Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gregory2k

Zewnętrzny USB DAC do AH-D340

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponawiam swoje pytanie sprzed jakiegoś czasu: potrzebuję DACa USB do słuchawek Denon AH-D340. Będzie on wykorzystywany w 50% do gier i 50% do muzyki (rock, hiphop, reggae, rapcore, elektronika- słucham bardzo dużego wachlarza gatunków). Tym razem jestem jednak już prawie zdecydowany na ten model:

http://www.komputronik.pl/product/100089/RTV_/Domowe_Audio_Video_/Audinst_HUD_mx1_USB_DAC.html

 

Pytanie: czy warto wydawać 600 zł na kartę dźwiękową do słuchawek za 1000 zł? Czy są one "godne" takiego wydatku? No bo jest to moja pierwsza "poważna" karta dźwiękowa (na razie jadę na integrze) i chciałbym żeby różnica była duża, no ale też nie chcę przepłacić. Bardzo proszę o opinie (i ewentualne kontrpropozycje do tego Audinsta- zakładając że jest on zły).

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo słuchawek jest godnych lepszego źródła, tyle że te nie kosztują 1000zł (i mi osobiście nie podeszły). Jeśli w przyszłości będziesz zmieniał słuchawki to warto wydać 600zł na jakiegoś DACa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc 1000 zł chodziło mi o sumę, jaką ja za nie zapłaciłem, wiem że teraz są tańsze. Ok, rozumiem, najpewniej zdecyduję się na tego Audinsta. Jeszcze poczytam o nim i jutro dam znać co zdecydowałem. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...