Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sebastianf11

Gtx 760 Zotac AMP, nada się na procesor i5 4460 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, moje pytanie odnośi się owej karty jak i posiadanego przezemnie procesora, czy owy układ będzie ze sobą współpracować ? Zależy mi na wysokiej wydajności, owa konfiguracja będzie nadążać za sobą ? Nie wystąpi przypadek kiedy procesor będzie spowalniac kartę, a w grach wystąpi przycinanie.A druga sprawa, chciałbym ustawić na sztywno taktowanie 3,4 GHz takie jakie uzyskuje się w trybie turbo, owy tryb może być wyłączony jak i pozostałe funkcje oszczędnościowe, zależało by mi na stałym taktowaniu. Moja konfiguracja: i5 4460, Gigabyte H81M-HD3, 8gb ram, corsair 550W, Windows 7 64 Bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie możesz zmieniać taktowania, twoja płyta głowna na to nie pozwala. Procesor będzie działał tak jak jest fabrycznie ustawiony. Turbo zdaje się mozesz wyłączyć ale po co? Generalnie ten procesor nie jest królem wydajności ale tej karty graficznej nie powinien ograniczać - 4 rdzenie robią swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam r9 280x club3d, gry takowe jak Crysis oraz gta 4 odpalone na full przycinaja się, poprzednio mialem radeona 5850 1GB i obie gry chodziły wyśmienicie. Oddaje r9 280x i chce coś z geforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam r9 280x club3d, gry takowe jak Crysis oraz gta 4 odpalone na full przycinaja się, poprzednio mialem radeona 5850 1GB i obie gry chodziły wyśmienicie. Oddaje r9 280x i chce coś z geforce.

 

 

rozumiem,że ty masz r9 280x z phenomem ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...