Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

noodie

Telewizor 40cali do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem na kupnie TV LED do 2000zł. Telewizor będzie użytkowany z konsolą oraz do codziennego oglądania. Do 4 metrowego pokoju. Kolega polecił mi Samsung UE40F6400 co Wy o nim sądzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucić 200-300 zł i zainteresować się Tosbibą 4333 50"

 

Ale tzn bo założyłem że 4 metrowego pokoju w sensie długość odściany np na której jest kanapa do TV czy 4m2 ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Toshiba nie ma matrycy znanej z 7335DG, to nie jest ta, która ma i Samsung F6500. Jeśli miałby to być telewizor 50 calowy to imho Sharp lepiej wypada, ale jest droższy, a do 2000 niech się trzyma 40 cali, wspomniany Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah tak tak, koło 3.5 - 4 metrów od TV. Ale 50 cali to chyba za dużo :D. Dzięki w takim razie wezmę tego co podałem w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah tak tak, koło 3.5 - 4 metrów od TV. Ale 50 cali to chyba za dużo :D. Dzięki w takim razie wezmę tego co podałem w pierwszym poście.

Szczerze? Cali nigdy za mało. Mam 40, gdybym wstrzymał się te 3 miesiące (kupowałem w styczniu) to pewnie bankowo kupiłbym 50 calowego Sharpa bo jest obecnie niewiele droższy od tego, którego wziąłem w styczniu, a 10 cali po przekątnej to mniej więcej 23,5 cm - sporo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, chyba każdy tak ma. Pewnie też bym kupił większy jakbym poczekał, ale niestety jak pisałem - nie miałem już takiej możliwości. Ale na dobrą sprawę myślę że jakbym skądkolwiek wziął kase nawet na 80 cali to po jakimś czasie bym mówieł "K****, 3 miechy i bym miał 85 cali" :D tak to już jest, apetyt na większy ekran rośnie cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tutaj nie do końca zgodzę się. Owszem, teoretycznie - im więcej, tym lepiej. Jednak cały czas musimy pamietać o przestrzeni, w której to będzie użytkowane. U mnie 50 cali to imho absolutny max, oglądałbym z niecałych 3 metrów, przy czym większy powodowałby, że nie otworzyłbym drzwii od szafy :)

 

U znajomego graliśmy na PS3 podpiętej do 32 calowego LG - z 1 metra. Wydawał się ogromnym :E U mnie 40 z tych blisko 3 metrów wygląda raczej normalnie, choć 47...:E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym właśnie tego 40F6400 lub 40F6320 (brak dodatkowego pilota i modułu bluetooth) oraz Philipsa 42PFL5028 (Ambilight, subwoofer) lub też SONY 42W655/W656 (brak 3D, ładny design i obudowa z aluminium)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym właśnie tego 40F6400 lub 40F6320 (brak dodatkowego pilota i modułu bluetooth) oraz Philipsa 42PFL5028 (Ambilight, subwoofer) lub też SONY 42W655/W656 (brak 3D, ładny design i obudowa z aluminium)

Samsung 6320 ma nie tylko i pilota mniej, ale ma cięte dopalenie matrycy (nie pamiętam jak w Samsungu nazywa się funkcja w stylu motionflow, truemotion itd). Philipsa osobiście nie kupiłbym w ogóle, a ten Sony...w sumie to już wolałbym dopłacić do Samsunga 6500 (matryca z tego co pamiętam to xVA, 3D, zaś o reszcie nie wspominam), bowiem ten Sony względem F6500 wygląda po prostu blado. Szczrze mówiąc, jeśli miałbym dać pieniądze za jakie można kupić tego Sony (na szybko: w Euro kosztuje 2299; Samsung 2499; Sharp 2500)...wolałbym 50 Sharpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, no ja bym np 60 cali nie wstawił, chyba że by głośniki stały nie na półce ale lekko w powietrzu , ale myślę że jakbym miał kasę to i tak bym coś wymyślił, cofnołbym czy nie wiem :E

 

ja nie otwieram do końca drzwi do szafy bo stoji łóżko ;___;

 

oglnie do tv mam 2,5-3 metry od biurka z kompem ( na oko ) a do oglądania około 4,5-5 także daleko bardzo :(

 

Też bym brał Sharpa 50" na 4 metry to nawet 55 mogło by być, a 50tka jest wielce ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung 6320 ma nie tylko i pilota mniej, ale ma cięte dopalenie matrycy (nie pamiętam jak w Samsungu nazywa się funkcja w stylu motionflow, truemotion itd). Philipsa osobiście nie kupiłbym w ogóle, a ten Sony...w sumie to już wolałbym dopłacić do Samsunga 6500 (matryca z tego co pamiętam to xVA, 3D, zaś o reszcie nie wspominam), bowiem ten Sony względem F6500 wygląda po prostu blado. Szczrze mówiąc, jeśli miałbym dać pieniądze za jakie można kupić tego Sony (na szybko: w Euro kosztuje 2299; Samsung 2499; Sharp 2500)...wolałbym 50 Sharpa...

