Skocz do zawartości
Akozz

Homefront: The Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Homefront: The Revolution

b5gq.jpg

 

Producent: Crytek's Nottingham

Wydawca: Deep Silver

Platformy: PC, Xbox One, Playstation 4

Data wydania: 2015

http://www.homefront-game.com/

 

 

Nowa gra od Cryteku i Deep Silver osadzona w realiach pierwszego Homefront. Akcja gry toczy się 4 lata po koreańskiej inwazji na USA (jakkolwiek surrealistyczne to jest :E). Gra ma posiadać otwartą strukturę i ma pozwolić nam wcielić się w członków ruchu oporu. Graficznie zapowiada się nieźle ;)

 

Pierwsze obrazki z gry:

 

 

qfsz.jpg

 

yxfmg.jpg

 

7209.jpg

 

d3v9.jpg

 

v9i3k.jpg

 

23mne.jpg

 

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy HF byl rozczarowujaco krotki i liniowy wbrew zapowiedziom, ale posiadal fajna fabule i uniwersum z potencjalem. Mam nadzieje, ze ktos to w koncu wykorzysta.

Jakie studio to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy HF byl rozczarowujaco krotki i liniowy wbrew zapowiedziom, ale posiadal fajna fabule i uniwersum z potencjalem. Mam nadzieje, ze ktos to w koncu wykorzysta.

Jakie studio to robi?

Crytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy HF byl rozczarowujaco krotki i liniowy wbrew zapowiedziom, ale posiadal fajna fabule i uniwersum z potencjalem. Mam nadzieje, ze ktos to w koncu wykorzysta.

Jakie studio to robi?

 

Crytek's Nottingham studio. Wykupili prawa do gry kiedy THQ się rozpadło. Uniwersum ma potencjał a myślę że Crytek lepiej robi bardziej otwarte gry (patrz Crysis 1 vs 2 i 3) więc może wyjść coś fajnego. Fakt że jest na PC i tylko nowe konsole też mnie cieszy, dobrze wróży to zarówno stronie wizualnej jak i optymalizacji itp. Ostatnie produkcje typu Watch Dogs pokazały że tworzenie gry na 5 platform to spore wyzwanie.

 

ps.

 

Polecam ściągnąć trailer na HDD jak ktoś nie przepada za kompresją z YT

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek

Crytek to jedno studio? :]

 

Homefronta nowego robi dawne Free Radical Design, czyli twórcy TimeSplitters, Second Sight i Haze. Pracowali później też - już po zmianie nazwy - nad Crysisami ("trójka" oraz multiplayer do "dwójki").

 

Nowy projekt wygląda nieźle, ale nie czekam. Pomysł na fabułę i wizję świata do mnie nie trafia (w sensie nie mój gust).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek's Nottingham studio.

Czyli stare Free Radical. Dawno niczego konkretnego nie zrobili. Ale TimeSplitters to swego czasu nie byle co było.

 

Na papierze wygląda pysznie. Duchowy następca Freedom Fighters?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze wygląda pysznie. Duchowy następca Freedom Fighters?

 

O FF to była fajna gierka :D nawet chciałem kiedyś zagrać ale coś nie chciała działać na współczesnych sterownikach. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pomysł jest ok, technologie co jak co ale mają, środki raczej też, pytanie czy umiejętności starczy i jak to zrobią. Na pewno miłą odmianą będzie FPP w którym stajemy po tej słabej stronie konfliktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum ma potencjał a myślę że Crytek lepiej robi bardziej otwarte gry (patrz Crysis 1 vs 2 i 3) więc może wyjść coś fajnego.

