Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PwnT^

LG Swift G vs Nexus 4

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, czy warto dopłacić 150 zł do nexusa 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ale zależy mimo wszystko w jakiej cenie je kupujesz

LG swift 529 + wysylka 39zl, Nexus 800zl. Najtansze opcje z allegro, obie nówki.

Czyli nie 150, a 232 :D

 

http://allegro.pl/lg-swift-optimus-g-gwarancja-24m-bez-simlocka-i4407502257.html

http://allegro.pl/nowy-lg-nexus-4-gwarancja-24m-bez-simlocka-dwa-kol-i4400432057.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku ja bym wziął LG G. Oczywiście zależy też od takich aspektów jak nakładka (czy wolisz by była), konieczność posiadania najnowszego androida, design i te sprawy, jednakże 16 GB pamięci z czego dostępne bodajże 12... Jest ilością po prostu zbyt małą (jak dla mnie, jestem heavy userem) :)

 

@Edit: Dopiero teraz zobaczyłem aukcje - z tego co dałeś nie kupiłbym żadnego - importowane z Hong-Kongu = ogromna szansa na podróbkę / refubrished oraz brak gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG Swift G na allegro za 500zł to "Singapurski" telefon. Telefony są podrobione - brak gwarancji. Nowy LG Swift G kosztuje na allegro mniej wiecej 950-1000zł.

 

Wszystkie telefony gdzie w lokalizacji jest: Sprzedaż Wysyłkowa, Sprzedaż Internetowa - to podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie telefony gdzie w lokalizacji jest: Sprzedaż Wysyłkowa, Sprzedaż Internetowa - to podróbki.

Niekoniecznie, mogą być też refurby z Chin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie to jakos po kupnie telefonu sprawdzic? W razie czego przeciez moge zwrocic telefon bez zadnych konsekwncji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te z wysyłką z Chin to podróbki lub odnawiane telefony. Niestety z oryginałem często nie mają wiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też.. Tłumaczę Ci. Nie kupisz Optimusa G za 500zł. Choćby nie wiadomo co pisali w aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi odpowiedz czy można to jakoś sprawdzić w domu? W komentarzach nic nie mogę znaleźć aby ktoś się skarżył na podrobe. Za taka kase to moge ryzykowac, najwyzej im to odesle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, raz człowiek próbował mi wepchnąć nexusa takiego i potem próbował sgs4, ekran był znacznie odsunięty od szybki, nie wiem jak to nazwać jakby był oddzielnie od digitizera, w oryginale jest znacznie bliżej powierzchni, na dodatek był naprawdę kiepski jakościowo. Sgs3 wyglądał prawie idealnie ale również ekran to nie był amoled. Tak więc ja bym nie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, teraz popatrzyłem dokładnie na te oferty, wystarczy zobaczyć ilość i treść negatywów na kontach tych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykłócam się? Zadaje tylko pytania :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Pokaz mi gdzie cos takiego napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Optimusa G za 180$ z AliExpress(teraz dostaniesz za 155160$) i niczym nie różni się od europejskiego odpowiednika oprócz oprogramowaniem..

.. i tu muszę cię ostrzec, że z tej aukcji są właśnie na azjatyckim oprogramowaniu, lecz nie stanowi to problemu, aby wgrać europejski. E975 to koszt od ~600zł

 

Ps. Ich serwis sprzedażowy działa lepiej od Allegro - dopóki kupujący nie zatwierdzi odbioru przesyłki(zazwyczaj ma 60 dni, wiec ma spokojnie czas na przetestowanie) to kasy nie dostają. Kaleczą angielski i lubią mówić półprawdę, ale dla klienta zawsze mili i pamiętają o tobie(i twojej gotówce ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie bardzo.

?

No własnie, pisałem to w kontekście policji... Nic nie próbuje wmówić, ale gdy jest nasiane ze jest oryginalne, a dostaje szjas to idę na policje i dostaje zwrot kasy od POKu, czyż nie? Wiec dla mnie te aukcje nie maja sensu :hmm: Jeżeli to są podroby to czemu allegro nie blokuje tych użytkowników? TO JEST NASTĘPNE PYTANIE... Typ sprzedaje po 400 podrób miesięcznie i jest bezkarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E975 to koszt od ~600zł

 

Nie. Koszt E975 to koszt 950-1000zł. Siedze w telefonach długo i wiem co nie co o tym..

 

Na policje? Prosze Cie? I co zrobią? Będą latać za gościem po Chinach ? Nie rozśmieszaj mnie ;) Zaplacisz 600zł za podrobiony telefon odnowiony. 30dni będziesz czekał na przesylke. Dołóż 350zł i kup oryginał z prawdziwą gwarancją.

 

Są to telefony odnawiane.. Czyli używane cześci w nowej(nie zawsze) obudowie. Czesta sie zawieszają.. Jedynie co mają te same co oryginał to nazwę i wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeicez dostane kase od POKu, a to co policjia z tym zrobi mnie nic nie obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaplacisz 600zł za podrobiony telefon odnowiony.

Poważnie? To naprawdę nieźle podrabiają budowę oraz brand koreańskiego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mów za siebie.😎 Ja chcę kupić monitor który spełnia moje oczekiwania, muszę bazować na recenzjach oraz opiniach użytkowników i przy kwocie którą trzeba wyłożyć za taki niszowy 32 calowy monitor gdzie można kupić coś z serii C albo GX od LG nie mówiąc o S95C więc aby wyrzucić ponad 6 koła to warto aby monitor chociaż nie piszczał czy może to już moje od górne zachcianki i zostałem nieświadomym testerem? Co do dostępności jest to bardzo globalna sytuacja gdzie w europie jest kilka sztuk danego monitora na krzyż może usa jest odrobinę lepsza dostępność (zazwyczaj Alienwareów) ale tam też ludzie czekają 30 dni+ na monitor.
    • hellhound'a wziąć czy https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-nitro-radeon-rx-7900-gre-oc-16gb-gddr6-11325-02-20g-13180478/ próbuję ogarnąć który lepszy tzn mniejsze ryzyko. Chyba szafiry lubią piszczeć?
    • Myślałem, że to wnuczka Protasiewicza a to jego dziewczyna. Ona 22 lata on 56 lat. Co ona ma w głowie. https://www.o2.pl/plotki/22-latka-zabralo-glos-po-skandalu-partnerka-protasiewicza-to-studentka-7017418808142752a   Wczoraj słuchałem kawałek. Początek kilkanaście min o byłym już działaczu PiS który okazał się pedofilem i zarzuca mu sie skrzywdzenie kilkudziesięciu dziewczyn ale był chroniony przez wyżej postawionych. https://kultura.onet.pl/wiadomosci/bartlomiej-m-przed-sadem-problemy-w-procesie-znanego-aktora/g0mq6hp
    • Nie zauważysz poprawy "w działaniu systemu" jeżeli już to w grach  czy benchmarkach, pamięci masz wsadzone w slot nr 2 i 4 ?, włączenie profilu xmp nie powinno mieć wpływu na pracę wentylatora od chłodzenia cpu,w Biosie nie ustawiasz żadnego OC na 1500mhz... wbijasz profil xmp 2 3000mhz i moduły mają być wsadzone w slot A2 - B2
    • Hej Posiadam 1060 6Gb, monitor FullHD oraz zasilacz 600W BeQuiet. Chciałbym złożyć coś młodemu na platformie AMD Ryzen 7600. Nigdy na AMD nic nie składałem i nie wiem jaki np RAM do tego wybrać i MOBO. Tyle, że na AM5. Mógłby ktoś pomóc? Dziękuję.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...