Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zdichck

Windows 8.1 Enterprise na nowy komputer?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam zamiar skorzystać z wersji próbnej Windowsa 8.1 Enterprise do wrzesnia tego roku gdy otrzymam pełną wersje od szkoły. Moje pytanie polegana na tym czy znacie jakies poradniki albo sami jestescie mi napisać co mam robić krok po kroku aby wgrać to na pendriva. Jestem nieobeznany w tego typach procesow. Wiem że musze pobrać win8 http://windows-8-1.softonic.pl/ (chyba to bedzie dobre?) i potem wgrac to na zbootowany pendrive(nie wiem jak sie bootuje i porosze o program do tego). Tylko nie chce żeby mi się to zainstalowało na tym kompie gdzie bede to sciagał tylko dopiero na nowy.

Pewnie wiele osob smieje sie z mojej nieudolności pod tym wzgledem ale jakos nigdy wczesniej nie mialem z tym stycznosci. Aha i nie mam w okół siebie kogoś kto byłby w stanie mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz windowsa z tej strony, będziesz musiał założyć konto microsoft, które możesz później użyć np. do logowaniu w sklepie z aplikacjami modern.

 

Nagraj obraz .iso na pendrive'a (min. 4GB) tym programem - klik.

 

Na komputerze na którym chcesz zainstalować system wejdź do biosu i ustaw boot order/priority tak żeby usb było na pierwszym miejscu na liście. Zapisz zmiany i wyłącz komputer, podepnij pendrive'a i uruchom komputer ponownie. Tu masz instrukcję microsoftu - klik oraz

z yt z przebiegiem instalacji.

 

Po instalacji w ustawieniach regionalnych i językowych zmień język na polski - klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz windowsa z tej strony, będziesz musiał założyć konto microsoft, które możesz później użyć np. do logowaniu w sklepie z aplikacjami modern.

 

Nagraj obraz .iso na pendrive'a (min. 4GB) tym programem - klik.

 

Na komputerze na którym chcesz zainstalować system wejdź do biosu i ustaw boot order/priority tak żeby usb było na pierwszym miejscu na liście. Zapisz zmiany i wyłącz komputer, podepnij pendrive'a i uruchom komputer ponownie. Tu masz instrukcję microsoftu - klik oraz

z yt z przebiegiem instalacji.

 

Po instalacji w ustawieniach regionalnych i językowych zmień język na polski - klik.

wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...