Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

osiol1234

Windows 8.1 update1(gdzie jest klasyczne menu start?)

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft głosił że w najnowszym update (win 8.1 update 1) będzie klasyczne menu start. Odnalazł ktoś tą opcję?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft nic takiego nie głosił.

"Future updates" nie równa się "8.1 Update 1".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się napaliłem... ;) Ale przynajmniej dodali ikonkę opcje zasilania w modernUI13603293334268494526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie też nie ma. Pobrało się za to pięć niewielkich aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak patrzę, że pojawiły mi się nowe aktualizacje. Pobrałem i zainstalowałem, ale nie widzę żadnych nowości w tym ikonę zasilania w metro.

 

 

Wygląda na to, że ja też nie mam jeszcze możliwości do sciągnięcia Update 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem pół godziny temu i nie było, sprawdziłem teraz i nagle się pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dopiero teraz mi się pojawił w Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu Start ma bodajże wrócić w Windows 8.1 Update 2, kto wie, może dopiero wróci w Windows 9. Jak ci brakuje start, to są programy od tego, sam używam jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta wiosenna aktualizacja ?

 

U mnie pojawiły się 4 malutkie aktualizacje, ale nie ma żadnego update wiosennego :P

 

Możecie pokazać, jakie to numery KB, albo skąd ściągnąć wiosenną aktualkę ? ?

 

3370488500_1397051717_thumb.jpg

 

Dzięki.

 

EDIT: dobra... na stronce MS jest plik do pobrania:

 

x86: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=42327

 

x64: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=42335

 

Gdyby ktoś chciał od razu, zamiast z autoupdate :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupiłem wczoraj lapka z win 8.1 zrobiłem aktualizację, niestety dalej nie ma tego menu star klasycznego, od razu przeskakuje mi na kafelki , czy to się jakoś ustawia czy po prostu nie ma jeszcze dostępnej tej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu klasyczne w Windows 8.1 update 1? Kto wam takich bredni nagadał. NIE MA, być nie miało i NIEEEE MAAAA. Koniec.

 

A Tobie wyżej chodzi o menu start klasyczne czy o to czy desktop czy kafelki mają się pojawiać po uruchomieniu? Zdecyduj się. To drugie można ustawić w opcjach "Właściwości paska zadań". A klasycznego menu start NIE MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w sierpniu Microsoft wycofał Update 1 z automatycznych aktualizacji. Komu się nie wgrało to am pecha i ztego co pisanow sieci bez Update 1 nie wgra się wam Update 2. Aktualizację Update 1 można pobrac ze strony microsoftu: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42335

 

Wybieracie język polski i ściagacie wszystko co się pokaze zaznaczając ptaszkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu klasyczne w Windows 8.1 update 1? Kto wam takich bredni nagadał. NIE MA, być nie miało i NIEEEE MAAAA. Koniec.

Zgadza się. Przypominam, że jeśli menu start jest bardzo ważne, można się posiłkować zewnętrznym softem: http://www.classicshell.net/

Zawsze broniłem Win 8 i nadal uważam ten system za udany, jednak używając klawiatury z myszką wolę go używać z tą aplikacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma i nie będzie, klasyczny przyciski miał być w 8.1 później w 8.2 ale go przemianowano na Windows 9 z czym wiązały się problemy po stronie serwerów i koniec końców tworzą nowy stary system Windows 10 i w nim właśnie już jest klastyczny start ale z lekką modernizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś jest już przycisk menu start ?

 

Tym darmowym programem przywrócisz klasyczne start menu np z windows 7 oraz wyłączysz (ukryjesz) kafelki metro włącznie z aktywnymi narożnikami na pulpicie, program posiada polski język.

 

ClassicShell - Pobierz

 

2a9c9062b781fa2amed.jpg5b712b233f222219med.jpg

 

a60a2e1681ca3792med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...