Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdrianV2

Zniknęła lista subskrypcji na YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z YouTube'm mianowicie jeszcze wczoraj wszystko było ok a dziś rano wchodzę na YouTube i zniknęła mi lista subskrypcji i również w opcji do zarządzania subkskrypcjami też mam ich Zero , nie mam pojęcia dlaczego , ale co najdziwniejsze to w zakładce "moje subskrypcje" wszystkie najnowsze filmy od subskrybowanych użytkowników są ! historia oglądanych filmów i lubianym też jest ,tylko, nie umiem tego dobrze wytłumaczyć więc wrzucam zdjęcie na którym zaznaczyłem zielonymi kułkami o co mi chodzi , zrobiłem też filmik , proszę o to link :

 

http://www.youtube.com/watch?v=9BvrGjVoXRE niestety coś nie mogę wrzucić zdjęcia , filmik powinien wystarczyć . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w prawym górnym rogu masz kwadrat, taki jakby prezent. Naciśnij na niego i potem wybierz jedno z trzech kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w prawym górnym rogu masz kwadrat, taki jakby prezent. Naciśnij na niego i potem wybierz jedno z trzech kont.

 

 

chodzi ci o mój avatar?, jak go klikne to mam tam dwa konta , jedno to co na filmie i drugie jakies menadżerskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...