Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1301lukasz

Karta Graficzna do GIER pod mój sprzęt. Jak najtańsza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam taki oto sprzet :

 

AMD Phenom X4 945 4x 3.0Ghz

Kingstone 6 GB DDR 3 1600MHz

Gigabyte GA-MA770T-UD3P

Dysk Samsung 500GB

Be Quiet! Pure Power L7-530W

 

Chce kupic karte graficzna do gier, gram w battlefiend 3, obecnie przy tym sprzecie uzywam karty Radeon HD 4850 512mb i w tej grze musze grac na minimalnych i mam czasami scinki. Chcialbym zagrac na wysokich w rozdz 1920x1080p. Nie wiem ile mussze wydac na karte dlatego zdaje sie na was, chcialbym zmiescic sie w jak najnizszej cenie. Nie ufam za bardzo radeonom bo poprzedni HD 4890 od powercolor mi sie spalil. Myslalem nad GeForcem GTX 650Ti. co o tym myslicie? odpale takze Battlefield 4 na tym sprzecie i karcie? moze cos innego polecacie? Prosze o pomoc, nie chcialbym wydac wiecej niz 500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gtx650ti to tylko boost, spokojnie odpalisz na niej bf4 w średnich ustawieniach przy znośnym fpsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fajną kartę do 500 zł, tylko napisz do nich, czy się czasem nie pomylili i nie jest to 750 bez Ti:

 

TechPlanet - karty graficzne - GTX 750Ti Gainward.

 

Link nie chce działać na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tak z siebie? czy też pracujesz jako naganiacz ,wszedzie reklamę walisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD7770 lub lepiej R7 260X gigabajta lub Sapphire w zupełności Ci wystarczy, więcej do niepodkręconego phenoma nie wkładaj. Do BF proponowałbym jeszcze wycisnąć z niego z 3600 to będziesz miał mniejsze spadki Fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tak z siebie? czy też pracujesz jako naganiacz ,wszedzie reklamę walisz:)

 

Polecam co najlepsze :)

 

A w cenie 465 zł nie ma nic lepszego od 750Ti.

 

To nie moja wina, że te karty są tak cenione... same plusy.

 

Przecież nie polecę karty pokroju 260X, która jest zwykłym gorącym kotletem z ponad 100 Watowym poborem mocy, sporo słabszej wydajności, i nie ma tego co ma Nvidia, a cena podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy podal co innego. Czyli nie oplaca sie dokladac do 650Ti czy tego 750 tylko kupic Radeona HD7770 czy co bo juz w takim razie nie wiem sam, chce jak najwiecej wyciagnac z mojego PC ale niekoniecznie go podkrecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy podal co innego. Czyli nie oplaca sie dokladac do 650Ti czy tego 750 tylko kupic Radeona HD7770 czy co bo juz w takim razie nie wiem sam, chce jak najwiecej wyciagnac z mojego PC ale niekoniecznie go podkrecac

R7 260X będziesz zadowolony, 750 jest za słaba, a 750Ti jest nierówna w zalezności od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki mefisto777, czyli w tej cenie to najlepiej radeon tak? a mozecie pomoc czy http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=58593 czy http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=59110 . Jest jakas roznica pomiedzy Sapphire a Gigabyte? Obie sa podkrecone z tego co widze ale Gigabyte daje 3 lata gwarancji. Jeszze jedno pytanie - czy ta karta R7 260X jest lepsza od mojego spalonego Radeona HD 4890?

 

EDIT : moze dolozyc do wersji 2GB tej karty? oplaca sie? roznica 30-40 zł -> http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=57642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc pod kątem najnowszych gier , dx , poboru prądu , temperatur , itp itd , to tak jest lepsza .

Jak 1GB http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260x-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-929971.html , jak koniecznie 2GB http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-260x-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-929847.html .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc pod kątem najnowszych gier , dx , poboru prądu , temperatur , itp itd , to tak jest lepsza .

Jak 1GB http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260x-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-929971.html , jak koniecznie 2GB http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-260x-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-929847.html .

 

 

Ok dzieki za pomoc. Jest roznica jakas między hd7770 a r7 260x w grach? Bo ceny widze podobne ale hd7770 widze mozna za 350 juz kupić w tym sklepie gdzie chce zakupic karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz te 500 zł, to może jednak skusisz się na GTX750Ti, do tego sprzętu, będzie w sam raz. Nie widzę sensu oszczędzenia 50 zł, skoro możesz jednak dostać wydajniejszą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialbym kupic HD7770 to za gotowke, jesli R7 260X lub tego GTX 750Ti to na raty wolalbym rozlozyc, problem w tym ze na x-kom.pl ta karta (GTX 750Ti, kosztuje prawie 580zl) to juz 200 zl wiecej od HD7770, a roznica jest az tak wielka w wydajnosci zeby tyle doplacac? oplaca sie pod moj sprzet taka karte czy jaki bedzie ostatecznie najlepszy wybor pod moj sprzet -> niska cena / wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

580 zł za GTX750Ti, to już trochę przesada i faktycznie jej wydajność, nie jest tyle warta. W takim razie, dołóż do R7 260x. W tym przypadku, warto dołożyć te 90 zł, względem 7770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to chcesz zamontować ?

 

9600 GT umarła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet do:

 

i5 4440

Gigabyte GA-B85M-D3H

Corsair VS 450W

Zalman ZM-T4

WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE

2x Kingston 4096MB 1600MHz HyperX Blue CL9

Akurat było zapotrzebowanie, tylko musiałem rozbić zamówienie na 2 sklepy, a wczoraj jeszcze nie było HD7770 w x-kom i komputroniku w dobrej cenie. Dzisiaj XFX z jednym wentylatorem jest na wyprzedaży w komputro za 349zł, 3 lata gwarancji to dość mocny argument. Tylko oczywiście w komputroniku jest jeszcze gra słów pod tytułem "rezerwacja w salonie" czyli próba uniknięcia zwrotu 10 dniowego. "Dziki kraj", teraz się nie zawiera umowy kupna sprzedaży, tylko rezerwuje sprzęt wpłacając pieniądze :E

 

Jak 9600 Padnie to kupiłbym prędzej HD6670 lub 6770 bo Simsy na tym i tak śmigają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wyżej wymienionego Asusa, leciutko chłodniejszy od poprzedniego gigabajta, wykrywany praktycznie jako HD7770, niesłyszalny, a cena już wzrosła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie HD7770 jak nie chcesz przepłacać za kilka % wydajności względem niej... Jak dobrze pokombinujesz w ustawieniach BF4 to większość ustawień graficznych wysokie/średnie siatka ultra. Sam tak gram i FPS'y naprawdę dobrze stoją, mam troszkę wydajniejsze cpu ale to małą rolę gra. No i wypada 8gb ramu mieć jednak do BF'a bo mi BF4 zżera prawie 6gb ( oczywiście z systemem itp )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie, a jesli chodzi o BF3 to odpale na ultra? Nigdy nie uzywam AA (wygladzanie krawedzi) wiec ustawienia na wył i reszta na ultra poszlo by na tej karcie R7 260X? jak by wygladal Radeon hd7770 w bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokie wbudowane w grę spokojnie da radę :) , przeczytaj mój post #21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...