Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tadzikko

Wywala filmy na stronach.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z wyświetlaniem filmów na stronach. Jest to losowe, raz da się obejrzeć film, raz się nie włączy wcale a innym razem wywali po kilu sekundach zielony albo czarny ekran.

Wywalanie zielonego ekranu występuje na odtwarzaczach innych niż youtube, np. na sadisticu. Na YT objawia się to tylko tym, że raz na jakiś czas film się wcale nie odpali, kręci się tylko kółeczko.

 

Dodatkowo niedawno wyskoczył mi BlueScreen ale od 3 dni się już nie pojawił więc go zignorowałem. Tak samo nie mogę wypakować niektórych spakowanych plików...

 

Raczej nie jest to nic z flashem w przeglądarce, bo przeinstalowałem, sprawdzałem na Chrome i FF. I tu ciekawostka taka że instalka Opery nie chciała się wcale otworzyć, wyskakuje jakiś błąd. Właśnie robię skan systemu Avirą w poszukiwaniu wirusów, ale na razie nic nie wykrywa.

 

Obejdzie się bez formatu? Dodam że sprzęt to laptop z sygnaturki.

 

Zauważyłem też, że zniknęły mi komentarze pod obrazkami na 9gagu i gify też nie działają do końca poprawnie...

 

Dołączam logi z OTL OTL.txt Extras.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

:OTL

[2013-11-02 02:52:23 | 000,000,000 | ---D | M] -- C:\Users\Tadzik\AppData\Roaming\FoxTab

O3:64bit: - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - No CLSID value found.

 

:Reg

[HKEY_USERS\S-1-5-21-2789143710-2161426856-387379009-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

[-HKEY_USERS\S-1-5-21-2789143710-2161426856-387379009-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{AD22EBAF-0D18-4fc7-90CC-5EA0ABBE9EB8}]

 

:Commands

[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wykonałem to, ale to niestety żadnego związku z moim problemem nie miało.

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły czy tylko format?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko format?

A skąd wiesz, że format pomoże?

Gdyby to była wina infekcji, to tak, ale problem w tym, że nie masz zadnej infekcji.

Jesli przyczyna jest sprzętowa, lub złego łącza internetowego, to format nie pomoże.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącze internetowe odpada, bo na stacjonarnym wszystko działa.

Problem mam tylko w laptopie i już mi ręce opadają, psują się filmy, gify, nawet niektóre zdjęcia (chociaż większośc jest ok).

Problem występuję na obu grafikach, na zintegrowanej i dedykowanej, przeinstalowałem sterowniki, przełączałem pomiędzy kartami i nic więc to na pewno nie tu leży problem. Dzieje się na wszystkich przeglądarkach, więc też nie tu.

Żadnej infekcji nie mam, już mi ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...