Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaktuch

4670k zimny radiator

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki: przy OC procesor grzeje się do ~92 stopni a radiator (Macho) jest na brzegach finów i na heatpipe'ach zimny (powiedziałbym, że 30-35 stopni). Gdy miałem Q6600 to potrafił się rzeczywiście mocno rozgrzać. Zaraz zdejmuje radiator i będę sprawdzał czy nie jest walnięty. Najlepiej wstawić go podstawką do gorącej wody i zobaczyć czy cały się zagrzeje? Jeśli tak, to pozostaje mi wymiana pasty pomiędzy radiatorem a procesorem, jeśli to nie pomoże to rozumiem że tylko zdejmowanie LHS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina gluta pomiedzy rdzeniem a IHS, miałem to samo , zdjęcie i wymiana pasty na Liquild ultra dała 25st mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru skalpowanie, lub wysyłka na gwarancję, jeśli ją posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności sprawdź montaż samego radiatora, bo może krzywo siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi dobrze bo zamontowałem go drugi raz i jest to samo. Gwarancja chyba nie działa na takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wysłał do intela, i podobno mu przyjęli (czytałem w jakimś temacie, w dziale procesory). Ale ogólnie, jeśli na BOXie jest OK bez kręcenia to tego gwarancja nie obejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem procesor na gwarancję, właśnie z tego powodu, że procesor nie oddawał ciepła na radiator, nie było żadnego problemu z wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałeś do sklepu w którym zakupiłeś :D ? Ile to trwało? Bo nie powiem, kusząca propozycja, może dostałbym lepszą sztukę. Chociaż z drugiej strony może być gorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...