Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli z suszarką jak na zdjęciu to również w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z suszarką jak na zdjęciu to również w porządku.

Tak, to ten model. A teraz patrzyłam jest w stanie dopiąć do 98 stopni. Ale wolałam być spokojna. Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,

mam taki problem, chciałem po 2-3 latach powrócić do GTA 5. Miałem wersję pudełkową + klucz (zostało spalone przez przypadek)(Normalna wersja na RGSC - nie steam ani podobne)

Miałem 2 konta na Rockstar Games Social Club (login z o2.pl i gmail.com na końcu).

 

Konto z gmail.com zresetowałem hasło, mail resetujący dotarł

konto z o2.pl - mail nie dotarł ,resetowałem 2 razy.

 

Teraz jak się zalogowałem na konto z gmail.com w nazwie to pokazuje mi że grę muszę kupić (czyli grę mam na innym koncie podejrzewam, ale wciąż czekam na mail) ale jeśli na drugim też nie będzie,, to jak mam pobrać swój oryginał ?

Czy klucz ponownie trzeba było po zakupie wpisywać w RGSC ?

 

według tego powinienem bez problemów: https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/205359647-Informacje-na-temat-pobierania-GTA-V-na-PC-za-pomoc%C4%85-kod%C3%B3w-aktywacyjnych-Rockstar-z-wersji-pude%C5%82kowych-DVD-gry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta giełda jest chyba jakaś zbugowana i już mnie irytuje. Mimo, że kupię akcje gdy są w dołku to one później jeszcze bardziej spadają. Wgl. nie chcą iść w górę!? Porywanie i palenie samochodów firm raczej nie ma wpływu tak jak niby miało być, a przynajmniej w przypadku piwa i kurczaków :P jakoś nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslnie pod klawiszem M, podobnie jak CEO.

 

 

 

wczoraj bawiłem się z kolegą, który ma mod menu. Może zrobić dosłownie wszystko, nawet zmienić pogodę na śnieg :lol2: :lol2: Rzucił mi z parę milionów, do tej pory bana niet :E

R* naprawdę daje dupy bardziej niż Volvo z zabezpieczeniami.

 

Co najlepsze może też podejrzeć kto modował konto/kto aktywnie korzysta z MM - śmieszne jest to, że około 30% graczy gra z takimi ulepszeniami :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslnie pod klawiszem M, podobnie jak CEO.

 

 

 

wczoraj bawiłem się z kolegą, który ma mod menu. Może zrobić dosłownie wszystko, nawet zmienić pogodę na śnieg :lol2: :lol2: Rzucił mi z parę milionów, do tej pory bana niet :E

R* naprawdę daje dupy bardziej niż Volvo z zabezpieczeniami.

 

Co najlepsze może też podejrzeć kto modował konto/kto aktywnie korzysta z MM - śmieszne jest to, że około 30% graczy gra z takimi ulepszeniami :lol2:

Co dziennie spotykam, jak się ktoś bawi MM :P Dla mnie to żadna przyjemność z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody na kasę to obecnie jedyny sposób na doświadczenie wszystkiego co R* dodaje w paczach (misje, samochody i inne pojazdy) kto ma czas siedzieć dzień w dzień po 6h i trzaskać Pacific Standard. Oczywiście funkcje typu wysadzanie całego serwera są bez sensu ale sypanie kasy mi osobiście nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dziennie spotykam, jak się ktoś bawi MM :P Dla mnie to żadna przyjemność z gry.

oczywiście jak bawimy się ekipą w MM, to robię pustą, zamkniętą sesję co by innych nie denerwować. Sam nie raz oberwałem lagiem czy wysadzeniem w powietrze, wiem jakie to jest irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody na kasę to obecnie jedyny sposób na doświadczenie wszystkiego co R* dodaje w paczach (misje, samochody i inne pojazdy) kto ma czas siedzieć dzień w dzień po 6h i trzaskać Pacific Standard. Oczywiście funkcje typu wysadzanie całego serwera są bez sensu ale sypanie kasy mi osobiście nie przeszkadza.

Czy za to branie kasy od moderów czasem nie łapie się bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za to branie kasy od moderów czasem nie łapie się bana?

 

a wszyscy przestępcy odbyli/odbywają kare pozbawienia wolności lub zostali ukarani jakkolwiek...

najpierw muszą cię wykryć. a to nie zawsze sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za to branie kasy od moderów czasem nie łapie się bana?

