Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kimoki

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam małe pytanko, gdyż zamierzam kupić diablo 3 + reaper souls. Sęk w tym, że nie działa mi napęd w kompie a nie chcę kupować nowego, gdyż łącznie wydatek ten może mnie wynieść koło 300 zł.

Pomyślałem, że może zamiast tego kupiłbym w.w grę i żeby nie męczyć się z napędem ściągnął jej kopie z internetu po czym zainstalował na oryginalnego keya z płyty.

Dałoby radę coś takiego zrobić? Blizard entertainment nie robiło by mi problemów z tego powodu? Jak myślicie?

Normalnie to ściągnął bym ją z ps store na moją konsolkę, gdyby nie fakt, że w ich sklepie kosztuje prawie 240 zł, gdy w wersji pudełkowej w takim empiku jest za 120.. Ale oczywiście (To chyba jakieś moje przekleństwo) w ps3 też mi napęd wysiadł.. >.<"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz grę to dostajesz klucz, który musisz zarejestrować na battle necie i stamtąd pobierasz normalną kopię gry. Żaden napęd nie jest wymagany.

 

Odpowiadając na prawdziwe pytanie, które próbujesz skrzętnie ukryć: Na piracie nie zagrasz, gra działa w trybie online i wymaga zalogowania się na konto Battle.Net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Wolałbym, żebyś nie doszukiwał się czegoś czego nie ma w mojej treści. Doskonale wiem, że na piracie nie zagram.

Niestety tak wyszło, że ten cholerny napęd nie czyta mi płyt a samej gry nie chcę kupować w wersji cyfrowej z tego względu, że chcę mieć pudełka z płytami na półce.. Grę chcę ściągnąć tylko dla tego, żeby nie kupować specjalnie napędu tylko zainstalować tego "pirata" na klucz, który będę mieć dołączony do powtarzam oryginalnej gry zakupionej przeze mnie.

 

Jeśli chodziłoby mi tylko o granie na piracie to bym bez ogródek zapytał czy się da i tyle.. >.<"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie wszystkie gry blizza czyli Diablo3 Starcraft WoW oraz heartstone wymagaja ichniej aplikacji przez ktora instalujesz i sie logujesz, jest to o tyle wygodne ze za kazdym razem nie trzeba podawac tokena (ja tak robilem), dajesz klucz w tej aplikacji, scigasz i grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wystarczy, że zaloguję się na battlenecie i tam już tą aplikację znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...