Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaloteck

15.6" z Intel HD 4600

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę kupić coś takiego (bez systemu) za max 1500 zł ? Oczywiście gdyby się udało taniej, to byłoby fajnie.

Ekran 15.6", procesor Intel do podstawowych zadań typu filmy, net, no i grafika Intel HD 4600, reszta bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ci ta hd4600?

Zobacz sobie Lenovo thinkpada e545 z amd a8-4500m

Do neta i podstawowych zastosowan typu filmy czy office wystarczy w zupelnosci...

Jakość wykonania obudowy znacznie lepsza niz w podanych laptopach. JEst to laptop z serii biznesowej lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
procesor Intel do podstawowych zadań typu filmy, net,

Są dość zbliżone, może z lekką przewagą hd4600 - ofc mam na mysli gry.... bo w zastosowaniach takie jak wymieniłeś równie dobrze możesz mieć h4000 i różnicy nie zbaczysz...

Do czego potrzebna Ci ta integra, że tak się na nią upierasz? :E

Chcesz trochę mocniejszy procek to bierz z i3.

Chcesz laptopa trwalszego o lepszej jakości wykonania. -- thinkpad...

W zastosowaniach codziennych. takich jak podałeś różnicy nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebna Ci ta integra, że tak się na nią upierasz? :E

Ewentualnie raz na jakiś czas do starszych gier, ale to tak ewentualnie... W każdym razie Intel HD 4600 jest chyba obecnie najmocniejszą integrą więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem juz co sądze o wydajności tych 2 gpu. Mam wrażenie, że chcesz bym potwierdził to co sam sobie założyłeś. Podałem Ci alternatywę i Cię do niej przecież nie zmuszam.

Kup to Co wg Ciebie bardziej Ci odpowiada. Twoja decyzja...

Wady i zalety znasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integra Intela może mieć problem ze starszymi grami, jak i nowymi tytułami.

http://www.x-kom.pl/p/175999-notebook-laptop-15-6-lenovo-g500s-2020m-4gb-1000-dvd-rw-win8.html?partnerid=100276073&sm12=MzI=&ts=1405171319&token=6e26c45092ef839b16722fda1a03b887

GT720 i Pentium G2020. Procesor wolniejszy, a gpu porównywalne. Dużo zależy od sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dość zbliżone, może z lekką przewagą hd4600 - ofc mam na mysli gry.... bo w zastosowaniach takie jak wymieniłeś równie dobrze możesz mieć h4000 i różnicy nie zbaczysz...

 

No nie lekka, tylko ponad kilkunasto procentowa dodaj do tego różnicę w procesorach. Która już jest diametralna pomiędzy AMD a i3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile czysta wydajność jest zbliżona, o tyle przepustowość pamięci blokuje integry od AMD. Producenci stosują tylko jedną kość i z tego powodu działa jednokanałowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj laptopa do neta i kieruj sie mocą itegry która jest bardzo zbliżona. Masło maślane....:)

 

jak dla mnie wybór zasadza się między jakością wykonania a mocniejszym procesorem i tyle w tym temacie

Dyskusja na temat igu jest bezcelowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego autor właśnie tylko w tytule zawarł że potrzebuje grafiki minimum HD4600?

Pewnie zupełnie niepotrzebnie i najlepiej jest wybrać pomiędzy jakością wykonania a procesorem.

Odpocznij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integra Intela może mieć problem ze starszymi grami, jak i nowymi tytułami.

A integra AMD jest pod tym względem lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile czysta wydajność jest zbliżona, o tyle przepustowość pamięci blokuje integry od AMD. Producenci stosują tylko jedną kość i z tego powodu działa jednokanałowo.

Przecież w przypadku Intela jest dokładnie tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...