łapią jak ktoś ma na koncie powyżej 2kkk $ :lol2: wtedy blokuje się sklep. Ze znajomych z którymi gram (a z 15 osób) 10 ma modowane konto, 3 gra aktywnie na MM, tylko jeden dostał bana - za spawnowanie aut, które jeszcze nie wyszły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Max Payne 3 Rockstar ma całkowicie wyje****, bo tam to moderzy latają i się śmieją w twarz uczciwym graczom, ale że w GTA V jest jeszcze jakiś limit od którego ich coś obchodzi albo nie, to jednak mnie trochę dziwi.

Ostatnio koleżka proponował mi kasę, ale nie skusiłem się, bo co to za gangsterka wozić się, że coś się kupiło za kasę od moddera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za kase od modera niż za kasę z kart od R* :E

Gdyby jakimś cudem, online było wolne od moderów czy cheatów, a ceny wszystkiego co dostępne zmniejszone o połowę, to myślę że gra by jeszcze miała kilka świetnych lat przed sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za to branie kasy od moderów czasem nie łapie się bana?

Nie dostaniesz banana tylko zabiorą Ci kase przy następnym patchu, dostaniesz wiadomośc "Your account balance has by adjusted by -$xxxxx".

Kiedys złapałem z 15 milionów, wyprałem ale coś tam mi zostało i przy następnym updacie wciągneło mi całość ale graty zostały.

 

Ja śmigam na teleportach i godmodzie ale tylko w misjach, nigdy w publicznym lobby. Poza tym można legalnie opróznić lobby, jest na to appka która zamyka porty w firewall'u - wywala wszystkich innych i zostajesz sam we własnym lobby, idealne do robienia misji MC, VIP, transportu samochodów itp.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z kupowaniem kart jest właśnie dla tych co narzekają, że im się nie chce grać a grę się chyba kupuje, żeby w nią grać a nie narzekać. Nie jest to może "najprawilniejsza" opcja, ale zawsze jakaś opcja jak się nie ma czasu albo faktycznie jest się śmierdzącym leniem. No ale jeszcze lepiej iść w oszustwa, bo po co się męczyć? Oszustwo nie wykryte, to według niektórych pewnie nawet nie oszustwo, tylko poprawianie kulejącej gry, bo drogo itp. Moim zdaniem dlatego właśnie gry podupadają, bo nie gra jest problemem tylko ludzie w nią grający. Może ceny są wysokie, żeby nie było łatwo i żeby się miało jakieś poczucie nagrody mimo uwarunkowań które nie każdemu pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie upadają bo to ludzie narzekają, devsi zamiast zabrać się do roboty i poprawić grę, czy w przypadku gta, zablokować możliwość używania modów w trybie online, olewają sprawę, wrzucają nowe pierdoły i reklamują na lewo i prawo swoje karty shark.

Ciężko w przypadku GTA V powiedzieć że gra podupada, patrząc na statystyki aktywnych ludzi tylko na steam, ludzi przybywa, ale myśle że byłoby ich więcej gdyby własnie nie plaga cheaterów czy moderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Max Payne 3 Rockstar ma całkowicie wyje****, bo tam to moderzy latają i się śmieją w twarz uczciwym graczom, ale że w GTA V jest jeszcze jakiś limit od którego ich coś obchodzi albo nie, to jednak mnie trochę dziwi.

Ostatnio koleżka proponował mi kasę, ale nie skusiłem się, bo co to za gangsterka wozić się, że coś się kupiło za kasę od moddera.

Opcja z kupowaniem kart jest właśnie dla tych co narzekają, że im się nie chce grać a grę się chyba kupuje, żeby w nią grać a nie narzekać. Nie jest to może "najprawilniejsza" opcja, ale zawsze jakaś opcja jak się nie ma czasu albo faktycznie jest się śmierdzącym leniem. No ale jeszcze lepiej iść w oszustwa, bo po co się męczyć? Oszustwo nie wykryte, to według niektórych pewnie nawet nie oszustwo, tylko poprawianie kulejącej gry, bo drogo itp. Moim zdaniem dlatego właśnie gry podupadają, bo nie gra jest problemem tylko ludzie w nią grający. Może ceny są wysokie, żeby nie było łatwo i żeby się miało jakieś poczucie nagrody mimo uwarunkowań które nie każdemu pasują?

