Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vejanos

ASUS T100 czy inny netbook/ultrabook? do ok. 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pewien dylemat. Jako, że mój laptop w tym roku kończy 4 lata, chciałbym zakupić jakiś nowy sprzęt. Do tej pory grywałem w różne gry, dlatego potrzebowałem dedykowanej grafiki. Teraz używam sprzętu głównie do office’a, przeglądania internetu, oglądania filmów/seriali na ipli. Dlatego z góry mówię, że grafika może być zintegrowana (a nawet lepiej, jakby była, bo wpływa to na cenę sprzętu). No więc zastanawiam się od jakiegoś czasu nad ASUSem T100 – tzw. hybryda – tablet z dołączoną do zestawu stacją dokującą, która posiada dysk 500GB. Bardzo dużym plusem tego sprzętu jest dołączany w gratisie pakiet OFFICE 2013. (jest mi on potrzebny na studiach i do codziennego użytku).

Więc teraz proszę Was o radę. Warto brać tego ASUSa T100, jako główne narzędzie pracy? Po podłączeniu do stacji dokującej staje się netbookiem. Spełni moje wymagania? Zależy mi również na mobilności.

Biorę również pod uwagę laptopa/ultrabooka z matrycą 11-13 cali. Chciałbym się zmieścić w kwocie 2000zł.

Proszę o opinie i propozycje! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupisz ultrabooka w tak niskiej kwocie.

 

Najtańszy sensowny to Dell vostro 5470 z i3 ulv haswell za niecałe 2200zł

Niestety ma 14 cali ale jest bardzo lekki. 1,5kg wagi.

co do asusa t100 jeśli nei masz zbyt dużyh oczekiwań to jako tako sobie poradzi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś z jakimś ładniejszym designem? Przyznam, że te thinkpady kojarzą mi się z laptopami sprzed 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje Ci asus. Nic więcej sensownego się tu nei wymysli. Przynajmniej ja nei kojarzę.

Sąjeszcze modele Lenovo s300/s400 ale mają słabe baterie takżę nawet nei wklejam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko czy 10,1" to wystarczająco, aby w miarę komfortowo pracować na Office albo przeglądać internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla 1 tak a dla 2 nie...

To tak jakbyś pytał mnie o rozmiar buta dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...