Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

agustinaa

Mysz z najlepszym sensorem na swiecie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z 1.5 roku temu najlepszym sensorem mogl sie pochwalic razer deathadder oraz logitech g500/700.

 

Jak wyglada obecnie sytuacja. Jaka jest najlepsza mysz na swiecie bez wzgledu na cene?

 

Pytam z ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sensor jeszcze lepszy niż ten Pixart, a mianowicie model 3366 tej samej firmy, ale z tego co mi wiadomo, to został użyty tylko w jednej myszce do tej pory. Konkretnie Logitech G502. To z optycznych.

A z laserowych to Avago 9808, aktulanie używany chyba tylko przez Logitecha i Razera.

 

PS: Ten 3310 to nie jest przypadkiem od Pixarta? Wiem, że Pixart wykupił Avago, ale kwestia "oficjalności". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z pewnej strony:

"Sensory optyczne PixArt (z przed przejęcia Avago!*) radzą sobie w miarę dobrze do 1600dpi (porównywalnie do 3060). Lecz są wyczuwalnie gorsze od A3090. Często miewają inne niechciane przypadłości (mały max speed, problemy z lod), stąd lepiej brać coś na Avago. *Odkąd Pixart przejął Avago, produkuje on bezwzględnie najlepsze optyczne sensory (np. PMW 3310 i 3366)."

 

ale 'najlepszy' sensor to sprawa dyskusyjna i imo wcale nie taka istotna.

 

3310 i 3366 jest od Pixarta teraz, w G502 tez.

imo sensory od Razera są raczej na tym samym poziomie. DA 4G ma znakomity sensor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie najlepsze na świecie :/

MAŁO W CZYM jest coś najlepszego, bo chodzi jeszcze o upodobania/preferencje/gust (lub jego brak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optyczne?

 

Laserowe?

 

Prosze wskazac ktora jest najlepsza pod wzgledem sensora/odzwierciedleniem ruchow?

 

Ten ADNS czy z logitech 502?

 

 

dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

autor to troll. Wszędzie wypisuje jakieś brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.ten w g700 nigdy nie należal do najlepszych.

2. 3310 jak i 3366 są świetnymi sensorami, ale w moim odczuciu i tak, ze względu na ostrzejszy feeling uważam za lepszy 3988.

Chociaż 3366 testowałem w myszy, której kształt mi nie odpowiadał, więc trudno powiedzieć czy odczucie feelingu nie było przekłamane ze względu na sposób chwytu myszy.

 

i tka jak highty powiedział - "sensor to sprawa dyskusyjna i imo wcale nie taka istotna."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...