 

ceny są wysokie? Są z dupy przegięte, a nie wysokie. Jakbym chciał kupić podstawowe budynki (dom, CEO, MC, bunkier, facility) + jakieś pojazdy (buzzard + hydra + deluxo + jakieś furki) to bym musiał chyba klepać to kilkaset (?) godzin. Mam w GTA jakieś 130h, w tym czasie robiłem napady jakieś 40h i zarobiłem może z 7kk na to co potrzebne. Brakowałoby mi tylko kolejnych 7kk jak nie lepiej. Moi znajomi, co mieli po 250kk twierdzą, że na sprawdzenie większości gry może być mało... A co z resztą contentu? R* zdecydowanie przegięło z cenami wszystkiego.

 

Lepiej za kase od modera niż za kasę z kart od R* :E

Gdyby jakimś cudem, online było wolne od moderów czy cheatów, a ceny wszystkiego co dostępne zmniejszone o połowę, to myślę że gra by jeszcze miała kilka świetnych lat przed sobą.

I tak ma przed sobą o ile ma się ekipę.

 

Nie dostaniesz banana tylko zabiorą Ci kase przy następnym patchu, dostaniesz wiadomośc "Your account balance has by adjusted by -$xxxxx".

Kiedys złapałem z 15 milionów, wyprałem ale coś tam mi zostało i przy następnym updacie wciągneło mi całość ale graty zostały.

 

Ja śmigam na teleportach i godmodzie ale tylko w misjach, nigdy w publicznym lobby. Poza tym można legalnie opróznić lobby, jest na to appka która zamyka porty w firewall'u - wywala wszystkich innych i zostajesz sam we własnym lobby, idealne do robienia misji MC, VIP, transportu samochodów itp.

a po co jakaś apka? Windows -> uruchom -> Resmon -> szukasz GTA V.exe -> wstrzymaj proces na 7 sekund -> wznów proces => puste lobby.

EASY.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostaniesz banana tylko zabiorą Ci kase przy następnym patchu, dostaniesz wiadomośc "Your account balance has by adjusted by -$xxxxx".

Kiedys złapałem z 15 milionów, wyprałem ale coś tam mi zostało i przy następnym updacie wciągneło mi całość ale graty zostały.

 

Ja śmigam na teleportach i godmodzie ale tylko w misjach, nigdy w publicznym lobby. Poza tym można legalnie opróznić lobby, jest na to appka która zamyka porty w firewall'u - wywala wszystkich innych i zostajesz sam we własnym lobby, idealne do robienia misji MC, VIP, transportu samochodów itp.

 

Ja na legalu jadę :E. Uciułałem sobie wg statów 106 baniek, większość na I/E. Teraz w banku 30 baniek, ale celu w grze dalej nie widzę, a doomsday wyczyszczony. Zwłaszcza deprymują oszuści, którzy mają wszystko za psi chooj, bez żadnego zainwestowania swojego czasu w uczciwą grę.

 

@huudy

 

. Moi znajomi, co mieli po 250kk twierdzą, że na sprawdzenie większości gry może być mało... A co z resztą contentu? R* zdecydowanie przegięło z cenami wszystkiego.

 

Najlepiej kupować na przecenach i uzbierać sobie po przynajmniej jednym pojezdzie z danej kategorii.. Poza kilkoma furami do wyścigów i deluxo na które miałem ciśnienie, staram się robić zakupy właśnie przy obniżkach. Tu 300k zaoszczędzisz, tam 200 czy 500 i nagle okaże się, że parę baniek więcej na koncie.

 

Jakbym chciał kupić podstawowe budynki (dom, CEO, MC, bunkier, facility) + jakieś pojazdy (buzzard + hydra + deluxo + jakieś furki) to bym musiał chyba klepać to kilkaset (?) godzin. Mam w GTA jakieś 130h, w tym czasie robiłem napady jakieś 40h i zarobiłem może z 7kk na to co potrzebne.

 

Najważniejsze dla nowego gracza jest ceo office + vehicle warehouse. Czyli minimum 2.5 bańki (chociaż ja mam droższe opcje, ze względu na mniejszy ruch), potem jedziesz z import/export wymieszanym z headhunterem i idzie te 300k na godzinę wycisnąć. Kolejny krok to bunkier + moc i mozolne klepanie badań, ewentualnie od razu produkcja broni, ale kasa z tego stosunkowo mała, więc polecam badania - idzie o nowe naboje & ulepszenia do broni, pojazdów. Potem już z górki. Ogólnie jak będziesz zarobiony na te 40-50kk, będziesz miał na podstawowe graty. Tylko cudów nie ma - jak chcesz uczciwie, trzeba pogrindować.

