Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jorginto

Gigabyte Z77X-D3H Gwarancja! 215zł.

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Kurcze trochę się zawiodłem. Liczyłem, że będzie większa zadyma z recenzjami Ja mam w perfect blue zamówione na odbiór osobisty.  Mam nadzieję, że na weekend będą mieli.
    • Pierwszego lapa dziś odbiera kurier, będę chciał szybko odesłać drugiego i teraz pytanie, czy nie będą walić w bambuko ze zwrotem. Teraz muszę cos kupic w podobnej specce. Mogę wydać 14k PLN. Lap do foto video i gier ^^
    • Witam. Ostatnio czyli dzisiaj wszedłem w podgląd dziennika zdarzeń i zauważyłem pojawienie się błędu o nazwie: TPM-WMI, który pojawia się też we wcześniejszych dniach. Nie potrafię tego naprawić i nie wiem czy można z tym pracować. Pojawiło się też ostrzeżenie do pracy firefoxa, którego nigdy w życiu nie widziałem Prawdopodobnie ma to związek z aktualizacjami systemowymi, które mam włączone. Mam to zostawić jak jest, czy są na to lekarstwa ?
    • Mam podobne odczucia. Jednak z wad trzeba dodać czasami dość wyraźny efekt HALO. Najbardziej jak mamy jakąś ciemną scenę a np. HUD jest jasny, słabo to wtedy wygląda. 
    • Jeśli chodzi o kobiety we wojsku to jak najbardziej, ale nie do okopów, bo pragnę przypomnieć, że mężczyźni w ciążę nie zachodzą, więc utrzymanie narodu jako takiego w kupie jest zależne od tego, aby kobiety po wojnie przetrwały i rodziły dzieci. Wydaje mi się to oczywiste. Jeden Polak może zapłodnić wiele kobiet, ale jedna kobieta nie urodzi nagle 100 dzieci.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...