Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PlayStation 4

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

W tytule jeszcze zmien :E

Ogolnie to fajnie , bo nie wiem czy bede mial ps4 do tego czasu a na ps3 na pewno juz fify nie kupie :E world cup 2014 byla ostatnia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wreszcie dostaniemy coś nowego, świeżego, nikt (mam nadzieje) nie będzie musiał siedzieć z lupą żeby dostrzec co się zmieniło w nowej fifie, zeszłoroczna edycja na ps4 i xbox1 była raczej implementacją nowego silnika do gry i poza podciągniętą oprawą i lepszymi animacjami nie zaszalała ze zmianami w gameplayu, tym razem liczę na to, że trochę pocisną rozgrywkę, no i zapewne dostaniemy nowy polski komentarz, cieszcie się nową fifą bo możliwe że za rok znowu będzie trzeba wyciągnąć lupę z szuflady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po ładnych kilku miesiącach nie pisania na pclab :) Powiem szczerze, że nie nie sądziłem, iż w tym roku silnik z nextgenów zawita na pc. Okazuje się, że po roku pc`ty dorosły do wymagań stawianych przez engine ignite ;) Bardzo dobra wiadomość, po roku odpoczynku od gier sportowych będzie w co grać... trzeba tylko wymienić kartę graficzną ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15GB? Z Moddingwaymodem dojdzie pewnie do 30 :D.

Piszecie, że dostaniecie coś nowego. Żebyście się nie zdziwili. Ten silnik nie jest jakąś olbrzymią rewolucją. Były szumne zapowiedzi, a skończyło się na tym, ze zmienili kolor menu, dodali trochę animacji i inne pierdoły. Do tego ten silnik był tylko w 14 i zapewne będzie masa bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełnoprawnej next-genowej Fify jeszcze nie było. Była tylko 14-tka na PS4 i Xbox One z podbitą rozdzielczością, roboczą wersją silnika zderzeń i fizyki(docelowo ma on sterować wszystkimi grami EA Sports) i nowymi wstawkami filmowymi.

Wygląda na to, że pierwsza będzie dopiero ta, grając na PS4 miałem wrażenie, że to Fifa 13,5 a nie rewolucja 14-tki. Coś musieli wydać jak konsola nowa wchodziła, mimo że niegotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewaniec na PC już by nie zszedł. Czwarty rok z rzędu na sieci ci sami trainerowcy którzy wszystko sobie nabijają, po singlu gra mułowata i prawie żadnych zmian, nawet małolaci na 14-tkę marudzili :)

 

Rozumiem ze myslisz ze problem z trainerowcami zniknie :E sweet. Na 100% znowu bedzie sporo cwaniakow ktorzy beda chcieli dorobic sie na trybach online.

 

Ja mam nadzieje ze EA zmieni podejscie do padow i bedzie mozna sobie bezproblemowo wszystko ustawic tak jak to bylo w starych PESach. No nic, zobaczymy jak to bedzie ale nie napalam sie za bardzo, bedzie fifa to sie pogra jaka by nie byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej trainer ze starego silnika przestanie działać, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://a.pomf.se/gcsvlz.gif - Gif z trailera ciekawe czy INGAME, widać w końcu poprawne modele zawodników, na tym gifie Skrtel porusza sie jak z gry... Nie moge się doczekać gameplaya. Pierwsza pełoprawna piła next genowa, obiecuje sobie i spodziewam się wiele. Ciekawe co na to Konami, znowu stek kłamstw jak rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydają swoją, na nowe platformy też. Jaką? Okaże się w dzień premiery, bo zapowiedzi mieli aż nadto i kupa wychodziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje pc, na którym pojdzie na high ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k - 2,5 k bez monitora - Płyta 300 PLN, Karta 700 PLN, Proc 800 PLN, Pamięć 300 PLN + reszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KKarte do Fify kupi już za około 300 zł. płyta 230, Procek może dostać używany za 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to opłacalność kupować sprzęt dla jednej gry? Pozniej bedzie trzeba za rok wymienic... to juz lepiej kupic cos perspektywniczego. Ofc jesli nie wprowadzą na mus DX12, bez wsparcia dla 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Extrasprawa z tym nowym silnikiem. Jako PCfan Fify , mocno sie ucieszylem.

Prosze tylko Panowie, napiszcie mi, czy taki sprzet mi to uciagnie czy bede musial cos zmienic?

Komp dosc stary, ale procek chyba sie miesci? gorzej z karta graficzna?

 

 

Gigabyte 770T-D3L

AMD Phenom II X4 955 - 3.2 @ 3.6

Gigabyte HD Radeon 6770 - 1GB @ 930 / 1200

2x2 GB Ram - 1333Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Extrasprawa z tym nowym silnikiem. Jako PCfan Fify , mocno sie ucieszylem.

Prosze tylko Panowie, napiszcie mi, czy taki sprzet mi to uciagnie czy bede musial cos zmienic?

Komp dosc stary, ale procek chyba sie miesci? gorzej z karta graficzna?

