Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bRave

PCLab.pl artykuł na jednej stronie - rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zahary, da się tak "usprawnić" ten skrypt "wszystko na jednej stronie" żeby wyszukiwał i zamieniał słowa schładzaczy na coolerów i schładzacz na cooler? Bo jak sobie pomyślę, że będę musiał przy nadchodzącym teście 70 kulerków co chwilę czytać schładzać to mnie cholera bierze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl: To działa! Zahariash, jesteś boski. :D Uaktualnię zaraz pierwszego posta ze wszystkimi Twoimi skryptami. :) O ile nie zmienisz ich adresów, to linki powinny pozostać aktualne cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ten skrypt pozwalający na złączenie wszystkich stron artykułu w jedną jest świetny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że jest, bez niego czytanie artykułów na labie to totalna porażka zakrawająca na masochizm. :E

 

Zahariash, a mógłbyś może zrobić taki skrypt, żeby pokazywał całość newsów w dziale aktualności, tzn "rozwijał" je pokazując obrazki itd. żeby nie trzeba było na nie klikać aby obejrzeć resztę newsa? Też jest to irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze tego potrzebuje? Ja ostatnio ograniczam się do przejrzenia nagłówków newsów i przeczytaniu 1-2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala ten skrypt jeszcze? Bo wladowalem i nadal widze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa cały czas, bez zarzutu. Musisz wejść w ustawienia na głównej stronie pecelaba, tam obok wyboru koloru tła itepe będziesz miał możliwość włączenia arta na jednej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam:

 

pclab.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Moze to wina Opery? (10.53:3374)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mam:

 

[url

 

Moze to wina Opery? (10.53:3374)

Opera nie zawsze łapie te skrypty, a czasami jeden z drugim się gryzie. Usuń na początek wszystkie inne skrypty i zostaw tego jednego, zmień folder w którym je trzymasz, powinno w końcu zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrypt przestał działać albo coś spierniczyłem :E

 

firefox 6.0.2 & greasemonkey 0.9.11 w karcie pisze "[s:0/0|o:0/0]*nazwa artykułu*"

 

można to poprawić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj skrypt newpclab.user.js. U mnie na najnowszym (v2.2) + ff 6.0.2 + gm 0.9.11 działa ok. Wyłącz też dodatki modyfikujące stronę (np. adblock) i zobacz czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem działającego linku do skryptu Zahariasha. Dorzuciłem też jeszcze jeden własny skrypt który rozwija treść newsów na głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...