Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gamestar

Smarfon do 800zł - wymagania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie mam Samsung Wave 3 - telefon dobry - dobrze wykonany ale doskwiera mi w nim kilka rzeczy, mianowicie: słaby zasięg wifi, brak wsparcia dla bady od samsunga(poza tym system jest dobry) i brak gps(nie działa)

 

Poszukuję smartfona:

 

- system android, im nowszy tym lepszy

 

- metalowa obudowa - było by miło, a jeśli nie da rady to chociaż żeby nie był "miękki"

 

- dobry zasięg wifi (coś jak iphon'y) - mój Wave kuleje pod tym względem

 

- płynne działanie (bawiłem się ostatnio iphone 4s i spodobała mi sie ta płynność działania - wiem, że iOS jest systemem zamkniętym i na androidzie osiągnięcie tego jest trudniejsze)

 

- oczywiście jak najmniejsza awaryjność

 

- dobra bateria - niech chociaż ze 2-3 dni wytrzyma na samym czuwaniu

 

- aparat nie gorszy niż w wave 3 (5Mpx)

 

Telefon przede wszystkim służy mi do rozmów, SMS, internetu, czasem jakiś filmik, jakieś proste gry. W bardziej wymagające (pokroju GTA) nie będę na nim grał - raczej. Muzyka jeśli już to raczej słuchawki przy czym nie mam słuchu absolutnego.

 

Jeszcze jedno - wielkość. Nie chcę żeby to była jakaś krowa co mi się do kieszeni nie zmieści. Najlepiej coś w formacie Wave 3 (wymiary 125,90 x 64,20 x 9,90 mm), iphony 4-5 może deczko większe, ale bez przesady.

 

 

No i najważniejsze - cena - max 800 zł za używke. Nie śpieszy mi się, moge poczekać(polować) na jakąś okazję.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jiayu G4S też moim zdaniem warto rozważyć.

W wersji z MT6592 ma nawet szansę na kitkata, wykonany fajnie, dość zgrabny i niewielki, naprawdę przyzwoita bateria. Minus taki, że to chińczyk i z gwarancją bywa różnie, z drugiej strony skoro rozważasz używki...

 

Albo Moto G faktycznie, jeśli jesteś w stanie przeboleć gówniany aparat, marny nawet jak na standardy 5Mpx. Może też Samsunga S4 Mini LTe wyrwiesz gdzieś w okolicach 8 stówek, z niewielkich telefonów bardzo przyzwoicie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz S4 Mini, to chyba szykuje się niezła okazja. Kobitka wstawiła aukcję do działu z Grand 2, więc ci, którzy szukają eSki raczej tam nie zaglądają. http://allegro.pl/smartfon-samsung-galaxy-s4-mini-i9195-gps-i4402327471.html

Opis:

 

Witam serdecznie na mojej aukcji!

 

 

Posiadam do sprzedania nowy telefon SAMSUNG Galaxy S4 Mini I9195 GPS. Telefon otrzymałam po przedłużeniu umowy.

 

Szczegółowy opis przedmiotu:

 

- Nieużywany telefon Samsung GALAXY GRAND 2 G7105 Kolor: Biały (White)

- Oryginalne pudełko

- Oryginalna bateria

- Oryginalny zestaw słuchawkowy

- Oryginalny kabel USB

- Oryginalna ładowarka sieciowa

- Instrukcja obsługi w języku polskim

- Bateria nieformatowana

- Folia na wyświetlaczu

- Gwarancja producenta SAMSUNG POLSKA - 24 miesiące

- Telefon nie posiada blokady simlock (działa w każdej sieci)

- Menu w języku polskim

 

Zapraszam!

 

 

Ona sama nie wie co sprzedaje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, byłoby trzeba machnąć do niej maila. Sam telefon(S4 Mini) bardzo fajny, tylko trochę za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Jiayu G4S też moim zdaniem warto rozważyć.

W wersji z MT6592 ma nawet szansę na kitkata, wykonany fajnie, dość zgrabny i niewielki, naprawdę przyzwoita bateria. Minus taki, że to chińczyk i z gwarancją bywa różnie, z drugiej strony skoro rozważasz używki...

Ja osobiście polecam.

Używam od maja i sprawuje się wyśmienicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S4 mini obawiam się zę bezie jak S3 mini- czyli drogi i mocno przereklamowany,z używek warto brać pod uwagę w tej cenie Nexusa 4 oraz Galaxy S4,chociaż trudno będzie go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jiayu g4S to niezła propozcja, ale rozważył bym zakup xiaom redmi note. telefon bije rekordy sprzedaży naświecie, mi się udało go kupic za nicałe 600zł z kuponem rabatowym z forum

telchina. ma procek 8x1.7gHz, 2GB RAM i 13 mpx aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest jeszcze Coolpad F1 lub Newman K1S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...