Model F6320 i F6400 mają 200 HZ Clear Motion Rate.

 

Philips mimo średniego internetu ma bardzo żywy obraz i świetne kąty widzenia. Ponadto jeśli chodzi o dźwięk, to zjada Samsunga na śniadanie. No i tylne podświetlenie.

 

Sony na tle konkurencji (jeśli chodzi o funkcje) wygląda blado, za to jeśli chodzi o jakość wykonania i fakt, że posiada w zestawie uchwyt dwufunkcyjny (na ścianę i stojąco) i bardzo ergonomiczne i przemyślane menu, to też jest dobra opcja.

 

Wziąłbyś Sharpa mówisz. Tylko, że Sharp przyciąga tylko wielkim ekranem. Bo jeśli chodzi o menu, smart itp. To jest porażka na całej linii. Ale przekonasz się o tym dopiero jak kupisz.

 

Powyższe opinie są poparte oczywiście testami na żywo na każdym z w/w TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, w Euro chyba mają promo na Sharpa bo 50 w modelu 750 kosztuje 2500. Ciekawi mnie jednak ta matryca CMI. Widziałem go na żywo, w sumie ok, ale oglądanie i grzebanie w sklepie to nie warunki domowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że w Sharpie smart jest bardzo mizerny ale komu na nim zależy? Dla mnie smart to nawet nie 1% oceny TV, myślę że w sumei każdy się zgodzi.

 

Mnie też ciekawi obraz w 750, recenzji brak ( jesli ktoś ma, to bym poprosił o linka ) w sklepie też widziałem no ale juz nie łaże z pendrakiem od czasu zakupu, pozatym w takim oświetleniu itp to też inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w celu rozbudowania funkcji multimedialnych można dokupić jakiś Blu-ray, albo po prostu odtwarzacz multimedialny. A kupując telewizor, bardziej skupić się na jakości obrazu i na rozmiarze.

 

Firekage - ja mam na 2.5 - 3m 46". Miałem 40, która pozostała po innym układzie pokoju, na tą odległość była bardzo za mała. Wziąłem 46", przez pierwszy okres był jak najbardziej ok. Jednak teraz będę celował w 50-55" - nie ma innej opcji:) Tylko nie ma też modelu w moim przedziale cenowym, który zbił by mnie z nóg w porównaniu do obecnego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma też modelu w moim przedziale cenowym, który zbił by mnie z nóg w porównaniu do obecnego modelu.

50 calowe plazmy LG chodzą za 2000-2100...niestety...po czasie pod szkłem pojawia się coś jakby woda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.
    • Owszem ,ale wszystko do czasu   ,podróżować możesz bez dokumentu ,ale w pewnym momencie sytuacji  owy dokument będziesz musiał pokazać  . Jak obecne działania  nie przyniosą  efektu  ,a na razie  chodzi o to aby tych co przebywają za granicą zarejestrować w komisjach wojskowych  to pewnie będzie dokręcanie śruby .Myslę ze wyłapywanie i odsyłanie   na UA  to kwestia  kilku miesięcy
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki. Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. Pozdrawiam.
    • Ale bez problemu sobie podróżujesz po UE. No i jakoś te miliony nielegalnych imigrantów też sobie są i podróżują po całej UE. Nikt ich specjalnie nie sprawdza i nie zatrzymuje. Na pewno są lub będą fundacje które w tym pomogą.
    • Witam. Komputer z obudową BQ 500DX w której siedzi na stock ustawieniach Ryzen 5700X na którym zamontowane jest chłodzenie Noctua UH-14S z 2 wentylatorami w push-pull Arctic P12 PWM PST. Temperatury są bardzo spoko jednak przy każdym grzebaniu w budzie, czyszczeniu czy też wymianie pasty raz na 6-12msc to już mnie krew zalewa od tych zapinek i demontażu tejże wieży. Buda dość mała więc AIO na górę to można zapomnieć o ALF'ie, a z przodu by nie pasowało estetycznie... Zresztą to komp żony więc "trochę" to utrudnia (wizualnie musi się podobać, a AIO jej się nie podoba...). 1. W oko wpadł mi ostatnio Arctic 36 ARGB - montaż wentylatorów wydaje się znacznie bardziej komfortowy niż te zapinki, wieża niższa, wydajność na papierze wydaje się OK. Jedyne czego się obawiam to 4 heatpipow i czy ram Corsair Vengeance  LPX wejdzie/zmieści się pod spód (obecnie 2 używane kanały pamięci są pod Noctua/jej wentylatorem). Co sądzicie o tym? 2. Coś innego sensownego jeszcze znajdę gdy stawiamy na komfort montażu/demontażu/czyszczenia, cisza, chłód i wincyj światełek jak na choince...?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...