Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xairgian

Jaka karta sieciowa wi-fi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Składam dekstopa i muszę wybrać także kartę sieciową wi-fi. Zamówienie będę składał na morelach. Komputer ma stać na parterze a router jest na strychu (na drodze sygnału będzie 1 pełnowartościowy strop i deski tworzące podłogę na strychu). Zależy mi na karcie która zapewni mi stabilne odbieranie sygnału. Myślałem o tej http://www.morele.net/karta-sieciowa-tp-link-tl-wn822n-adapter-usb-wireless-802-11n-300mbps-363179/ Czy waszym zdaniem będzie ok, czy zdecydować się na coś lepszego? Będę wdzięczny za każdą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ok, ale szkoda, że slota na zew. antene nie ma. W takim wypadku tylko manewrowanie urządzeniem przy p0omocy kabla USB wchodzi w grę. Czy sobie poradzi z 1 sufitem to trudno powiedzieć, powinna. Kwestia też rutera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Dla większego komforu, polecam tą - TP-LINK TL-WDN4800. Po jej zakupie, poprzednia na USB Tplinka poszła won.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma dualband to nie ma sensu płacić tyle za kartę, która niczym się różnić nie będzie. Ponad to anteny, które sa krótkie i będa umieszczone z tyłu za komputerem co skutecznie ograniczy sygnał. Na USB to chociaż na biurko wyciągnie. Anteny 2dB, nic ciekawego. Karty PCI/PCIE są faktycznie lepsze, ale trzeba by tu pomyślec o sensie kupowania karty 2 pasmowej oraz opcji wyprowadzenia anten w dogodne miejsce, bo może to (nie musi) sprawić problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...