Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mortheus

BitComet Zablokowany Port Nasłuchiwania Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ściągam coś za pomocą Bitcometa u dołu wyświetla mi sie że port nasłuchiwania jest zablokowany. Nie wiem co robić, poza tym od nie dawna korzystam z Win8 i trochę się jeszcze w tym gubie. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach routera musisz sobie przekierować/otworzyć port i później w Bitcomecie go użyć.

tutaj zapewne znajdziesz swój router i instrukcję:

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/

Jeżeli nie masz dostępu do routera to dzwoń do admina i niech Ci otworzy taki port jaki będziesz chciał.

Ewentualnie zmień na utorrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mojego Sagemcom Fast 2704 ale wpisałem to 192.168.1.1. i potem login admin i hasło admin... i dalej nie wiem co robić. Wybacz ale w tym to jestem strasznie tępy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony wybierz : ustawienia zaawansowane > NAT > następnie : dodaj. Wybierz opcję : Dowolna usługa i nazwij ją dowolnie. Następnie uzupełnij pierwszą linijkę ( w 4 pola które tam są wpisz numer tego portu- zarówno jako początek jak i koniec portów zewnętrznych i wewnętrznych) a następnie zastosuj/zapisz. Powinno już śmigać, jak nie to wyłącz i włącz router :)

 

Jak sobie nie poradzisz to mogę Ci to zdalnie zrobić przez teamviewera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie większość serwisów z torrentami blokuje bitcomet'a, najwidoczniej za bardzo obciążał tracer, zmień sobie na utorrenta i zobacz czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony wybierz : ustawienia zaawansowane > NAT > następnie : dodaj. Wybierz opcję : Dowolna usługa i nazwij ją dowolnie. Następnie uzupełnij pierwszą linijkę ( w 4 pola które tam są wpisz numer tego portu- zarówno jako początek jak i koniec portów zewnętrznych i wewnętrznych) a następnie zastosuj/zapisz. Powinno już śmigać, jak nie to wyłącz i włącz router :)

 

Jak sobie nie poradzisz to mogę Ci to zdalnie zrobić przez teamviewera

Kiedy wpisuje w 4 pierwsze linijki ten port 95.49.215.52:21866 to mi wyświetla komunikat że Początek portów zewnętrznych jest nie prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...