Skocz do zawartości
TheLoloPC

Temat zbiorczy : galerie użytkowników którzy mają itxy oraz nowości itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Postanowiłem sobie że założę temat dotyczący itxów ponieważ wiele z nas je posiada i interesuję się mini pc tak jak i ja .

Wstawiajcie cię zdjęcia waszych mini pc

oraz nowości obudów płyt itd .

Mam nadzieję że admin nie ma nic przeciwko .

Edytowane przez TheLoloPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba moze byc ogolnie Mini PC, nie tylko ITX, sa budy mATX mniejsze od niektorych ITX'ow :P Fajnie ze zalozyles taki temat, mysle ze potrzeba takiego tutaj.

 

Wlasnie takiego malutkiego mATX chce sobie sprawic, Cooltek U3:

 

4250140364708-8.jpg

 

 

Co do nowosci to juz jest od jakiegos czasu ale bardzo fajna rzecz - full mobo bloki wodne na ITX. Malik ma podobny od EKWB ale pamietajmy ze Bitspower bylo pierwsze :P

 

FB-ASUS-M6I_NA_full_1200.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooltek U3 jest fajny, szkoda tylko że w PL go nie ma. :(

Gdzie chcesz go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na alternate.pl ;)

Mieszkam w Danii, tutaj jest na dunskim Alternate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooltek U3 jest fajny, szkoda tylko że w PL go nie ma. :(

Gdzie chcesz go kupić?

Możesz sprowadzić z Niemiec przez pośrednika. Kiedyś liczyłem to powinno wyjść do 330 zł za wersję bez okna. Tu masz listę sklepów i stosujesz się do mojego opisu z postu nr 296. Widziałem, że są na Amazonie. Ewentualnie, jeżeli mieszkasz blisko czeskiej granicy, masz tam kogoś albo wybierasz się na wycieczkę na południe to możesz u nich kupić.

 

Dla mnie takie coś jest pewniejsze od Alternate, który ma wątpliwą opinię ;)

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20131024_135728.jpg

jeden z moich poprzednich configów

 

Doctor Malik to ncase m1 ?

Edytowane przez TheLoloPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ncase M1, moze podobnie wyglada ale to jest kompletnie co innego niz W1. On tez jedzie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik bedziesz mial moze cos innego od Coolteka? Nie ukrywam ich obudowy za bardzo interesujace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że niektóre dobre budy pod ITX'y kosztują tyle co dobra MIDI. :E

 

Ten Cooltek U3 zacznie wygląda. :Up_to_s: Gdyby ktoś przypadkiem z pecelabowiczów dostał go w swoje łapki, proszę o recenzję.

Edytowane przez Mikrowirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktorze, gdzie wynalazłeś ncase z drugiej ręki? Ostatnio widziałem na aukcji w AU ale bez opcji wysyłki za granicę :) Może wyczarowałbyś jeszcze jedną? :Up_to_s:

Edytowane przez Zizu32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik bedziesz mial moze cos innego od Coolteka? Nie ukrywam ich obudowy za bardzo interesujace ;)

 

 

Doktorze, gdzie wynalazłeś ncase z drugiej ręki? Ostatnio widziałem na aukcji w AU ale bez opcji wysyłki za granicę :) Może wyczarowałbyś jeszcze jedną? :Up_to_s:

 

Oby dwie budy jada prosto od producenta. Mam je "ofocic" jak bede mial wiecej czasu to moze cos w nich zloze. Tak czy siak podziele sie z Wami wrazeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wyglada jak kopia Cooltek W1:

 

Tylko wygląda jak W1. Jest 1,5 raza mniejsza, rewelacyjnie "skomponowana"....i unikalna ;)

Edytowane przez Zizu32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wariacje z Prodigy:

 

11zpkuj.jpg

 

 

_dsc2386j8klj.jpg

 

_dsc2392l6kq0.jpg

 

_dsc32239pj6m.jpg

 

_dsc3256emjyp.jpg

 