 

e: Ok doczytałem.

Rzucił mi z parę milionów, do tej pory bana niet

 

Także powyższe nieważne :thumbdown:.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z kupowaniem kart jest właśnie dla tych co narzekają, że im się nie chce grać a grę się chyba kupuje, żeby w nią grać a nie narzekać. Nie jest to może "najprawilniejsza" opcja, ale zawsze jakaś opcja jak się nie ma czasu albo faktycznie jest się śmierdzącym leniem. No ale jeszcze lepiej iść w oszustwa, bo po co się męczyć? Oszustwo nie wykryte, to według niektórych pewnie nawet nie oszustwo, tylko poprawianie kulejącej gry, bo drogo itp. Moim zdaniem dlatego właśnie gry podupadają, bo nie gra jest problemem tylko ludzie w nią grający. Może ceny są wysokie, żeby nie było łatwo i żeby się miało jakieś poczucie nagrody mimo uwarunkowań które nie każdemu pasują?

 

No widzisz, właśnie tak do końca nie jest.

 

Grą można było nazwać multiplayer w GTA IV bez durnego jeżdżenia w kółko od A do B. Poznawało się super ludzi, grało deathmatche i wyścigi, wszystko było prostsze. Dość dużo nad tym rozmyślałem.

 

Mimo, że GTA Online mnie jarało niesamowicie od premiery i dalej jara, tak jak zresztą całe GTA V to teraz, tak naprawdę, gra w GTA Online sprowadza się do bezustannego grindowania, czyli kupowania zasobów i jeżdżenia od A do B. Jedynie czasem jak rzucą jakiś event na misje, czy RP na wyścigi to opłaca się grać.

 

Jak porównuję GTA Online z 2013 do tego obecnego to jest diametralnie inne. Nie chodzi mi tu o ilość dodanych rzeczy tylko o balans. Kiedyś wystarczyła godzina grindowania jednej misji, żebyś sobie kupił najlepszy samochód (Adder). Dzisiaj musisz grindować tygodniami, żeby kupić najlepsze rzeczy.

 

Przeginają, ale Rockstar chyba i tak najmniej. Ta klątwa free2play jest zmorą naszych czasów. Widać to praktycznie we wszystkich grach. Marnuje się ich potencjał.

 

Wiadomo, że gracz wolałby zapłacić raz 300zł za grę i dodatki, niż bulić za karty Shark.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ma się do wyboru albo bycie chinese farmerem prosto z WoWa, albo płacić CHORE kwoty za Shark Card.

 

Przykro mi, ale nie mam wolnych 30h grania na kupno JEDNEGO pojazdu (a pragnę przypomnieć, że do najbardziej opłacalnych sposobów zarobków potrzebni są również zgrani koledzy).

 

Co więcej wychodzę z założenia, że jeśli nie uprzykrzam życia nikomu (bo ładowanie samej kasy nikomu nie szkodzi z wyjątkiem R*), to problemu nie ma.

 

Gorzej, jak ktoś używa MM do wysadzania w powietrze innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak jechałem czołgiem to wysadził mnie (wyciągnął z niego - jakoś się przeteleportował na górę czołgu i otworzył właz) i drugi raz wysadził (w powietrze) jakiś koleś przypominający Jezusa (tak ta postać wyglądała), ale nie wyglądał jak gracz ludzki tylko jak NPC, przechodzień wygenerowany przez grę tylko, że miał w RPG ze sobą. Gram na gamepadzie, więc nie mogłem go namierzyć automatycznie.

 

Dla mnie cheaterzy w obojętnie jakiej grze i w jakim stopniu to dalej cheaterzy i murzyński zakręcany im między poślady. Można to wszystko sobie próbować racjonalizować jak się komu podoba, ale niczego to nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim podejściem daleko nie zajedziemy - już teraz gracze powinni się buntować na zasyp DLC, P2W czy chorych cenowo dodatków typu Shark Card.

 

Ale co kto lubi, osobiście nie lubię być dmuchany w odbytnicę przez wydawców ¯\_(ツ)_/¯ Wolę komuś zapłacić 15zł za 250KK w GTA niż 5400zł R* za tą samą kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram cały czas legitnie, a jak nie mam czasu to po prostu nie gram. Ale zaległości rosną. Musiałbym codziennie łoić zglitchowany finał pierwszego napadu z dobrą ekipą, żeby wykupić wszystko, a na to nie ma czasu bo trzeba żyć życiem :D

 

Bez Pac Standard zarabiam około milion dziennie jeśli kupię zasoby i zostawię włączonego PC na noc i potem to sprzedam w jakąś godzinę.

