Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rorra

[Acer, Aspire One 725] Problem z klawiaturą.

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop dostałam w prezencie i zupełnie nie znam się na komputerach, więc nie chcę zbłaźnić się i przyjść z jakimś błahym problemem do serwisu, jeśli mogę rozwiązać go sama.

Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, a mianowicie, klawiatura zupełnie wariuje. Kiedy próbuję nacisnąć jedną literę ona wydaje się być wciśnięta ciągle i pojawia mi się cały szereg tej litery. Jedyna w ogóle się nie wpisuje. Backspace i kilka innych działa z lekkim opóźnieniem (o albo jak się właśnie okazało w ogóle nie chce działać). Generalnie nie mogę przez to nawet wpisać hasła i czuje się kompletnie zdezorientowana., ale sam laptop

 

Proszę powiedzcie co mam zrobić, bo to mnie wcale nie chce słuchać :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może został zalany. Zdejmij klawiaturę, jeśli posiadasz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady jej odpiąć (a przynajmniej na taka wygląda - której nie da się wyjąć, a nie przypominam sobie, abym w ogóle piła w pobliżu laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podłącz zewnętrzną, taką na USB. Wtedy będziesz wiedziała czy to klawiatura czy coś wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpięta klawiatura działa normalnie. Przynajmniej jeśli podpinam ja najpierw, jeśli na początku dotknę klawiatury laptopa, to i ta podpięta zaczyna głupieć trochę i jak tylko postawię literę zaczyna mi ja kasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...