Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Frogus2

CryEngine 3.5 SDK

Rekomendowane odpowiedzi

Dupy nie urywa :)

 

Nie podoba ci się ? a ja bym chciał żeby gry były robione na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Twój filmik.

Silnik jako tako jest mistrzowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał aby gry były bardziej złożone, wymagające i z interesująca fabułą/dialogami. A tak mamy ładny cryengin i ch*** gry bez polotu od 10 lat co najmniej. A filmik faktycznie dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał aby gry były bardziej złożone, wymagające i z interesująca fabułą/dialogami. A tak mamy ładny cryengin i ch*** gry bez polotu od 10 lat co najmniej. A filmik faktycznie dupy nie urywa.

Tak i przez te 10 lat nie znalazłeś ani jednego tytułu wartego twojej uwagi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i przez te 10 lat nie znalazłeś ani jednego tytułu wartego twojej uwagi :lol2:

 

No własnie myślę. Nie było takiej gry która by mnie wciągnęła w 100% i nie dała o sobie zapomnieć. WoW Vanilla jedynie przychodzi mi do głowy, reszta wylatywała z dysku szybki i na sell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu był temat "Wyrastanie z gier?". Osobiście uważam, że to gry tracą poziom i szkoda czasu na nie. Nowe tytuły są coraz częściej, a coraz gorsze. (Wyjątek: Mafia II - Czekać 8 lat, a nawet szkoda klawiatury, żeby to skomentować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie myślę. Nie było takiej gry która by mnie wciągnęła w 100% i nie dała o sobie zapomnieć. WoW Vanilla jedynie przychodzi mi do głowy, reszta wylatywała z dysku szybki i na sell.

Przykra sprawa i dla przykładu rynek RPG ma się chyba najlepiej niż kiedykolwiek, a ty będziesz wciskał jak to cierpisz z braku niezdefiniowanej wartości :lol2:

 

 

 

 

 

Kilka dni temu był temat "Wyrastanie z gier?". Osobiście uważam, że to gry tracą poziom i szkoda czasu na nie. Nowe tytuły są coraz częściej, a coraz gorsze. (Wyjątek: Mafia II - Czekać 8 lat, a nawet szkoda klawiatury, żeby to skomentować).

Rynek gier lawinowo się rozrasta, a to siłą rzeczy powoduje, że liczba przeciętności i komercji mocno rośnie. Natomiast jeżeli ty uważasz, że wszystkie tytuły są beeee, to może warto przestać być hipsterem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Twój filmik.

Silnik jako tako jest mistrzowski

 

A w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa i dla przykładu rynek RPG ma się chyba najlepiej niż kiedykolwiek, a ty będziesz wciskał jak to cierpisz z braku niezdefiniowanej wartości :lol2:

 

Ostatni dobry RPG stworzony z pomysłem i polotem, z świetnymi dialogami i wymagający jednocześnie to był Fallout 2. Nie przypominam sobie następnego, może dlatego że sam nie cierpię fantasy w RPG. Ile można takie rzeczy tworzyć. Był może ME ale to zabawa na chwile, raz przechodzisz i do śmieci, tak samo kotor. Reszty nawet nie pamiętam. Nudy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry RPG stworzony z pomysłem i polotem, z świetnymi dialogami i wymagający jednocześnie to był Fallout 2. Nie przypominam sobie następnego, może dlatego że sam nie cierpię fantasy w RPG. Ile można takie rzeczy tworzyć. Był może ME ale to zabawa na chwile, raz przechodzisz i do śmieci, tak samo kotor. Reszty nawet nie pamiętam. Nudy...

 

Fallout 1 też nie był zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...