Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Androctonus

Sega Dreamcast, NGC i inne czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupić Sega Dreamcast za 200zł? Stan wizualny i techniczny ok., do kompletu dostaję oryginał Quake III Arena bodaj :) Nie mniej jeśli kupię będę polował na Soul Calibur czy Virtua Tennis :)

 

Mam też okazję kupić NGC czarnego za 100zł, chętnie bym obydwie kupił :) Ahh... ten sentyment.

 

Ogólnie warto kupić kilka starszych konsol jak PSX czy PS2 dla kilku gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodniejsze są emulatory. Niedawno kolega sobie złożył pod telewizor sprzęt na E8400 i 5670.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodniejsze są emulatory. Niedawno kolega sobie złożył pod telewizor sprzęt na E8400 i 5670.

 

 

bzdury :E

 

dc 150 - warto

ngc 100 - warto

 

tyle w temacie, dziekuje zamykam 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 250 złotych. Osobiście wolałbym HTPC, który oprócz grania posłuży do innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 250 złotych. Osobiście wolałbym HTPC, który oprócz grania posłuży do innych rzeczy.

 

ale chyba nie za 250zl?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4210793422

Zależy jakie się ma podzespoły, ale taki wyżej na początek wystarczy. Lepiej oczywiście dobrać podzespoły samemu, może się okazać, że będzie dość mocy na LoLa.

 

 

i tak wiekszy wygode i frajde bedziesz miec na konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadne HTPC. Mam 2 laptopy, netbook'a i 2 stacjonarki. Starczy :E

 

Zabawne ale mam sentyment do tych konsol, nawet jakbym miał pograć od czasu do czasu w jakieś gry to i tak je schowam do pudła i do szafy :) Taki sentyment. Można kupić w dobrych cenach :) PSX i PS2 Fat też mam w pudle, niech leżą chyba, że mnie nachodzi ochota na Tekken 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Gacka możesz kupić Wii. Jest tanie jak barszcz i kompatybilne z NGC, w dodatku samo ma wiele genialnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie aby inne starsze konsole też kupić :D Jakiś taki sentyment mam z przeszłości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się czaję na coś od Nintendo, DC stoi, nawet trochę gier kupiłem, uwielbiam tą konsolę. Ogólnie myślę o GC i o SNESie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...