Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lqge

[2300-2500] Laptop do filmów i muzyki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Rozglądam się za laptopem, którego głównym zastosowaniem będzie odtwarzanie filmów i muzyki.Zależy mi, aby laptop był dobrze wykonamy i miał wygodna klawiaturę.

Najlepiej by było gdby posiadał takie podzespoły:

 

Cpu - Intel i5

Gpu- Tutaj raczej mi nie zależy, najlepiej zintegrowana.

Ram: Wiecej niz 4GG mi nie potrzeba.

HDD: Miele widzany SSD na sytem i kilka programow.

 

Chciałbym na niego przeznaczyć 2300 pln, ale jeśli znajdzie sie coś sensowniejszego to moge dopłacic 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba laptopy mi sie podobają, choć Asus wygląda bardziej elegancko, ale mysle raczej o przekątnej 15 cali i bez systemu.

 

Sa jeszcze jakieś sensowne alternatywy do tych lapkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy 15 czy 17"

 

z 17" Lenovo z710 z i3 i gt745 + matryca Full hd

MAtryca o wiele lepszej jakości niźli w pozostalych laptopach ( znacznie lepsze odwzorowanie barw + także znacznie wyższa rozdzielczość)

Niezłą jakościowo elegancka aluminiowa obudowa. Klawiatura podświetlana. Głosniki takzę zdecydowanie ponad przeciętną ( firmy JBL)

 

Natomiast z 15 Acer v3-561g z i5 ulv haswell i radeonem r7

Lapto gorzej wykonany niz z710 co nei znaczy, że jest kiepskowykonany. Całkiem masywne zawiasy od matrycyi jak na tworzywo sztuczne wykonanie trzyma niezły poziom. Matryca Full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Lenovo to laptop jakiego szukalem, choc poczatkowo myslalem o przekotnej 15 cali bo czesto zabieram laptopa ze soba. Dobra rozdzielczosc, elegancka obudowa, podswietlana klawiatura, niezle głosciki-czyli ma wszytko co potrzebuje.

 

Dziekuje serdecznie wszytkim osobom, ktore mi pomogły w wyborze:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...