_dsc32625fjto.jpg

 

_dsc32807ckez.jpg

 

_dsc3475tojji.jpg

 

_dsc3479u3k6l.jpg

 

_dsc348571jsc.jpg

 

_dsc2402-edit2pj2y.jpg

 

_dsc2409i1ku8.jpg

 

_dsc2456mwk5j.jpg

 

_dsc24672hjxs.jpg

 

_dsc24771hjo8.jpg

 

_dsc2486gnj93.jpg

 

_dsc24941dkkv.jpg

 

_dsc3183c1kpg.jpg

 

_dsc8168jrsp2.jpg

 

_dsc81846lsof.jpg

 

_dsc8187idsoh.jpg

 

_dsc828298s1h.jpg

 

_dsc8294f0sh5.jpg

 

_dsc8505jws34.jpg

 

_dsc8615fksry.jpg

 

_dsc9290s4so7.jpg

 

_dsc9351fjsqs.jpg

 

_dsc93573msze.jpg

 

_dsc8048h2sw2.jpg

 

_dsc8050ecs7z.jpg

 

_dsc8157oasjv.jpg

 

_dsc9368g6ogr.jpg

 

_dsc939289pvr.jpg

 

_dsc94043po98.jpg

 

_dsc9395zgo04.jpg

Edytowane przez Doctor Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do twoich "wariacji" - Prodigy maly ale wariat ;)

Fajnie by wygladalo biale z tym niebieskim LC :D

Moglbys te focie dac w spoiler? "Troche" miejsca zajmuja :D Fenks :)

Edytowane przez KarielG0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tygodniu będę zamawiał obudowe zalman t3 i wentylatory led na bok , może coś fajnego będzie , na 100% wkleje fotki , a tak pozatym to nie widziałem jeszcze foty z obudową zalman t3 , t4 dziwne , szukam w google i nic niema ;;d oczywiście z częściami , bo pustej to jest pełno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę swój stary projekt w prodiżu. :D

 

2PyQ8Ex.jpg

 

 

DWJEsqd.jpg

 

KGE2Stk.jpg

 

B0iClku.jpg

 

TEA2po5.jpg

 

zf6yc3Z.jpg

 

CJybKkL.jpg

 

oXAxxIo.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tasdefleja bardzo fajny układzik :) Szkoda że gdzieś nie wcisnąłeś HDD, tylko tak luzem leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go było przykręcić do tacki, ale z racji, że był srebrny średnio pasował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę moich itxów. Są raczej z pogranicza itx i micro.

 

25usk8.jpg

 

dsc_007446x4c.jpg

 

dsc_0061f3i3i.jpg

 

Aktualnie jednak przechodzę na pełne micro, tzn. obudowa + płyta.

 

Miałem ochotę na Cooltek W1, ale na razie chyba się nie skuszę, ponieważ zależy mi na tym, żeby na grafice siedział MK-26 (jest cicho i mogę grać jak dziecko śpi).

