Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shivar

Laptop do gier 3000-3600

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

upatrzyłem sobie jeden laptop: http://www.agito.pl/laptop-acer-aspire-v3-772g-nx-m8sep-002-2251-877395.html

jest fajny tylko, jak już za taką cenę, to chciałbym żeby miał tą kamerkę i ssd, szukałem wszędzie i albo źle to robię, albo po prostu takiego lapka nie ma.

proszę o pomoc :)

przy okazji, warto inwestować w maty chłodzące? co bym do takiego lapka musiał kupić poza torbą, myszkę, słuchawki, podkładkę mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie dostaniesz Acera v3-772 z i7 i gtx850 ( gddr5)

 

W sumie najwydajniejszy sprzęt w tym budżecie.

SSD to dodatkowy koszt ale możesz go dokupić w przyszłości. Teraz kupując za ten budżet jakim dysponujesz trzeba by zrezygnowac i kupić wersje z i5 co jest bez sensu moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trochę oznacza 2krotnie mniej mocy ( a nawet więcej ) to się zgodzę. Bądźmy konkretni.....

Radeon 8870 nadaje sie go gier w rozdzielczosci 1366x768 w medium a nie w full hd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Django - dzięki django, a mógłbyś znaleźć lapka z ssd? może być te 200-400zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu szukać.. ? :E

Dokuujesz dysk SSD np plextora m6m

http://www.x-kom.pl/p/185936-dysk-ssd-plextor-128gb-1-8-msata-ssd-m6m.html i wkładasz w złącze ale piszesz przy uwagach do zamówienie ( jest tam takie okienko) by panowie ze sklepu Ci go zamontowali

 

@

Trochę słabszy, ale dobrze wykonany i za świetną gwarancją.

PArdon ale trudno wywnioskować co miałeś na myśli. Zresztą gtx760 też jest znacznie mocniejszy. Trochę to może być różnicy miedzy gtx660 a 8850 ale nie gtx760

Nie ta liga, nie ten segment sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem jeszcze o GTX760m. W dodatku ma system, SSD i jest kilkaset złotych tańszy. Nie wspinając o lepszej jakości wykonania i gwarancji. Do V3-722 trzeba jeszcze dołożyć, wtedy budżet dobija do niemal 4 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :)

przy okazji, warto inwestować w maty chłodzące? co bym do takiego lapka musiał kupić poza torbą? - myszkę, słuchawki, podkładkę mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nei słyszałem o takim czymś jak mata chłodząca? Co to ? :E

Najpierw kup sprzęt a jeśli temp pracy będą nei zadowalające będziesz myślał dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 8870 a GTX760 jest 10-20 procent różnicy na niekorzyść radeona. W pierwszym linku różnica wynosiła kilkaset złotych, a laptop był do tego gorzej wyposażony. Gtx850 jest oczywiście dużo szybszy i wart nawet sporej dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego asusa można dostać już coś z GTX 860m,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.    440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...