Może wyjść coś fajnego, założenia fabularne faktycznie nie bez potencjału, ale na razie ciężko mi obdarzyć ten tytuł jakimś większym zainteresowaniem. ;) Pewnie to w dużej mierze zasługa jedynki, którą ostatecznie ukończyłem, ale za dobrze jej nie wspominam. Swoją drogą Crytek najwidoczniej lubi północnych Koreańczyków - Crysis, Warhead, teraz nowy Homefront, wszędzie głównym adwersarzem jest właśnie Koreańska Armia Ludowa. :D

Czyli stare Free Radical. Dawno niczego konkretnego nie zrobili. Ale TimeSplitters to swego czasu nie byle co było.

Jak Free Radical zaczęli od świetnego TimeSplitters, a skończyli na Haze. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyjść coś fajnego, założenia fabularne faktycznie nie bez potencjału, ale na razie ciężko mi obdarzyć ten tytuł jakimś większym zainteresowaniem. ;)Pewnie to w dużej mierze zasługa jedynki, którą ostatecznie ukończyłem, ale za dobrze jej nie wspominam. Swoją drogą Crytek najwidoczniej lubi północnych Koreańczyków - Crysis, Warhead, teraz nowy Homefront, wszędzie głównym adwersarzem jest właśnie Koreańska Armia Ludowa. :D

 

" Forget all your preconceptions from Homefront; this is a new team, a new engine and a completely new free-roam gameplay..."

Chyba o tym wiedzą bo już teraz przy każdej okazji przypominają że to nie oni zrobili pierwszego Homefronta :lol2: Swoją drogą ciekawe dlaczego to IP kupili skoro gra była raczej średnia by nie powiedzieć kiepska. Z tego co pamiętam TQH chyba sprzedawało Homefronta za jakieś śmieszne grosze. I tutaj wchodzi do gry Twoja teoria Vulc :E Odezwał się fetoysz Cryteku, czyli Korea. Stwierdzili że muszą kupić Homefronta i zrobić kolejną grę o z łych koreańczykach :E

 

Założyciele Cryteku pochodzą z Niemiec a korzenie mają chyba tureckie. Żadne fakty historyczne na temat zatargu tych nacji z Koręą nie znam :E:hmm: ktoś coś wie ?

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyciele Cryteku pochodzą z Niemiec a korzenie mają chyba tureckie. Żadne fakty historyczne na temat zatargu tych nacji z Koręą nie znam :E:hmm: ktoś coś wie ?

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze:

 

Z tego co pamiętam TQH chyba sprzedawało Homefronta za jakieś śmieszne grosze.

 

:E

 

Z drugiej strony coś mi po głowie chodzi, że Crytekowi zależało na tej marce i upewnił się, że oferowana kwota będzie wystarczająca. Szczegółów jednak nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Free Radical zaczęli od świetnego TimeSplitters, a skończyli na Haze. :E

Ach, Haze...

 

Zarówno wygląd dżungli, jak i naturalna animacja postaci, w tym głównie mięśni twarzy, mają przebić ponoć to, co widzieliśmy w Crysis (!).

Taki cuda w zapowiedziach pisali. Tym razem się wycwanili i mają engine prosto z Crysisa.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny silnik + niezłe studio = mam nadzieje dobra gra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak na gafie twierdzą że trailer to cgi :lol2: Co ta poprzednia generacja zrobiła ludziom z głowami. no dobra inaczej- z logicznymi oczekiwaniami co do next current genu.

 

 

Czekamy na downgrade :E

 

 

W ogóle co się dzieje- gra fpp z singlem i otwartym światem* i w trailerze nie biją po głowie 300 trybami multi i aczikami i dlc i unlockami i skórkami itp? Co się dzieje.

 

* (crysis2 też miał mieć otwarty świat :E )

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poziomy były całkiem fajne. Niby gorsze niż w 3, ale w 3 kompletnie ich nei wykorzystano, może poza tym jednym nocnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek's Nottingham studio. Wykupili prawa do gry kiedy THQ się rozpadło. Uniwersum ma potencjał a myślę że Crytek lepiej robi bardziej otwarte gry (patrz Crysis 1 vs 2 i 3) więc może wyjść coś fajnego. Fakt że jest na PC i tylko nowe konsole też mnie cieszy, dobrze wróży to zarówno stronie wizualnej jak i optymalizacji itp. Ostatnie produkcje typu Watch Dogs pokazały że tworzenie gry na 5 platform to spore wyzwanie.

