Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

borozu

PClole, gdzie niedrogo na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w kropce. Zaczynają się urlopy i nie wiadomo gdzie wyruszyć. Z mojego podlasia wszędzie daleko. Sam nie wiem czy kraj czy zagranica. Wakacje planowane z kumplem 2 osoby, powiedzmy tydzień ( wybrany w datach od 4 do 17 sierpnia ). Jakie biura podróży? Jakie kraje za niewygórowaną cenę ( powiedzmy do 1.5k/os jeśli się znajdzie )? Dojazd środkami komunikacji publicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RODOS! (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Objechać festiwale i zloty w Polsce/za granicą, dopóki jesteś jeszcze na tyle młody, że możesz sobie pozwolić na kilkunastodniowe odcięcie się od dotychczasowego środowiska.

 

Niby nie ma to wiele wspólnego z typowym wypoczynkiem na jakiejś greckiej wyspie - bo i plecak targać trzeba, pociągiem się najeździć, bród, smród i nie wiadomo co. Mimo wszystko polecam - o wakacjach z promocji z biura podróży zapomnisz w ciągu 2-3 miesięcy od powrotu. Przygoda na stopa po imprezach masowych - niezapomniane do końca życia, a ilu ludzi można fajnych poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 480€ na 4 osoby w Grecji 100m od plaży hotel na tydzień zarezerwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Za 1.5k złotych to ja bym przez kilka tygodni bawił się w jakiejś bazie studenckiej gdzieś w górach albo w okolicach jakiegoś zalewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 480€ na 4 osoby w Grecji 100m od plaży hotel na tydzień zarezerwowałem.

Bez dojazdu i bez wyżywienia jak po cenie się można domyślić? Raczej w stosunku do autora opada, wyżej napisane jest tylko środki komunikacji zbiorowej, więc samolot odpada, bo bilety będą drogie, a autobusem już się do Grecji kiedyś tłukłem prawie 30 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1.5k złotych to ja bym przez kilka tygodni bawił się w jakiejś bazie studenckiej gdzieś w górach albo w okolicach jakiegoś zalewu.

Świetny pomysł. Przepicie 1,5k złotych :E Nad zalew to na 2-3 dni. Szkoda wątroby.

 

Za 1,5 k można kawałek europy zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dojazdu i bez wyżywienia jak po cenie się można domyślić? Raczej w stosunku do autora opada, wyżej napisane jest tylko środki komunikacji zbiorowej, więc samolot odpada, bo bilety będą drogie, a autobusem już się do Grecji kiedyś tłukłem prawie 30 h.

No tak, samolot to tylko prywatny środek komunikacji :)

 

Oczywiście podróż samolotem jak najbardziej wchodzi w grę. Cena wycieczki za os ok 1.5-1.7k. Gdzie szukać dobrych "last minute"? Niestety jedna osoba bez paszportu jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Świetny pomysł. Przepicie 1,5k złotych :E Nad zalew to na 2-3 dni. Szkoda wątroby.

Ja bardziej sugerowałem góry, bo po nich można wędrować i wędrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dojazdu i bez wyżywienia jak po cenie się można domyślić? Raczej w stosunku do autora opada, wyżej napisane jest tylko środki komunikacji zbiorowej, więc samolot odpada, bo bilety będą drogie, a autobusem już się do Grecji kiedyś tłukłem prawie 30 h.

Samochodem jedziemy, liczę na 22-26h bitej jazdy na zmianę z ojcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Przepicie 1,5k złotych :E Nad zalew to na 2-3 dni. Szkoda wątroby.

 

Za 1,5 k można kawałek europy zobaczyć.

 

niektórzy eurotripa robią po europie 4 kraje w 12 dni za 2tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy eurotripa robią po europie 4 kraje w 12 dni za 2tys zł.

To już nie jest eurtrip tylko wysokobudżetowy wyjazd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja, cena za pobyt i utrzymanie przystępna. A pogoda pewna i zakosztowac można bardzo dobrej i ciekawej kuchni oraz przeźroczystego morza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, samolot to tylko prywatny środek komunikacji :)

 

Czytanie ze zrozumieniem? Napisalem, ze samolot odpada, bo cena biletu bedzie zbyt duza, bo zwyczajnie jest pozno i srodek sezonu. Jak chcesz dobre last minute znlezc to widzialem na lastminuter (wylot np. za 2 dni lub mniej) ewentualnie poszukaj forum z tanimi lotami np. fly4free i tam czesto tez sa info o jakis last minute do Grecji/Bulgari, bo Turcja/Afryka Pol itp przez kolege bez paszportu odpada.

 

@michal1993

Tak widzialem watek na Moto. :E Kumple kiedys kupili Poloneza, zeby dojechac na rajd Polski (800 km w jedna strone). Przygoda skonczyla sie tak, ze go zostawil na jakiejs stacji benyznowej, bo tak sie zepsul, ze nie oplacalo sie go sciagac. Wiec uwazaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem? Napisalem, ze samolot odpada, bo cena biletu bedzie zbyt duza, bo zwyczajnie jest pozno i srodek sezonu. Jak chcesz dobre last minute znlezc to widzialem na lastminuter (wylot np. za 2 dni lub mniej) ewentualnie poszukaj forum z tanimi lotami np. fly4free i tam czesto tez sa info o jakis last minute do Grecji/Bulgari, bo Turcja/Afryka Pol itp przez kolege bez paszportu odpada.

 

@michal1993

Tak widzialem watek na Moto. :E Kumple kiedys kupili Poloneza, zeby dojechac na rajd Polski (800 km w jedna strone). Przygoda skonczyla sie tak, ze go zostawil na jakiejs stacji benyznowej, bo tak sie zepsul, ze nie oplacalo sie go sciagac. Wiec uwazaj :E

eyyyyy... no jakimś Poldkiem to raczej nie pojedziemy. Audi mnie jeszcze nie zawiodło w tej sprawie, zobaczymy jak z BMW będzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eyyyyy... no jakimś Poldkiem to raczej nie pojedziemy. Audi mnie jeszcze nie zawiodło w tej sprawie, zobaczymy jak z BMW będzie :E

 

Gdzies czytalem artykul o jakis eurotripie i wlasnie w Grecji im padla skrzynia biegow (silnik starszej konstrukcji tak jak i skrzynia), co ciekawe w Grecji nie potrafili tego problemu rozwiazac, dopierow Bulgarii albo Macedonii. :) Poldek byl mlodszy niz BMW :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...