Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firek_

co wybrać? karta do gier?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, z racji, że nie wiem gdzie umieścić swoje pytanie, pisze je tutaj bo po częsci chodzi też o karte

moje pytanie brzmi: jeżeli przy tym sprzęcie (karta: nvidia geforce gt 610 i procesorze Intel Core 2 CPU 4400 2ghz ) w CS:GO (bo o tą gre mi chodzi)

mam 55-70 fps, to co powinienem wybrać aby osiągnąć przynajmniej 80-90 fps? procesor czy bardziej karte? nie mam milionów więc nie kupie i7 i karty za 2 tysiące :D prosze o odpowiedzi co powinienem wybrać, procesor czy karte? i linki jak byście mogli też ;)

pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2gb ram windows 7 64bit zasilacz feel 300ATX 300Wat a możesz powiedzieć gdzie nazwa płyty się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który Feel, bo są 3 typy. Model płyty odczytasz w CPU-z, zakładka Mainboard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta to Foxconn 946 7MA Series

a ten typ zasilacza jak sprawdzić, jak otworzyłem obudowe to pisało to co napisałem na gorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz Feel I, badziewie. Wymień tego GT610, bo to nie jest karta do gier. Kup choćby GTS250, bo więcej nie warto do tego procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz Feel I, badziewie. Wymień tego GT610, bo to nie jest karta do gier. Kup choćby GTS250, bo więcej nie warto do tego procesora.

czyli nowy zasilacz? i bardziej opłaca mi sie teraz karte kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, GT610 służy do wyświetlania pulpitu, a nie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, GT610 służy do wyświetlania pulpitu, a nie grania.

;/ a gdzie można taką karte kupić w internecie, na allegro tylko 1 używana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego cpu możesz spróbować zapodać radka 7750 i zasilacza nie trzeba zmieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego cpu możesz spróbować zapodać radka 7750 i zasilacza nie trzeba zmieniać ;)

a czy ta karta podniesie mi przynajmniej 10-15 fps w csie? http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gt-630-2gb-ddr3-128-bit-hdmi-dvi-i-d-sub-box-gv-n630-2gi-485992/#div4

 

 

a jesli chodzi o radeona to ta?

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7750-1024mb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-800-4500-11202-00-20g-456104/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT630, zwłaszcza ten na Fermi, za wiele nie zmieni. A 7750, to właśnie taki, ale nie w tej cenie.

 

Do tego cpu możesz spróbować zapodać radka 7750 i zasilacza nie trzeba zmieniać ;)

Boję się, że na płycie na i946, karta w ogóle nie ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...