Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mediator95

Acronis True Image 2014 - nagrywanie gotowej kopii zapasowej na płytę DVD.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam gotową kopię zapasową w formacie *.tib na dysku. Teraz chciałbym ją nagrać ją na płytę DVD. Jest nieduża i powinna się zmieścić. Nie wiem tylko czy mam nagrać na płytę ten plik w normalny sposób jak dane czy użyć jakiegoś narzędzia, które mi nagra jakimiś specjalnymi metodami na płytę, że np. będę mógł ją bootować?

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy plik *.tib można ponownie skonfigurować, tzn. np. zmienić stopień kompresji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Witam,

Mam gotową kopię zapasową w formacie *.tib na dysku. Teraz chciałbym ją nagrać ją na płytę DVD. Jest nieduża i powinna się zmieścić. Nie wiem tylko czy mam nagrać na płytę ten plik w normalny sposób jak dane czy użyć jakiegoś narzędzia, które mi nagra jakimiś specjalnymi metodami na płytę, że np. będę mógł ją bootować?

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy plik *.tib można ponownie skonfigurować, tzn. np. zmienić stopień kompresji?

 

W programie Acronis True Image utwórz bootowalne DVD, nie pamiętam czy on zamyka płytę, potem zrób obraz płyty DVD i zapisz na dysku, edytuj np UltrISO i dorzuć w nim plik obrazu dysku, zapisz jako iso i na płytę nagraj, będziesz miał dwa w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...