Edytowane przez bakume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakume a co z wspominanym tutaj kilka razy U3? ja sam mam na niego ochote, wlasnie taki MK-26 spokojnie sie zmiesci a budka malutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Próbowałem pograć ale ekrany ładowania są tragiczne. Długo trzeba czekać aż się załaduje a co chwila gdzieś wchodzisz. Czy to normalne czy z moim sprzętem coś nie tak. Gra na dysku nvme. Może przerzucić na zwykły ssd?
    • Witam,  Przychodzę do was prosząc o radę zanim pójdę na skróty i przeinstaluję system.  Otóż, zakupiłem laptopa Lenovo ThinkBook do którego włożyłem dwa dyski, osobne systemy. Mój oraz dziewczyny tak mieć jeden sprzęt a nie kilka. Przez pewien czas było wszystko w porządku. Dziewczyna brała laptopa, uruchamiała i ładował jej się jej system. Ja aby móc korzystać ze swojego musiałem tylko nacisnąć F12 i wybrać swój dysk.  Po paru razach gdy wyłączałem systemy przytrzymując przycisk zasilania najpierw padł system dziewczyny a teraz mój. Coś tam zmieniałem w biosie czasem ale teraz przywróciłem domyślne ustawienia, funkcja Windows do naprawy systemu nie działa, żadna opcja nie próbuje nawet przywrócić systemu.  Załadowałem sobie system przez HirenBoot i zobaczyłem dziwne otwarte kłódki na dyskach gdzie do dysku C (mój) mam dostęp a do dysku D (dziewczyny) brak.  Macie jakiś pomysł co tu się nawyprawiało i jak to przywrócić? 
    • Nowy firmware Wam wskoczył dla AW3423DWF, wersja M3B107, A07-00 .  https://www.dell.com/support/home/pl-pl/product-support/product/aw3423dwf-monitor/drivers   1. Fix synchronization issue between DDM and OSD 2. Update HDR behavior 3. Fix issue of monitor shows different sharpness effect between left and right side of screen. 4. Clarify warning message due to thermal behavior Poprawka HDR to teraz standard w aktualizacjach monitorów , ale podoba mi się punkt 3.  
    • Rynek zweryfikuje tylko zbyt późno. Niestety deweloperzy wykorzystują głupotę Polaków aby podonosić te ceny mieszkań a oni dalej będą kupować Rynek zadziałał by prawidłowo jakby kraj nie był jednym wielkim bagnem pod względem podatkowym, biurokratycznym oraz prawnym (jeśli mówimy o przepisach budowalanych, działkach, najmu, unijnej pseudo-ekologii). Jak ma to rynek prawidłowo zweryfikować jeśli jest on upośledzony zaczynając od samej głowy? Nieudolne próby "naprawy" sytuacji tylko ją pogarszają i tak to się kręci błędne koło pogarszające sytuacje. Ale najprościej nazwać konfederacje konforusami, bo proponują nie wpowadzać tych kretyńskich przepisów pogarszających sytuacje   Nikt im nie dał szansy czegoś spróbować ale krytyka leci jakby rządzili 10 lat i rujnowali kraj. Jak w tym kraju ma się coś zmienić jak wszystko poza POPIS jest krytykowane za wszystko jak leci? Mówię ogólnie o każdej nowej opcji politycznej teraz. Jak jakiekolwiek ugrupowanie ma się przebić jak od początku jest mieszane z błotem od samego początku? Nie ma i nie będzie partii która spełni oczekiwania każdego. A mnie z drugiej strony śmieszą teksty o państwie opiekuńczym zapewniającym godne życie każdemu mieszkańcowi - jednocześnie porównując się np. do krajów skandynawskich. Lewactwo (od pisu po lewice) myśli że możemy być drugą Norwegią będąc X razy biedniejszym państwem bez bogactw naturalnych. Nie da się przejść od lepianki z gówna od razu do Burj Khalifa, ale niektórzy myślą, że to możliwe
