Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DaroxPL

[Szukam opinii] DELL C2665dnf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje opinii na temat urządzenia DELL C2665dnf. Jestem bardzo zainteresowany kupnem tego urządzenia, ale interesują mnie tonery do niego, w miarę przystępnej cenie, jak się sprawuje, itp. Czekam na Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet tonerów oryginalnych kosztuje wiecej niż drukarka, bardzo droga eksploatacja... narazie brak zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie skierowałem swą uwagę na model mono Dell B2375dfw. Toner wystarcza na ~10k wydruków, więc jak dla mnie będzie bardzo wydajny. Jedynym minusem jest to, iż zamawiać będę z zagranicy (Amazon z USA), ponieważ po kontakcie z amerykańskim serwisem polecili mi taką opcję. Paradoksem jest to, iż wyjdzie mnie to razem 1100zł, a w Polsce ceny oscylują wokół 1700-2100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat dell? to sa raczej bardzo niszowe drukarki... coś sie zepsuje to jest spory problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsze delle to lexmark, nawet pasuje toner (czasem Epson). Nie wiem czym są nowe, bo dell to tylko brandowana inna marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...