 

ps.

 

Polecam ściągnąć trailer na HDD jak ktoś nie przepada za kompresją z YT

Raczej walenie w głoąba i dawanie graczom PC marny PORT. Jakoś ekipa z People Can Fly potrafiła zrobić chyba najlepszy port konsolowy na PC jaki kiedykolwiek wyszedł Gears Of War. Można ? Można. Rynek konsol psuje rynek gier na PC. Konsola w trakcie premiery jest już przestarzała technologicznie względem PC tylko konsolowcy mydlą sami sobie oczy, że grafika jest wspaniała, ma PS3 parę lat i nadal piękne gry, fajnie bez wygładzania z niskim frame rate itp. oszukiwanie samych siebie. PS2 czy NGC nie psuły rynku gier PC bo silniki gier były odzielne na konsole i odzielne na PC. Era Cry Engine czy UE to paradoks. Rozwój grafiki w grach i jednocześnie zatrzymywanie się w rozwoju na czas żywotu danej generacji konsol.

Edytowane przez Riastyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może z tej grze coś z tego wyjsc styl ale nie licze na to że bedzie to jakieś cudo rozgrywki przypomina ala crysis bez kombinezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak połączenie Far Cry 3 z Red Faction Guerrilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie kolejny benchmark nie gra? Niech może w końcu zainwestują w elementy które u nich kuleją. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ryse wcale nie wygląda jakoś super, a już na pewno nie lepiej niż C3 (w wersji na PC oczywiście) :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I?

No to tym bardziej... Skoro zewsząd płyną informacje, że Ryse po za aspektami wizualnymi nie stoi niczym, to Twoje twierdzenie w ogóle wbija tę grę w ziemie. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie kolejny benchmark nie gra? Niech może w końcu zainwestują w elementy które u nich kuleją. :E

Nie wiem jakie było Ryse bo nie grałem ale Crysisy zawsze prezentowały bardzo dobry poziom. C2 i 3 były całkiem spoko (może bez startu do np. Metro LL ale mimo wszystko bardzo solidne FPSy) natomiast Crysis 1 to jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem. Uważam iż gry Cryteku niesłusznie są krytykowane za bycie benchmarkami. Owszem wyglądają przepięknie ale też zawsze prezentują przyzwoity poziom, moim skromnym zdaniem nie raz lepszy niż konkurencyjne shootery na rynku chwalone za sam nie wiem co, nazw wymieniać nie muszę.

 

Natomiast w samym artykule bardziej chodzi o to że o ile Ryse było bardzo liniowym doświadczeniem to nowy Homefront ma być grą z sporym otwartym światem. I pomimo tej różnicy Crytek chciałby aby grafika mimo to była na wysokim poziomie. Cała rozmowa jest też w kontekście wysokich kosztó stworzenia Ryse, w sporej cześci chodzi o ogromny nakład włożony w detale takie jak animacje itp które potem nie do końća są od razu widoczne dla gracza a kosztują. Nie chcą powtózyć tego błędu i wydać kupy kasy na Homefronta.

 

Z dotychczas zaprezentowanych gameplayów gra zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję że finansowe problemy i zmiany w kadrze nie zniweczą tego projektu bo dobra gra się szykuje. A nwet gdyby było tak rze Crytek faktycznie robił by jedynie benchmarki, a tak nie jest, to od czasu do czasu potrzebny jest taki "Crysis" żeby popchnąć przemysł gier do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego czy ta gra w ogóle będzie, paczonc na to co się dzieje w krajteku. W tej chwili to wcale nie jest pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...