Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

don_dolarson

Test wentylatorów (?)

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że już od długiego czasu czekam na test wentylatorów przez redakcję PCLab, lecz chyba niedoczekanie moje, a zatem chciałym Wam o tym przypomnieć i zasugerować, że bardziej sensowny teścik przydał by się na łamach tego portalu :thumbup: W słowach "bardziej sensowny" mam na myśli (przede wszystkim te popularniejsze 120 oraz 140mm) jak dany wentylator sprawuje się akustycznie i nie chodzi tylko o pomiary w decybelach ale o kulturze działania w pionie i poziomie oraz własne odczucia odnośnie generowanego dźwięku bo są takie, które mimo takiego samego generowanego hałasu są bardziej przyjemne dla ucha i mniej uciążliwe, a inne wydają bardziej denerwujący dźwięk mimo tych samych wartości na wykresach, oraz w każdej konfiguracji tj. jako wentylator obudowy, zamontowanego na chłodzeniu procesora oraz jako wentylatory na radiator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wiele testów, których redakcja nie jest w stanie zrobić.

 

Ja chętnie poczytałbym o jakimś teście zasilaczy - ostatni test miał miejsce 4 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie poczytałbym o jakimś teście zasilaczy - ostatni test miał miejsce 4 lata temu...

Masz pro testy na sieci nawet zasilaczy , które nie są dostępne w polszy. Z wentylatorami jest dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pro testy na sieci nawet zasilaczy , które nie są dostępne w polszy. Z wentylatorami jest dokładnie to samo.

To wiem - Johnny Guru, Hard OCP etc.

 

Mi bardziej chodziło o test, który by wyszedł spod ręki redakcji - inne serwisy w PL nie mają problemu z testowaniem różnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy zasilaczy masz też na techpowerup i na paru innych stronach , nie liczyłbym na to, że pclab zacznie testować zasilacze i wentylatory. Musiałby się zmienić kierownik maty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy zasilaczy masz też na techpowerup i na paru innych stronach , nie liczyłbym na to, że pclab zacznie testować zasilacze i wentylatory. Musiałby się zmienić kierownik maty ;)

Techpowerup również czytam - mam w zakładkach. Frostytech jeśli chodzi o chłodzenia.

 

Coż, odnosząc się do drugiej części zdania - pewnie niczego nowego jeśli chodzi o te sprawy nie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...