    • A co ma CIA, MI6 czy inne służby wywiadowcze do artykułów na portalach internetowych czy twiterowych pseudo-analiz, rozumiem że czytanie ze zrozumieniem kontekstu jest dla kolegi zbyt dużym wyzwaniem.   Rosja ma skończone rezerwy ludzkie, no ale skoro twoja 6 letnia bratanica twierdzi, że Rosja jest duża więc wygra to tak musi być. Co do Trumpa i jego zdecydowanego prowadzenia w sondażach to chyba też ci to twoja bratanica powiedziała, Trump i Biden w ogólnokrajowych sondażach idą mniej więcej z podobnym poparciem raz jeden raz drugi prowadzi więc nie wiem skąd bierzesz to zdecydowane prowadzenie Trumpa, a biorąc pod uwagę specyficzny system wyborów prezydenckich w USA jest jeszcze ciekawiej, wystarczy sprawdzić sondaże z podziałem na stany i zobaczyć, że dokładnie jak w 2020 wygrać mogą obydwaj wszystko znowu rozbije się o pojedyncze stany, do tego w USA wybory wygrywają pieniądze a tych Biden zebrał na początek kwietnia dwa razy więcej niż Trump.   Ukraina już się obroniła przed Rosją i wypchnęła ją z większości zajętego na początku wojny terytorium, i od dwóch lat się broni dalej, nie będe wnikał co miało znaczyć twoim zdaniem że cytuje "Rosja sama bez pomocy z zewnątrz jest 50x wiekszą od Ukrainy", że niby wielkośc terytorium ma znaczenie w kwestii wygrywania wojny, no to całkiem ciekawe podejście, ale niestety kompletnie bezsensowne, podczas inwazji na sąsiada liczą się zasoby ludzkie tu Rosja ma większe fakt ale jakie 3-4 krotnie a nie 50 krotnie, a i tak trzeba by spojrzeć dokładnie w demografie żeby wyiągnąć wnioski. Nie wiem co mają prawa człowieka do mobilizacji w czsaie W ale mniejsza z tym, pominmy to bo to niczego nie wnosi. Przestawienie przemysłu na tryb wojenny, niczego nie zmienia jeżeli jedyne co to spowodowało to ewentualne zwiększenie produkcji bieda wersji T-ciaków bez zachodniej elektroniki i optyki w ilościach pozwalających na zastępowanie utraconego sprzętu, i umożliwia dużą akcje przywracania do służby złomu z lat 50-70 ubiegłego wieku, faktycznie wyczyn jak cholera.  Czytam takie głupoty od dwóch lat, Ukraina według waszych analiz z czterech liter powinna być zniszczona/podbita mniej więcej od dwóch lat, Puitn miał zaorać wszystko nukami i być carem wszechświata, a jak narazie mija 27 miesięc pełnoskalowej inwazji drugiej armii świata na jeden z biedniejszych krajów w Europie, pomijam już fakt zajęcia części terytorium w 2014 i pełzający konflikt trwający dekadę. Ale zapewne jest tak jak piszesz, Putin jest gotowy wojskowo do zajęcia całej Ukrainy, ale nie jest politycznie i dlatego dwa lata temu wywołał największych konflikt w Europie od dziesięcioleci, i tak sobie mieli od dwóch lat żołnierzy i sprzęt bo musi się jeszcze politycznie przygotować. Co do Skrzypczaka to mnie nie rozsmieszaj, z całym szacunkiem dla kariery pana generała, ale obecnie to on na potrzeby artykułów (raczej nie za bóg zapłać) reaguje na bieżące wydarzenia i zgodnie z trendem na dany moment zmienia wersję, to nie jest analiza konfliktu zbrojnego tylko zwykłe wróżenie z fusów na zasadzie "będzie tak,albo będzie inaczej", do analizy konfliktu zbrojnego potrzebujesz danych, danych i jeszcze raz danych, a robienie analiz strategicznych na podstawie dostępnych w internecie po fakcie danych ze starć na poziomie taktycznym bez dokładnej znajomości rozmieszczenia jednostek ich stanów osobowych, wyposażenia oraz odwodów strategicznych ich stanów osobowych, wyposażenia i rozmieszczenia zakrawa o kpine. Na chwilę obecną Ukraina przegrywa na poziomie taktycznym, strategicznie jeszcze źle nie jest, co nie znaczy że to się nie zmieni w bliższej lub dalszej przyszłości, ale napewno się zmieni bez wsparcia z zachodu to jedno jest pewne i do tego dąży Putin, Rosja nie wygra jeżeli nie odetnie Ukrainy od wsparcia z zachodu, Ukraina ze wsparciem nie przegra .... czego proszę nie mylić z wygra, bo obecnej sytuacji Ukraina nie ma szans na zwycięstwo stricte. Będą musieli wcześniej czy później pójść na jakieś ustępstwa i wiedzą to jedni i drudzy, kwestia pozycji wyjściowych w przyszlych rozmowach pokojowych.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...