 

 

Gigabyte 770T-D3L

AMD Phenom II X4 955 - 3.2 @ 3.6

Gigabyte HD Radeon 6770 - 1GB @ 930 / 1200

2x2 GB Ram - 1333Mhz

 

wyjdzie, odpalisz i zobaczysz, a teraz to sobie mozesz zadzwonic do wrozki z tvnu i sie spytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ledwie zapowiedziana, jedyne co wiemy to, że na pc będzie silnik Ignite a wy już trainerowcami straszycie... luz. Spokojnie, przełomu powodującego opad szczeny raczej mało kto się spodziewa, choć zmiana silnika w tej serii to bardzo duży krok tak czy siak. Ja osobiście liczę na jakościową zmianę w gameplayu podobną do przesiadki z jedenastki na dwunastkę, która przekonała mnie na tyle, że nawet niezbyt duże zmiany w następnej edycji przyjąłem bez problemu, tak bardzo mi podpasował gameplay wprowadzony w Fifie 12. Jedyna gra, z którą potrafiłem spędzić wiele miesięcy online podczas gdy w 11 grałem ze dwa. W zasadzie to wystarczyłoby mi, żeby podali to co było esencią w dwunastce a później dopieszczane, poprawiane w nowej oprawie audiowizualnej z poprawioną fizyką, większą ilością animacji i tyle byleby nie spieprzyli tej miodności gry (nie grałem w fife 14 wiec nie wiem czy juz tego nie zrobili :) ). Multi jest zrobiony dobrze, trybów masa... to co bym widział z takich rzeczy niezwiąznych z gameplayem do poprawy to jedynie nie robienie sobie jaj ze składami, gdzie przykładowo przez przypadek w 13 był Falcao w AS monaco, żeby potem znowu wycofać go do Atletico, żeby nie daj boże nie było nowych składów w starej fifie itp. Ogólnie żeby bugów nie było ;)

 

Edit: Jeszcze sobie przypomniałem że, ponoć usunęli możliwość gry 2vs2 w pokojach w czternastce a zostawili jedynie sezony 2vs2, powinni przywrócić tą opcję gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, ze taka nowa (lepsza? oby) FIFA nadejdzie na PC.

Kazdy fan czy nawet psychofan fify z PC lekko zazdroscil tej wersji z X0, PS4 a tu prosze, juz po roku ta sama fifa i na PC.

Szkoda, ze PC do wymiany ale w zalewie tytulow na ten rok i tak musialbym to zrobic :)

 

Trainerowcy zapewne beda no chyba, ze przemodeluja sposob zdobywania pilkarzy w FUT.

Zreszta bez nich, sam pomysl sprzedawania fifa points juz budzi kontrowersje nieprawdaz?

 

Wrzesien wcale nie tak daleko :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak. 13 i 14 nie powinny u mnie w ogóle ruszyć, a grałem na maksymalnych ustawieniach w 13 i cały czas bez ścinek. W 14 mam spadki FPS. Tyle, że te spadki są przed tym, gdy przeciwnik mija moich 6 graczy, robi rainbow flicka i strzela do pustej bramki :P. To samo, gdy biegnę sam na sam. Gdy w polu karnym jest 15 graczy to nie ma tych spadków. Według mnie coś jest z tą Fifą nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, must have w dniu premiery :thumbup:

Ciekawe jak u mnie to będzie działać, mam HD7770 i Q6600 :E Czyli niby spełniam minimalne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, po przeanalizowaniu bardziej szczegółowo tych wymagań, które podali zaczynam rozumieć gadanie EA dlaczego Ignite nie wprowadzili na pc w fifie 14... Ok niby minął tylko rok ale trzeba im zwrócić honor bo takie wymagania w tamtym roku to może miało góra kilka gier i nawet dzisiaj to do niskich raczej nie należą a co najwyżej do średnich. Dopiero w tym roku DX11 zaczyna być wymagany w nowych produkcjach na większą skalę i za sprawą takich tytułów jak Watch Dogs ludzie zaczynają wymieniać sprzęt, raczej trudno przypuszczać, że dla Fify ludzie masowo by zaczęli kompy wymieniać. EA po prostu dopasowało się do tendencji na rynku i uważam, że i tak stosunkowo szybko zaadoptowali nowy silnik na "naszą" platformę, zobaczymy jeszcze jak będzie z optymalizacją... Rekomendowany procek do słabych nie należy, 8GB ramu to niemało... i nawet nie wiem czy wymiana karty mi pozwoli pograć na jakichś wysokich detalach... pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czas na jaranie się nową fifą, teraz trzeba zbierać kasę na nowego kompa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety chcieliśta nextgenowej grafiki, postępu w oprawie audiowizualnej nie ograniczanej przez słabe i nic nie warte konsole to teraz do sklepu po nowe kompy mające zapas mocy w stosunku do PS4 i XOne :D

 

Jak ktoś znajdzie jakiegoś streama do całej konferencji EA to niech zarzuci linkiem. :)

Ogólnie E3 w tym roku powiedziałbym, że wyjątkowo obfity w dobre tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...