Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drakenx

Kupno nowego komputera w cenie 1800-2500 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam prośbę, znaleźlibyście mi jakis NOWY bardzo dobry komputer w cenie 1800-2500 ? najlepiej by był to już złożony zestaw bo nie chce sie bawić w kupowanie na części...bardzo dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ma być ten komputer ? Czy potrzebny system, monitor, peryferia (głośniki, klawiatura, myszka). Każdy sklep złoży zestaw z zamówionych części więc tu nie ma problemu, komp przyjdzie do domu gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ma być ten komputer ? Czy potrzebny system, monitor, peryferia (głośniki, klawiatura, myszka). Każdy sklep złoży zestaw z zamówionych części więc tu nie ma problemu, komp przyjdzie do domu gotowy.

Głównie do gier do słuchania muzyki oglądania filmów :P system mam "legalny" mam monitor głośniki klawiature, myszke :)

 

Dodam może, że moja maksymalna rozdzielczość komputera to: 1440x990 :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej rozdzielczości moim zdaniem lepiej wziąć lepszą obudowę i zasilacz kosztem karty graficznej gtx 760.

 

Po co, by wydać kasę ? I do czego ten kolc Silentium ma być :hmm: Do jednego dysku i napędu :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej po prostu kupić nowy monitor i troszkę gorsze bebechy?

 

http://www.morele.net/inventory/info/YKU6E1/

Zestaw z porządnym 23 calowym monitorem firmy AOC, procesorem i5-4460 i kartą graficzną GTX 750 Ti.

W koszyku znajduje się już usługa montażu. Wystarczy że wpiszesz kod, a za złożenie nie zapłacisz więcej niż 1 PLN.

Mowa o tym kodzie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...