Skocz do zawartości
MakoSki

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda to zbyt zachęcająco cały cas wydaje mi się że system walki w tej grze to pomyłka. Grafika też już nie robi takiego wrażenia jak w 2014 roku kiedy zapowiedziano ten tytuł i pokazano pierwszy Trailer. Ciekawe co wyjdzie z tego crowdfunding'u. Kolejny wielki projekt obok Star Citizen :).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jakaś późną alfę tego projektu, na pierwszy rzut oka nie wyglądało źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie porównywałbym tego do Star Citizen, jakby nie patrzeć Warhorse Studios zebrali jakieś skromniutkie 1,5 czy niecałe 2 bański $ ;) Kibicowałem i kibicuje tej grze mocno, ale mam spore obawy, akurat grafika moim zdaniem dalej robi wrażenie w zależności od scenerii, martwi mnie cala reszta. Gdyby ktoś się jeszcze nie mógł zdecydować :E

 

Kingdom-Come-Deliverance.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęca chyba głównie opisywany poziom trudności i w jakimś zakresie ogólnie całość mechaniki gry. Intrygujący jest za to sam setting, wierne odwzorowanie realiów historycznych i fabularna powaga -coś niespotykanego raczej w grach komputerowych. Sam fanem historii nie jestem w najmniejszym stopniu, ale "gra historyczna" tego rodzaju zwyczajnie robi wrażenie. Aczkolwiek ładan grafika i prawdziwe średniowiecze to pewnie za mało, bym kiedykolwiek w to zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc pobrania jeszcze bety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem ale już chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obawiam sie tylko jednej rzeczy, walki. Mam wrazenie, ze bedzie ona bardzo chaotyczna a z drugiej strony slamazarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich grach interesuje mnie eksploracja świata, jednak na razie takiego elementu nie widziałem co nie zachęca do zaglądania w każdy kąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik gry będzie się dało w pełni modyfikować? Co z systemem wspinaczkowym?

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja standardowa. Zawiera grę, a w przypadku zakupu przed premierą otrzymamy też dodatek Skarby z Przeszłości, w którym znajdą się: nowa zbroja dla Henryka, nowe mapy skarbów oraz lokacje do odkrycia. Cena: 175 zł na PC i 230 zł na konsolach.

 

Edycja kolekcjonerska. Nabywcy otrzymują grę oraz szereg dodatków. Oficjalny steelbook, materiałową mapę, figurkę bohatera, płytę z soundtrackiem i artbook w twardej oprawie. Cena: 230 zł na PC, 280 zł na konsolach.

 

Premiera: 13 lutego 2018 roku

Wersja językowa: polska (napisy)

Producent: Warhorse

Wydawca: Deep Silver

Dystrybutor PL: CDP

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurw&$%a te dodatki jak zamowisz przed premiera, co za roznica czy kupisz dzien rpzed czy dwa dni po? Wyglada to na typowa zagrywke ludzie, ktorzy boja sie, ze ich gra okarze sie slaba wiec chca wiecej zarobic na smieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo

 

Ale za to ma nie być DENUVO :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Przykład dla tych co mówili że będzie taniej bez systemu anty kradzierzowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfu, sorry chyba czas na odpoczynek bo nie wiem co czytam :E

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach czekania wreszcie będzie można w to zagrać. Premiera Kingdom Come: Deliverance już za 11 dni więc wrzeszczcie rozpoczynamy rok od dużej produkcji :D:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest duża produkcja? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża crowdfunding'owa produkcja która powstaje od 2014 roku. Nie ma to takiego budżetu jak Star Citizen ale z tych wszystkich największych Kickstarter'owych zapowiedzi bez wątpienia, i co ważne została sfinalizowana i ukończona co jak czas pokazał nie wszystkim projektom się udało.

