Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ogierrpk6

Status dysku uwaga czy do wymiany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nowiutki dysk twardy WD 250GB od Świąt po zainstalowaniu na nim systemu wszystkie wartości w crystal disk info były dobre jednak dziś z nudów odpaliłem crystala i wartość C5 wynosiła 1 czy to coś oznacza da się to jakoś naprawić

macie screna z Crystala

post-428207-139784235599_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić remap przy pomocy MHDD. Na początku wykonaj skan powierzchni i pokaż tu screena w celu oceny, zerowanie - niekoniecznie, czyści cały dysk, remapowanie oraz ponownie skan powierzchni i screena z CDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić remap przy pomocy MHDD. Na początku wykonaj skan powierzchni i pokaż tu screena w celu oceny, zerowanie - niekoniecznie, czyści cały dysk, remapowanie oraz ponownie skan powierzchni i screena z CDI.

Da się to jakoś zrobić bez programów dosowych nie da sie tego z windowsa bo sie boje ze coś zepsuje i tylko pogorsze sprawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie róbcie jaj jeden błąd oczekujący a wy już mu remap każecie robić.

Poczekaj na rozwój sytuacji ,

ja miałem dysk barracuda serii 12 i przez pięć lat miał cztery relokowane sektory parametr się nie zwiększał wszystko chodziło jak należy.

To jest dopiero jeden błąd w kolejce do relokowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie róbcie jaj jeden błąd oczekujący a wy już mu remap każecie robić.

Poczekaj na rozwój sytuacji ,

ja miałem dysk barracuda serii 12 i przez pięć lat miał cztery relokowane sektory parametr się nie zwiększał wszystko chodziło jak należy.

To jest dopiero jeden błąd w kolejce do relokowanego.

Powiem tak z miesiąc temu miałem 3 te C5 i podczas uruchamiania systemu włączyło się narzędzie do naprawiania systemu podczas uruchamiania tam przywracało system czy coś patrze w crystal disk i wartość C5 była wtedy 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...