Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tenktowlasnieja

Telefon do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Jest dużo telefonów do 350zł na allegro. Szukam czegoś dobrego i w miarę szybkiego.

Najlepiej gdyby był android i dość duży wyświetlacz.

Głównie będzie służył do facebooka/grania (sloty)

 

Pozdrawiam!

 

 

ZMIANA ! TELEFON DO 500 ZŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S2, dość stary ale ma dobre parametry i nadal dorównuje nowszym telefonów. Xperia M nowszy od s2 a wydajnością podobnie lecz łatwiej dostać okaz z gwarancja. Xperia P, najsłabszy ale za to najtańszy. W tej kwocie może jeszcze HTC One S ale na Płocku S4 choć ciężko w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ogólnie myślicie o Samsung galaxy note 1 ? Mam okazję akurat za 500 :)

 

Oraz mam pytanie co do Windows phone. Jest dużo aplikacji do pobrania ? dobrym jest systemem ? są podobne aplikacje do androida ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość aplikacji jest,oczywiście o apkach Google można zapomnieć.Na twoim miejscu brałbym Nokię Lumię 520.Ewentualnie jeśli lubisz duży ekran to spróbuj wytargować Note'a za 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli note z gwarancja to całkiem dobra cena, ogólnie niezły smartphone z dużym ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Note sprzedają za 450zł a ja niedawno Galaxy S i9000 sprzedałem za blisko 400 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo. Nieco większa rozdzielczość od Samsunga i GPU to Mali400MP2 (słabe), ale optymalizacja pod nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie mam pomysłów... chodzi mi o jak największy ekran oraz jak najlepsze parametry do max 700 zł może jeszcze jakieś propozycje ? :D 700 to jest ostateczna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia Sp (najwybitniejszy w cenie), Galaxy S3.

 

Najwydajniejszy*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę recenzji o SP i szczerze przyznam że mi się podoba :) znalazłem nową razem z przesyłką za 700zl. Lecz nie lepiej dołożyć 100zł i kupić używaną Z`tke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś, że 700zł to już maks. Już ponad dwukrotnie podwajasz cenę od początkowej, zaraz dojdziesz do 2000zł... Ogarnij w końcu na sztywno budżet, bo jeszcze dom zastawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie " Czy nie lepiej dołożyć 100 " i kupić lepszy model tak ? ponieważ 100zł nie robi aż takiej wielkiej różnicy cenowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolisz większy ekran to myślę, że warto, jednak 4 rdzenie kraita zrobią swoje + andreno 320 i Z-tka to jednak flagowiec ;[].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie " Czy nie lepiej dołożyć 100 " i kupić lepszy model tak ? ponieważ 100zł nie robi aż takiej wielkiej różnicy cenowej...

oczywiscie ze warto dolozyc

 

Zetka to telefon ktory pojawil sie pomiedzy HTC ONE X/ Galaxy S3 a HTC ONE / S4 wydajnosciowo o wiele blizej do tych drugich a cena do staruszkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba Xperi Z za 800zł z gwarancją tak łatwo się nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, to weź jeszcze rower sprzedaj, pozbieraj trochę ziemniaków do skupu, dołożysz 2000 i se Xperie Z2 kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...