 

Tu jest jeszcze jeden Trailer ukazujący zarys fabularny

 

https://www.youtube.com/watch?v=rjeqxaGGMn4

 

Ja na pewno w to zagram. Jest to jedyna gra w swoim rodzaju i jestem zwyczajnie ciekaw tego projektu aczkolwiek obawiam się tego systemu walki. Wiedźmin ten pierwszy też miał przekombinowany system walki ale grało się w to przyjemnie a fabuła wciągała jak bagno.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo, ale podoba mi się że soundracki dają na CD Audio, a nie nędzne mp3 czy FLAC, ale CDAudio powinno wrócić do normalnych pudełkowych wersji, a nie tylko do wypasionych kolekcjonerskich, był by to dobry bonus dla zbieraczy pudełek, bo na dobrym sprzęcie muzycznym fajnie puścić taki soundrack z płyty CD i rozkoszować się muzyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że ładnie to wygląda jednak CryENGINE to piękne widoki :)

Skąd ta zmiana, stronę wcześniej pisałeś, że nieciekawie to wygląda i grafika nie robi takiego wrażenia ;)

 

Nie wygląda to zbyt zachęcająco cały cas wydaje mi się że system walki w tej grze to pomyłka. Grafika też już nie robi takiego wrażenia jak w 2014 roku kiedy zapowiedziano ten tytuł i pokazano pierwszy Trailer. Ciekawe co wyjdzie z tego crowdfunding'u. Kolejny wielki projekt obok Star Citizen :).

 

Duża crowdfunding'owa produkcja która powstaje od 2014 roku. Nie ma to takiego budżetu jak Star Citizen ale z tych wszystkich największych Kickstarter'owych zapowiedzi bez wątpienia, i co ważne została sfinalizowana i ukończona co jak czas pokazał nie wszystkim projektom się udało.

Z tego co pamiętam i pisałem stronę wcześniej, to oni nie zebrali nawet 2$ milionów, wiec jak to można nazwać dużą kicstarterową produkcją ? I jeszcze porównujesz to jako kolejny wielki projekt po Star Citizenie, no proszę Cie :E

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam i pisałem stronę wcześniej, to oni nie zebrali nawet 2$ milionów, wiec jak to można nazwać dużą kicstarterową produkcją ? I jeszcze porównujesz to jako kolejny wielki projekt po Star Citizenie, no proszę Cie :E

 

A przepraszam od kiedy skala projektu zależy od zbiórki dobrowolnych wpłat na projekt na który nikt nie daje gwarancji że powstanie? Hellblade: Senua's Sacrifice w ogóle nie zarobił na Kickstarterach a został dokończony i sfinansowany z własnych środków. Gra która spokojnie konkuruje z produkcjami AAA. Kingdom Come: Deliverance miał crowdfunding też poza Kickstarterem podobnie zresztą jak robi to Star Citizen.

 

Ile zarobił taki pierwszy Project CARS który też został ufundowany zbiórkami ?

 

Widzę że od 2014 roku to niektórzy już pozapominali jakie gry z crowdfunding'u były największymi "armatami" :P.

 

- Star Citizen

- Kingdom Come: Deliverance

- Project CARS

- Pillars of Eternity

- Divinity: Original Sin

- Wasteland 2

 

oraz inne...

 

kolejność wymienionych nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko to na jakie tytuły czekali i czekają gracze oraz jakie projekty przetrwały i zostały sfinalizowane.

 

Jaki będzie Kingdom Come: Deliverance czas pokaże na pewno dam szanse tej produkcji.

 

Skąd ta zmiana, stronę wcześniej pisałeś, że nieciekawie to wygląda i grafika nie robi takiego wrażenia ;)

 

Po obejrzeniu tego najnowszego Trailera pod którym to napisałem. Otwarte tereny wyglądają na nim świetnie. Poza tym pisałęm że nieciekawie wygląda system walki

 

Nie wygląda to zbyt zachęcająco cały cas wydaje mi się że system walki w tej grze to pomyłka.

 

i tutaj zdania nie zmieniam bo wydaje mi się zbyt przekombinowany i chaotyczny.

