Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal9o90

Wybór K.G. 660ti od Zotac?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie piszę ten temat, aby się upewnić w swoim wyborze, bo generalnie już się zdecydowałem na tą kartę http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-cuda-gtx-660ti-2gb-ddr5-192-bit-dvi-displayport-hdmi-zt-60809-10b-648650/

 

Ale chciałbym, ostatecznie wysłuchać też opinii innych osób. Osobiście wydaje mi się, że nie ma nic lepszego w tej cenie, a zaznaczam, że nie mam zamiaru wydać ani złotówki więcej niż 640zł, nie chcę też kupować używek. Nie przepadam także za radeonami, ale ostatecznie rozważałem R9 270X, którego da się kupić na allegro w tej samej cenie co tego geforce. Jednak artykuły w necie wcale nie pomagają w wyborze, znalazłem 2 dosłownie przeciwne opinie w których, niby to, ten radeon górował nad tym 660ti a w innym artykule znowu na odwrót było.

 

Procesor to i3 3220, tak wiem, że trochę niedomaga, ale na lepszy na razie mnie nie stać.

8GB Drr3 i zasilacz 500W (prosze się nie martwić, porządny zasilacz swego czasu jechał na nim gtx460)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

270X nie ma nawet startu do 660Ti.

 

Ale będzie głośno pod obciążeniem, bo to referent z malutką turbinką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

270X nie ma nawet startu do 660Ti.

 

Ale będzie głośno pod obciążeniem, bo to referent z malutką turbinką :(

 

Z tym się liczę, miałem już doczynienia z takim chłodzeniem, także zdaję sobie sprawę z minusów takich rozwiązań... nie mniej głośność, to dla mnie sprawa drugorzędna, najważniesze to właśnie opinie na temat wydajności w grach. Co do radeona, tak też myślałem... także dzięki za radę już wiem co robić :)

 

Swoją drogą Nvidia trochę poleciała w kulki, usunęła kompletnie z rynku 650ti boost, chyba najbardziej opłacalną kartę w kategorii tanich i wydajnych kart dla graczy, oraz prawie pozbyli się 660ti, bo też z tego co widzę niewiele już tych kart na rynku pozostało, a zwykłych 660 wciskanych razem z grą watch dogs, jak od nasrania. Zresztą to samo ze zwykłą 650, wciskają ten shit wszędzie gdzie się da, aż żal mi ludzi którzy kupują ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...