 

Ja nienawidzę za to modderów, którzy wciskają kasę komuś kto chce grać bez modów. Reszta mnie w sumie nie obchodzi. Nawet jak mnie wywalą w powietrze to "Find new session" i jazda.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zrób to sobie może w lian li o11d, o wiele lepsza buda z lepszą cyrkulacją powietrza. Zasilacza nie bierz białego, bo kable i tak będą okropne. Weź czarny + osobno kable.  https://proline.pl/koszyk/b99dc54c albo vision https://proline.pl/koszyk/28a04b4a Jak chcesz możesz dać https://proline.pl/procesor-amd-ryzen-5-7500f-am5-oem-p8119884 Zasilasz masz taniej o 50 w promo https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-750-atx-3-0-80plus-gold-750w-p8118216 Jeszcze bardziej biało na mobo z argb https://proline.pl/plyta-glowna-asrock-x670e-steel-legend-am5-p8115587 https://proline.pl/plyta-glowna-gigabyte-x670e-aorus-pro-x-am5-p8120648 GPU wszystko zależy od hajsu, poniżej 4070 Ti Super / 7900 XT pod 4K bym nie schodził https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-4070-ti-super-aero-oc-16gb-gddr6x-gv-n407tsaero-oc-16gd-p8120650 https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-4080-super-aero-oc-16gb-gddr6x-gv-n408saero-oc-16gd-p8120682 A jak chcesz mieć bajer ARGB https://proline.pl/sapphire-radeon-rx-7900-xtx-nitro-vapor-x-gaming-24gb-pci-e-gddr6-11322-01-40g-p8118816 to i nawet to z wielkim pasem po całej długości - dla mnie to najładniejsza GPU na rynku  Popatrz sobie tutaj, bo ostatnio masę mają takich zestawów ProLine.pl - Sklep komputerowy | Facebook
    • Zamienię RX 7900xtx pulse karta używana 2 miesiące pozostało 34 miesięcy gwarancji zamienię za coś w przedziale dopłaty około 1000zl najchętniej rtx 4070 ti.
    • adashi jest mocno antyukraiński nie bierz go na poważnie. Jest szansa, że Polska szybko wpląta się w konflikt ale Rosja raczej tego nie chce. Ruskie rakiety spadną przypadkowo na bloki w Polsce i już. Ale to musiałby być wielki pech. Na razie dalej to samo. Prognozy pesymistyczne dla Ukrainy. Rusza kroplówka z USA ale może celowo to robią tak żeby nie wplątać krajów nato w konflikt. Sam już nie wiem i pewnie przez najbliższe 20 lat się nie dowiem.
    • Bo jest łatwiej? Teraz jak już grałem setki razy na każdej mapie, to wolę widzieć mniej, a przez to więcej 😉
    • Korzystam z One Drive już jakieś 10 lat. Ostatnio padł mi 12 letni dysk zewnętrzny WD MyPassport na którym miałem dane, które miałem skopiować na drugi dysk. No niestety nie zdążyłem bo przestał działać a jak zadziałał przerysował głowicą po talerzach. Odzyskanie danych? Może możliwe, ale koszt sięgałby kilku tysięcy zł. Dzięki one drive mam zdjęcia i część dokumentów, ale starsze dane, które były na tym dysku przepadną jeżeli nie uda się ich odczytać z płyt, które gdzieś tam trzymam. Tylko na płytach była inna organizacja danych, a na dysku miałem wszystko poukładane po nowemu. Zatem znów trzeba poświęcić czas na zgranie o ile płyty zadziałają i na porządkowanie. @debek Zatem tak, skłaniałbym się ku chmurze na dane typu zdjęcia czy jakieś mniej istotne pliki. Jakieś ważne dokumenty, czy takie zawierające jakieś dane wrażliwe trzymaj na kilku różnych dyskach zewnętrznych tylko tak jak Ci radzono wcześniej, dysk + stacja dokująca, bo gotowe dyski zewnętrzne nie mają złącz SATA tylko jak napisał @Bono[UG] interfejs USB jest połączony z dyskiem, co w razie awarii mocno ogranicza jakiekolwiek możliwości.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...