 

O grafice pisałem

 

Grafika też już nie robi takiego wrażenia jak w 2014 roku kiedy zapowiedziano ten tytuł i pokazano pierwszy Trailer.

 

i to też prawda bo pomimo że gra nadal ładnie wygląda to już nie robi takiego opadu szczęki jak w 2014 roku.

 

Kingdom Come: Deliverance Official Trailer (January 2014)

 

https://www.youtube.com/watch?v=_D48PCFshHg

 

Jest mozliwosc pobrania jeszcze bety ?

 

Beta to był raptem niewielki wycinek gry w dodatku pochodzący z starszej wersji zawierającej sporo błędów i nie ukończonych elementów ja nawet nie oglądałem filmików z tej prezentacji - nie chciałem psuć sobie zabawy. Do pełnej wersji ma się to tak samo jak obecne wycinki Star Citizen a finalny produkt ;).

 

Gracze ufundowali ten tytuł z własnych środków, zaufali wizji Warhorse Studios a ja dam im zarobić i kupię grę bo wspieram niezależnych twórców a nie tylko chciwe EA i Ubi :E

 

Takich gier praktycznie nie ma a każdy oczekuje powiewu świeżości ale jak już się pojawiają to zaczyna się zimna kalkulacja czy wydać na to kasę :lol2:.

 

Zawsze przecież można grać w kolejnego Battlefield'a albo Far Cry'a tam nic się od lat nie zmienia poza grafiką wiec jest "gwarancja wyjątkowo udanej rozgrywki" bez ryzyka :D.

 

To teraz jeszcze Star Citizen i Wolcen: Lords of Mayhem (ukończone) poproszę :cool::thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam od kiedy skala projektu zależy od zbiórki dobrowolnych wpłat na projekt na który nikt nie daje gwarancji że powstanie? Hellblade: Senua's Sacrifice w ogóle nie zarobił na Kickstarterach a został dokończony i sfinansowany z własnych środków. Gra która spokojnie konkuruje z produkcjami AAA. Kingdom Come: Deliverance miał crowdfunding też poza Kickstarterem podobnie zresztą jak robi to Star Citizen.

 

Ile zarobił taki pierwszy Project CARS który też został ufundowany zbiórkami ?

 

Widzę że od 2014 roku to niektórzy już pozapominali jakie gry z crowdfunding'u były największymi "armatami" :P.

 

- Star Citizen

- Kingdom Come: Deliverance

- Project CARS

- Pillars of Eternity

- Divinity: Original Sin

- Wasteland 2

 

oraz inne...

 

kolejność wymienionych nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko to na jakie tytuły czekali i czekają gracze oraz jakie projekty przetrwały i zostały sfinalizowane.

 

Jaki będzie Kingdom Come: Deliverance czas pokaże na pewno dam szanse tej produkcji.

A przepraszam co ma piernik do wiatraka i czego nie zrozumiałeś ? Pisałeś, że to kolejny wielki projekt po Star Citizenie, więc napisałem, że Warhorse Studios zebrał dokładnie 1.81 mln $, jeśli porównujesz to do Star Citizena to ok ;)

 

Poniżej 4K.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0wPRrKBNSxY

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest. Z tytułów które pozostały Kingdom Come: Deliverance jest następny w kolejce a z Star Citizen nikt się nie ściga bo to nie ma sensu w dodatku doskonale widać że wszystkie tytuły z tych najgłośniejszych zapowiedzi powychodziły a SC siedzi dalej w wersji Alpha 3.0 :lol2:.

 

A druga kwestia piszesz ile zebrali na samym Kickstarterze a pomijasz kwestie o której Ci zasygnalizowałem czyli to że był finansowany też poza tą platformą podobnie jak robi to Star Citizen :E

 

Star Citizen też nie zebrał całego budżetu na Kickstarterze !

 

Poniżej 4K.

 

To co zalinkowałem też jest w 4K wystarczy przestawić w opcjach rozdzielczość także dubel ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...