box jest pudełko chyba ze wszystkimi zabawkami)

-ram ddr2 goodram 4X1Gb 800MHz cl6 6400-dimm(pudełek oryginalnycg chyba nie mam ale mogę wrzucić w plastikowe klastry od innych ramów)

-nokia c3 (pełen box z pudełkiem, papierami i wyposażeniem, sprawna w miarę zadbana 4+, niedawno skończyła się gwarancja, jedyny mankament to urwany z jednej strony zatrzask klapki, to nie moja wina taka ją zakupiłem, posiada simlock na orange(o czym informuję), a ja zmieniłem sieć dlatego idzie na sell.

ceny:

cep:120zł

mobo:100zł

ram: 4x30zł

tel:60zł

Fotki na życzenie. Przy kupnie całego zestawu komputerowego(bez tel.) cena to 310zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cep + mobo + 2gb ram ? da rade i ile to bd kosztowało z "małym" upustem? :)

 

i czy wysyłka za pobraniem mozliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tym pehomie 550 odblokowuja sie pozostale 2 rdzenie i dzialaja oba full stabilnie? jak tak to biere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bo na śmieci wywalę ;)

OK, zanim na śmiecie wywalisz to odezwij się do mnie na priva... może się jakoś dogadamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 280zł za całość, leży i się kurzy oddam szybko bo się przeprowadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym całość, a przynajmniej cały komponent, co ja zrobie z pozostałymi 2Gb ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...