Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vasyll00

Mocny zestaw dla gracza w Mini-ITX Tower

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jest możliwe złożenie naprawdę wydajnego komputera do grania w obudowie LIAN LI PC-TU200B Black Aluminum Mini-ITX Tower?

Komputer podczas gry będzie podłączony do plazmy FHD 50 cali.

Budżet do 5000 zł.

 

Jeżeli się da to będe wdzięczny za propozycje konfiguracji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś klepne, ale cena budy masakraXD nie chcesz jakiejś tańszej mini?:D poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Droga masakrycznie, ale zależy mi na uchwycie do przenoszenia :)

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da. Jak na ITX, to ta buda jest ogromna - 25 litrów. Moja z miejscem na kartę do 33cm (czyli każdą możliwą) ma 14L a w niej da się wcisnąć mocne podzespoły.

 

Tak z grubsza - płyta (tu już do wyboru do koloru, modele na Z87/Z97 okoł 400zł. Karta najlepiej GTX770 (1200zł) lub gtx 760 za 900zł, 16GB (2x8) ram (600zł lub jedna kość 8GB za 300zł), Core i5 4690K (850zł), dobry zasilacz około 300zł. Z obudową w podstawowych podzespołach mieścisz się w 3500-4000zł. Zależy czy będziesz podkręcał, bo jak nie to można na procesorze i płycie ściąć po 100zł. Napisz więcej wymagań - coś na temat dysków (SSD+HDD czy sam HDD) czy będziesz chciał podkręcać (wtedy droższa płyta, procesor i chłodzenie), czy klawiatura i mysz też w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da. Jak na ITX, to ta buda jest ogromna - 25 litrów. Moja z miejscem na kartę do 33cm (czyli każdą możliwą) ma 14L a w niej da się wcisnąć mocne podzespoły.

 

Tak z grubsza - płyta (tu już do wyboru do koloru, modele na Z87/Z97 okoł 400zł. Karta najlepiej GTX770 (1200zł) lub gtx 760 za 900zł, 16GB (2x8) ram (600zł lub jedna kość 8GB za 300zł), Core i5 4690K (850zł), dobry zasilacz około 300zł. Z obudową w podstawowych podzespołach mieścisz się w 3500-4000zł. Zależy czy będziesz podkręcał, bo jak nie to można na procesorze i płycie ściąć po 100zł. Napisz więcej wymagań - coś na temat dysków (SSD+HDD czy sam HDD) czy będziesz chciał podkręcać (wtedy droższa płyta, procesor i chłodzenie), czy klawiatura i mysz też w zestawie?

 

 

Dzięki. Chciałbym podkręcić za jakiś czas więc od razu zalezy mi na wydajnym coolerze.

W środku chciałbym zmieścić dysk SSD i 1-2 dyski HDD (w zależności od miejsca i temperatur)oraz niewielki modularny zasilacz żeby jak najmniej podwyższał temperaturę i generował w miarę mało hałasu. Do tego chcę dokupić bezprzewodową klawiaturę i myszkę dla gracza oraz pad. Ta maszynka ma mi zastąpić konsolę :)

Super by było zmieścić jakąś mocną grafikę (chyba najlepszym wyborem będzie któraś karta GTX 780).

Maszynka przede wszystkim do gier.

PS: Na premierę Wiedźmina 3 pewnie wezmę urlop :P

 

Co do budy to jest trochę droga, ale strasznie mi się podoba i wg recenzentów jest świetnie wykonana.

Jakiej obudowy użyłeś w swoim zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Co do budy się nie upieram żeby była dokładnie LIAN LI PC-TU200B. Zalezy mi na w miarę miłym dla oka wyglądzie i łatwości przenoszenia, a przede wszystkim na możliwości instalacji jak najbardziej wydajnych komponentów.

Jeżeli macie inne propozycje to będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...